Redyellow'un Kervan'ı 1214 (23.03.2015) Arşivler Unutmaz!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
874
Puanları
113
Konum
ankara
Web sitesi
redyellow.besaba.comErzincan'da 2008 yılında terör örgütünün mayınlı saldırısında yaralanan ve 7 yıldır Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) yoğun bakımda tedavi gören Jandarma Yüzbaşı Yılmaz Tankül, şehit olmuş.


Düşünebiliyor musunuz tam 7 senedir, hastanede, komada yüzbaşımız.


Yüzbaşımızın ailesinin 7 senedir durumunu düşününce, o ailenin, eşinin, çocuklarının, annesinin 7 senedir her gün öldüklerini, her gün mahvolduklarını düşününce insanın tüyleri diken diken oluyor.


Ne müthiş bir acı, ne büyük bir zulüm değil mi?


Bu insanlara bu zulmü reva görenlerin Allah belasını versin.


Allah şehidimize rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.


Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AK Parti'nin nevruz için hazırlattığı "Biz Birlikte Türkiye'yiz" adlı reklam filmindeki Türk bayrağı ve dini simgelerin kullanıldığı bölümlerin yayınını oy birliğiyle durdurmuş.


Bence doğru karar.


Çünkü akpnin o reklamında bir çok ortak değer siyasete alet edilmişti.
Arınç salvolara devam ediyor, "Ülkeyi yöneten hükümetse, hükümetin yaptığı icraatlarda güçlü olması ve bu gücün herkes tarafından bilinmesi gerekir" demiş arınç.


Bu arada akp yanlısı medyasın bu olaydaki tavrı çok net, hemen tamamı erdoğandan yana tavır almış görünüyorlar, arıncın açıklamalarını neredeyse görmezden geliyorlar.


Kim ne yaparsa yapsın hatta akp medyasının bir kısmı arıncı paralel vs. bile ilan etse Arınç haklıdır bu konuda.Akp çözüm süreci vs. diyerek teröristleri dağdan indirmeye çalışırken kendi içinde adeta savaş çıkmış gibi.

Erdoğanın sözlerini, davranışlarını eleştiren Bülent Arınçın bütün programları iptal edilmiş durumda!


C.Başkanı uçakta eleştirilerine devam ediyor.


Yukarda dediğim gibi bu konuda Arınçın haklı olduğunu düşünüyorum.


Erdoğan kendini tekrar başbakan yerine koysun, dönemin cumhurbaşkanı Ahmet Necdet sezerin bugün kendinin yaptığının aynısını yaptığını düşünsün!Son günlerin KAHRAMANI!!!!! eli kanlı hain aponun posterleri her yerde!


Önceki gün diyarbakırdaydı, dün istanbulda, izmirde.


Hatta Adanada apo posterli nevruz kutlamasında MHPli belediye başkanının çelengi (yanlışlıkla gönderildiği) apo posterinin hemen yanında!


AKP'nin YENİ TÜRKİYE!si.Haydar baş diyor ki; KÜRTLER TÜRKDÜR!


Zaten Türk olmayan kimse kalmadı, malum birara Kızılderilileri de Türk yapmıştık!Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı, ilişki ile gebeliğin mümkün olmadığı durumlarda başvurulan ’Taşıyıcı anneliğin’ İslam dini açısından uygun olmadığını; nikahlı olmayan kişiler arasında başlayıp sonuçlamayan tüp bebek uygulamasının, insanlık duygularını rencide etmesi ve zina unsurlarını taşıması sebebiyle caiz olmadığını açıklamış.


Bütün MÜSLÜMANLARIN dikkatine sunulur.
Fenerbahçe uzatmalarda atılan golle beşiktaşı 1-0 yenerek şampiyonluk yarışında ben de varım dedi.


Hakemin oldukca kötü bir performans gösterdiği, fenerin bir penaltısının verilmediği, bir çok sarı kartlık pozisyonu hakemin es geçtiği, Emre belezoğlu ve Biliçin atılması gerekirken yine hakemin körleri sağırları oynadığı bir maç oldu.


O kadar insanın gözü önünde, hakemlerin gözü önünde, kameraların önünde emre küfürler yağdırıyor ama ne orta hakem, ne yan hakem, ne yardımcı hakemler görmüyorlar, duymuyorlar!


Çok garip!


Ayrıca bir çok oyuncunun sakatlandığı, fenerli emenikenin seyirciye kızıp formasını çıkartıp sahayı terk etmeye kalkmasıyla vs. çok ilginç bir maç oldu.

cx5cjfod70id0oz9a.jpgcx5clhi1n037dvg5a.jpgcx5d97u1fz8ckauf2.jpgEmenikenin seyirciye kızıp formasını çıkarıp sahayı terketmeye kalkmasıyla ilgili capslar müthiş!


Gayet güzel espriler var haberde.CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, HDP'nin güçlenmesinin kendilerini mutlu edeceğini söylemiş.


Sırf akpnin zarar görmesi ihtimali için hdpnin güçlenmesini istemek, bundan mutlu olmak bence çok yanlış.


Türkiyenin ana muhalefet partisinin Hdpnin güçlenmesinden medet umacağına kendinin adam gibi siyaset yapması gerekirdi.

Veeeeeeeeeee beklenen konuşma!


Her zamanki gibi fenerbahçe yönetimi kendi maçlarıyla ilgili bir sıkıntı vs. olduğunda yaptığı Galatasaraya saldırma olayını gerçekleştirmiş!


Şaşıran oldu mu?


Ben hiç şaşırmadım!


Adamın topcusu formasını çıkartıp sahayı terk etmeye kalkıyor, adam isim vermeden Gsye laf atıyor!


Adamın topcusu STADI TERKEDİYOR, maçtan sonra doping kontrolü için emenikenin ismi çıksa tam bir skandal olacak, oyuncu ortada yok, bunu konuşacağına Gs diyor!


Komik!37652.jpgErdoğan yalçın akdoğan ve hdplilerin birlikte görüntü vermelerini de eleştirmiş ve hükümetin Başbakan Yardımcısı ile şu an parlamento içinde olan bir grubun yan yana o resmi vermesini ben şahsen doğru bulmuyorum. demişti.


Meğer kendi başbakan iken kendisi de aynı resmi vermiş!


O dönem Başbakan olan Erdoğan PKK'nın siyasi temsilcileri Ahmet Türk ve Selahattin Demirtaş ile TBMM'deki odasında görüşmüş ve "süreç" açıklaması yapmışmış!


Erdoğan unutsa da arşivler unutmaz!!!
 
Üst