Redyellow'un Kervan'ı 1213 (22.03.2015) Reklamları İzlediniz!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ve beklenen pKAKA şovu yapıldı!

Bir çok televizyon pKAKA şovunu canlı yayınladı!

İstenen, arzulanan, silah bırakma, terörün bitmesi vs.vs. gibi şeyler oldu mu?

Akp medyası yine allayıp pullayıp verecektir bu mektup v.s. olayını ama bence akpnin istediği şeyler olmadı.

Gazetenin dediği gibi YENİ MEKTUPDAN ESKİ SÖZLER ÇIKTI.

Daha önce de defalarca olan aynı şeyler söylendi.

Peki kim karlı çıktı:

Türk televizyonlarında saatlerce reklamı yapılan pKAKA ve apo denen eli kanlı bebek katili!

Yani:

REKLAMLARI İZLEDİNİZ!

İyi UYKULAR!

Sırrı Süreyya Önder; Öcalan'ın mektubunu okumadan önce "Öcalan'ın bir gün gelip Mezopotamya'dan dünyaya bereket getireceğini" söylemiş.

Eli kanlı hain apo ve BEREKET getirmek!!!

Yuh artık!

Allah akıl fikir versin.

MHPde yapılan genel kurulda beklenildiği gibi devlet bahçelinin genel başkanlığına devam denilmiş.

Bahçeli bir ara seçim kaybettiğinde seçim gecesi genel başkanlıktan istifa etmişti ve büyük beğeni almıştı bu davranışıyla, ama sonradan ne olduysa koltuğa geri döndü ve bir daha da defalarca seçim kaybetmesine rağmen o koltuktan kalkmadı.

MHPde bir kan değişikliği olsa, yeni bir genel başkan olsa mhp açısından daha iyi olmaz mı?

Bence olur.

C.Başkanı Erdoğanın izleme komitesiyle ilgili sözlerine hükümet kanadından gelen tepki gerçekten çok ilginç.

Bülent Arıncın açıklamaları tam anlamıyla saraya başkaldırı gibi!

Dün bir çok yerde Nevruz ATEŞİ yakılmıştı ama bence dün asıl yakılan ateş arıncın yaktığı ateş oldu.

Tabi yarın geri adım atmazsa arınç!

Peki bu Erdoğan Arınç olayında kim haklı: Bence Arınç haklı!

C.Başkanı Erdoğan cumhurbaşkanı gibi değil adeta akp genel başkanı gibi davranıyor.

Dün de KONU MANKENİ DEĞİLİM demiş, doğru değilsin, iyi de hükümet de konu mankeni değil ki!

Mesela Ahmet Necdet Sezer c.başkanı iken akpnin milletvekili adaylarını belirlemesine vs. karışsaydı Erdoğan ne derdi?

Milletvekili aday adaylarına (hakan fidan olayı) bile karışıyorsun, sen nasıl manken değilim diyorsan başkaları da aynı şeyleri söyler!

Bakalım kim geri adım atacak?

NOT: Büyük ihtimalle Arınç ya geri adım atacak, Davutoğlu arıncın şahsi görüşüdür, hükümetimizin değildir vs. diyecek, ya da Arınç geri adım atmazsa Erdoğan yağcıları tarafından PARALEL ilan edilecek!

Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) yurtdışına yaptığı yardımlar, geçen yıl yüzde 48,9 oranında artarak 53,24 milyon dolara ulaşmış.

Hay Maşaallah.

Sadece Diyanet Vakfı...

Tek başına 53 MİLYON DOLAR yardım.

Bravo.

Iğdırda bir vatandaş televizyonda reklamını izlediği bir cep telefonu sipariş etmiş, kargoyla LASTİK TAMİR SETİ gelmiş!

Gene de iyi firmaymış, bir ara gazetede okumuştuk, cep telefonu yerine HIYAR göndermişlerdi!

Devlet bu saçma sapan reklamlara neden dur demiyor anlamıyorum.

Bu cep telefonu reklamlarının bir aldatmaca olduğu o kadar açık, o kadar bariz ki, devletin bunlara dur dememesi gerçekten çok acı.

C.Başkanı Erdoğan hükümetin izleme komitesi olayını eleştirmişti.

Bunun üzerine Bülent Arınç da Erdoğanı eleştirmişti.

Mehmet metiner de erdoğanı eleştireni eleştirmiş.

Tabi bülent arınç 3 dönem yasağına takılan isimlerden ve gidici, mehmet metinerin arıncı eleştirmesi ve saraydan yana tavır alması çok normal!

Kaz gelecek yerden eleştiriyi esirgememiş metiner!

Metinere yakışır bir durum!

Akp kumpas diyor, aldatıldık diyor, komutanların hapse atılmalarına razı olmadık vs.vs. diyor, sürekli olarak daha önce savcısı oldukları olaylarda geri adım atıyor.

İlker Başbuğ c.başkanı erdoğanın son "aldatıldık" şeklindeki konuşmasına "o sözlerin hiç bir değeri yok, türk milleti her şeyi gördü" diye cevap vermiş.

Akp kendine yeni dostlar edinmek istiyor ama pek de olumlu cevaplar yok şuana kadar.

Akp eski dostlarını küstürdü, yeni dostlar edinmek istiyor ama olmuyor, bu gidişle akp dostsuz kalabilir!

GÜNÜN KARİKATÜRÜ:

kart-002.jpg

'Komutanların tutuklanmasına gönlüm razı olmadı' diyen c.başkanı erdoğanın bu sözüyle ilgili bir karikatür.

Galatasaray geçen hafta başakşehir maçında 2-0 galibiyetten 2-2 berabere kalmıştı.

Bu hafta tam tersi oldu, 2-0 mağlubiyetten 3-2 galibiyete ulaştı.

Gs açısından çok iyi bir sonuç ama bu defans olayını halletmezse daha çook başı ağrır Galatasarayın.

Ve bugün fenerbahçe ile beşiktaş karşılaşıyor saraçoğlu stadında.

Bir Galatasaraylı olarak maçın berabere bitmesini dilerim!

Olmazsa fener yensin :)

Işid hakkında bir yorum: İŞİD İSRAİL İÇİN FAYDALI DÜŞMAN.

Doğru bir tespit, İşid müslüman düşmanları için, İslam düşmanları için faydalı bir örgüttür, İslam düşmanlarının kuklasıdır.

Ve erdoğan yağcılarının Arıncı linç olayı başlamış bile.

Usluba bakar mısınız?

Hızlı erdoğancı gazeteci fatih tezcan “KÜSTAH” diyor Arınca.

TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Milli Eğitim Bakanlığı Özel Okullar Genel Müdürlüğü'nün başını çekeceği projeyle ilkokullardan itibaren konservatuvara kadar müzik eğitimi alınabilecek okullar açılacak" dedi.

Haber aynen böyle.

MEB'in ne yapacağını söyleyen kişi Milli Eğitim Bakanı değil ha, Bilal erdoğan!

YORUMSUZ!