Redyellow'un Kervan'ı 1212 (21.03.2015) Daha Abd'yi Tanıyamayanlar Ülke Yönetiyor!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1212 (21.03.2015) Daha Abd'yi Tanıyamayanlar Ülke Yönetiyor!

Erdoğana çözüm süreci ile ilgili olarak bir izleme komitesi kurulması, kurulacak heyetin imralıya gitmesi olayı soruluyor, o da "gazetelerden okuyorum, haberim yok, OLUMLU BAKMIYORUM, DOĞRU BULMUYORUM" diyor.

Haaaa demek ki izleme komitesi kurulacak ve imralıya gidecek!

Erdoğanın bu açıklamasından bunu anladım ben!

Malum daha önce de pkk ile görüşüyorlar vs. diyenlere olmadık hakaretler yağdırmışlardı, sonra da “evet ben gönderdim” demişlerdi!

Ne diyorlarsa, tersini anlamak gerekiyor demek ki!

C.Başkanı Erdoğan daha önce SAVCISI olduğu ergenekon vs. için "sahte belgelerle kandırıldık" demişti.

Cemaat için de buna benzer söylemişler, safmışız, bizi kandırmışlar vs. diyordu akpliler.

MHP'li Oktay vural "Erdoğan hazırlık yapıyor yakında ÖCALAN BİZİ KANDIRDI diyecek" demiş.

Doğru söylüyor Oktay Vural.

Der mi?

Derler, derler.

Alıştılar zaten, kötü bir şey olunca biz yapmadık, paralel yaptı, haşhaşiler yaptı, kandırıldık vs. deyip yola bi şey olmamış gibi devam ediyorlar nasılsa.

Ve işin garibi de “sürekli kandırılan” birileri bu ülkenin başında yönetici olarak bulunuyorlar!

Yemen'in başkenti Sana adeta kan gönül gibi.

İki ayrı camiye düzenlenen intihar saldırılarında ilk belirlemelere göre yüzden fazla kişi hayatını kaybetmiş. Ve saldırı da ışid denen hainler üstlenmişler!

Yazık, bu nasıl bir insanlık, nasıl bir şey anlamak mümkün değil.

Camiye saldır, onlarca insanı öldür.

Hiç bir mantığı, savunması olamaz bu tür şeylerin.

Bu işidin ilk çıktığı zaman şöyle demiştim: Bunların İslamla, Müslümanlıkla alakası olamaz, bunlar özellikle İslama, Müslümanlığa zarar vermek isteyen, İslamı karalamak isteyenlerin kuklasıdır!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yerlerinden edilmiş kişiler için kullanılmak üzere 10 milyon dolarlık yardımı hibe olarak Ukrayna hükümetine sağlama kararı aldık." demiş.

İyi, Allahdan "mülteci olarak türkiyeye kabul etme kararı aldık" dememiş!

Tekirdağın muratlı ilçesinde 24 yaşında bir genç, Böbrek hastası, Hayatını diyalize bağlı olarak sürdürebiliyor.

Gencin babası İsmail Tarakçı çaresiz olduğunu söyleyerek kahvehanede arkadaşlarına oğlunun durumunu anlatıyor, gözyaşlarına boğulan baba maddi imkanı olmadığı için oğluna dilediği gibi bakamadığından yakınıyor.

Tesadüfen kahvehaneye gelen komşusu 61 yaşındaki Arif Kocabalkan olayı görüyor ve böbrek hastası gence hiç düşünmeden böbreğini veriyor.

Böbrek veren Arif Kocabalkan "Bir gencin kurtulması bana büyük bir mutluluk veriyor. Ben bunu Allah rızası için yaptım" diyor.

Bu nasıl güzel bir insanlık?

Bu nasıl müthiş bir insani duygu?

Son zamanlarda hem vahşet haberleri, cinayet haberleri okuyorduk, böyle güzel haberler insanı sevindiriyor.

HELAL OLSUN.

Club brugge takımına 3-1 yenilerek elenen beşiktaşta maçta sürekli yuhalanan tolga olayı konuşuluyor.

Tolganın maçtan sonra "Bu forma için gerektiğinde sakat sakat mücadele verdim. Annemi toprağa verdim, gözyaşlarım kurumadan Kasımpaşa maçına çıktım. Hata yapmış olabilirim ama küfürü ve ıslıkları hak edmedim. Çok yazık" dediği belirtiliyor.

Dün de yazmıştım, beşiktaş o maçta kötüydü belki ama bence maçın en kötüsü maç bitmeden, daha henüz tur gitmeden 1-1 iken Tolga'yı yuhalayan beşiktaş taraftarıydı.

İstanbul üniversitesinde pKAKA marşıyla halay çekiliyor!

Artık olağan hale geldi bu çirkin görüntüler!

Bunları akpnin görmesi lazım ama onlar meşguller, malum “paralel avında akp”!!!

Giresun’da beyaz eşya tamircisi bir vatandaş olan Temel Taş, doğalgaza alternatif LPG ile çalışan kombi yaparak patentini almış.

Bir bravo da bu vatandaşa.

C.Başkanı erdoğan diyor ki; ABDNİN BİR KATİLİN ARKASINDA YER ALACAĞINI SANMIYORUM!

Bunu esat için söylüyor.

Amerikanın katillerin arkasında durmak, katilleri kollamak, hatta bizzat cinayet işlemek gibi bir huyunun olduğunu hala anlayamamış demek ki!

Yahu abd yıllardır KATİL İTrailin arkasında değil mi?

Abd yıllardır müslüman coğrafyalarında yüzbinlerce insanın katili değil mi?

Türkiyeyi bu zihniyet yönetiyor işte! Daha abdnin ne mal olduğunu bile bilmiyorlar, anlamamışlar!

Daha abdyi bilmeyenler Türkiyeyi yönetiyor! Vah ki vah!