Redyellow'un Kervan'ı 1204 (13.03.2015) HDP mi, AKP mi doğru söylüyor? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Redyellow'un Kervan'ı 1204 (13.03.2015) HDP mi, AKP mi doğru söylüyor?

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com


Vatan Partisi Kayseri Öncü Gençlik İl Başkanı Aykut Alp Avşar Gezi Parkı Eylemleri sırasında Tayyip Erdoğan’a “diktatör” dediği için mahkemece 1 yıl 2 ay hapse mahkum edilmiş ve tutuklanarak cezaevine gönderilmiş.


Haber doğruysa, başka bir hakaret içeren kelime vs yoksa, sırf diktatör denildiği için tutuklanmışsa çok garip.Bu görüntüler bir üniversiteden.


Türkiyeden!


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni terörist kamplarına çeviren PKK yandaşları, teröristlerin fotoğraflarını sergiledi, sinevizyonla örgüt propagandası yapıyorlar ve HİÇ KİMSE MÜDAHALEDE BULUNMUYOR!

Peki Fakültelerde bunlar olurken İktidar nerede?


HAŞHAŞİ peşindeler!


28 şubatçılar İRTİCA PKKDAN DAHA TEHLİKELİ deyip ülkeyi mahvettiler, şimdiki iktidar akp de 28 şubatçıların kafasına dönüştü, kendilerine bir düşman icat ettiler ve pkkyı arka plana attı!


Vah ülkeme vah!Soru önergesini cevaplayan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, merkezi yönetim bütçesi kapsamındaki idarelerin kiralama giderlerine ilişkin 2004 yılında 46 milyon 887 bin 263 TL, 2014 yılında 267 milyon 138 bin 395 TL harcama yaptığını açıklamış.


Sadece 2014 yılında devlet kiralama için 267 MİLYON TL para harcıyor düşünebiliyor musunuz?


Devletin kiralama yapmasını ben oldum olası anlamamışımdır.


Kiralama bedelinin 6-7 senelik toplamıyla zaten o hizmetin kendini alırsınız, niye kiralıyorsunuz kardeşim?


KİMLERİ ZENGİN EDİYORSUNUZ?Başbakan yardımcısı yalçın akdoğan ile görüşen hdpliler çözüm süreci ile ilgili olarak 16 kişilik bir izleme komitesi kurulduğunu, bu komitenin hdplilerle birlikte imralıya gideceğini açıklamışlar.


Başbakan yardımcısı yalçın akdoğan ise "külliyen yalan" diyor.


Bir iki gün bekleyelim, bakalım kim doğru söylüyor belli olur.


Benim tahminim hdplilerin doğru söylediği, çünkü daha önce akpnin bu konularda vukuatı çok!


Yalanladıkları bir çok şey doğru çıktı çünkü!Bir firma tarafından tasarlanan, 22 karatlık 2 bin 200 pırlanta taş bulunan biberon 59 bin liradan satışa sunulmuş.


Firma yetkilisi AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürdükleri kendi tasarımları pırlanta emziğin yurt içi ve dışında talep gördüğünü, halen 22 bin liradan sattıklarını, Altın emzik ve biberon da ürettiklerini altın biberonun 2 bin liradan alıcı bulduğunu söylemiş.


Bu nasıl bir israf, bu nasıl bir çılgınlık yahu?


Ve burası TÜRKİYE!


Asgari ücretin Bin TL'nin altında olduğu bir ülke!


GÜNÜN ÇİZGİSİ:

Türkiye’ye geldiğinden beri DEMOKRASİ! nin uygulanış şekli!MHP lideri devlet bahçeli "ittifak düşünmüyoruz, ada olmak isteyen partimize gelsin" diyerek ittifak haberlerini doğrulamamış.


Akp rahat bir nefes alabilir.

Son zamanların en büyük zulümlerine maruz kalan Uygur Türkleri için BM'den ilk tepki gelmiş.


Hayret bir şey ama BM, Çin'in Uygur Türklerine yönelik uyguladığı baskı politikasını eleştirmiş, Çin Doğu Türkistan'da kamuya açık yerlerde başörtüsünü yasaklanmıştı, müslümanlara olmadık zorluklar çıkartıyordu


BM yetkilisi, bölgeyi ziyaret etmek için yaptıkları girişimlere Pekin yönetiminin olumlu yanıt vermediğini de ifade etmiş.


Düşünebiliyor musunuz, bm üyesi çin hem de VETO HAKKI olan çin bmnin bölgeye ziyaret yapma isteğini kabul etmiyor!


Bu bm neye yarar ki?


GÜNÜN SELFİSİ
Günün selfisi Erzurumdan gelmiş.


Erzurumlu Kazım Dede askerlerle selfi yapıyor!
Chpnin, mhpnin karşı çıktığı ancak geri çektiremedikleri İç Güvenlik Yasa Paketinin 63 maddesi komisyona geri çekiliyormuş.


Eeee emir büyük yerden geldi akpye!


İMRALI istemiyor!


Son bir kaç gündür Atatürkün vasiyetinin kaybolduğu haberleri vardı.


Bu haberler doğru değilmiş.


Atatürkün Dolmabahçe'de 5 Eylül 1938'de kendi el yazısıyla kaleme aldığı vasiyeti ancak özel izinle açılabilen Başbakanlık Devlet Arşivleri ısı ve nem koşullarının uygun olduğu bir kasada muhafaza edilmekteymiş.


Bu YALAN haberleri nasıl bu kadar rahat yazıyorlar, nasıl yayınlıyorlar anlamıyorum.


YALAN HABER konusunda ülkemiz medyası herhalde dünya rekoruna sahiptir!

Cumanız kutlu olsun.
 
Üst