Redyellow'un Kervan'ı 1190 (27.02.2015) Bebek Katilinden Medet Umuyorlar!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1190 (27.02.2015) Bebek Katilinden Medet Umuyorlar!!!

Fransa'da Rouen Basketbol Takımı'nın pivotu Akin Akingbala "Ben Charlie değilim, ben polis Ahmedim" tweeti nedeniyle takımdan kovulmuş!

YUH!

Sorsanız avrupada, fransada fikir özgürlüğü vardır, ifade özgürlüğü vardır, bunlar ennnnnnnn demokrat ülkelerdir!

Külahımın demokratlarına bakın hele!

Milletvekili aday adayları daha vekil olmadan uçuşa geçmişler!

AKP Malatya milletvekili aday adayı olan Ebuzer Aydın, tanıtım reklamlarına slogan olarak 'Referansım Allah' yazmış!

Yuh artık!

Beşiktaş şımarık ve küstah ingilizlerin takımı liverpolu penaltılar sonucu 5-4 yenerek evine postaladı!

Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşı ve beşiktaşlıları kutluyorum.

Helal olsun sizlere.

0888222200* numaralı telefondan gelen aramaya sadece 'Alo' demeniz bile faturanıza 40 lira ücret eklenmesine neden oluyor.

Şikayetvar’ın haberine göre, dolandırıcıların çeşitli oyunlarına bir yenisi daha eklendi. 0888222200* numaralı bir telefondan aranıyorsunuz. Kim olduğunu bilmeden gelen aramayı açtığınız anda telesekreterin “Kaydınız alınmıştır” bildirimini duyuyorsunuz ve arama sonlanıyor. Ardından kontör ya da fatura bilgilerini kontrol ettiğinizde 20 lira ile 40 lira arasında ücret yansıtılarak, üyelik işleminiz başlatıldığını öğreniyorsunuz. Kısaca, çağrıyı yanıtladığınız an para ödüyorsunuz.

Haber aynen böyle.

Bu ne saçmalık böyle, ARANAN kişiye nasıl ücret yansıtılır yahu, bu saçmalık derhal düzeltilmeli ve bu soygunculara fırsat verilmemelidir.

Yağcılıkta zirve!!!

İstanbulda otobüse atılan molotofla yakılarak öldürülen serapı mitin yaktığı yönünde iddialar vardı, bu iddialar sorulmuş içişleri bakanına ama bakan yazılı cevaplayacağım diyerek soruyu geçiştirmiş.

İddia çok ciddi ve devletin bir kurumunu çok büyük bir töhmet altında bırakacak idida, bu konuda mutlaka ama mutlaka açıklayıcı ve tatmin edici bir açıklama yapılmalı olay açıklığa kavuşturulmalıdır.

DTCFnde öğrenci kavgası ve silah kullanaldığına dair iddialar.

Son günlerde üniversiteleri karıştırmak istiyorlar, bu çok açık.

Hem gençler hem yetkililer bu konuya çok duyarlı olmalılar, insanları provake eden hainlere asla müsaade etmemeliler.

timthumb.php

108727.jpg

Rahmetli Başbakan Necmettin Erbakan vefatının 4.yıldönümünde dualarla anılıyor.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Özellikle çalışan kesim, asgari ücretli, emekli, bağkurlu onun o kısa başbakanlığı döneminde ne gördüyse onunla kaldılar, ondan sonra gelenlerin hiç birisi emekliyi, çalışanı, asgari ücretliyi düşünmediler, görmediler.

Mekanı cennet olsun.

Hükümetin ve akpnin güçlü ismi bülent arınç diyor ki: ÖCALAN GÜCÜNÜ GÖSTERSİN!

Hay Allahım ya.

Apo denen hainden medet umar hale geldiler ya!

Pes!

AKP milletvekili tülay babuşcu twetterden ismet inönü hakkında bir yazı yazmış.

Ve kendi partisi de dahil büyük tepki görmüş.

Çok çirkin ifadeler, çok seviyesiz bir yazı.

Özellikle bir hanımın bu kadar seviyesiz ifadeler kullanması çok çirkin.

Eleştirmek ayrı bir şeydir, hakaret etmek ayrı bir şeydir ve ikincisi terbiyesizliktir.

Sonra da özür dilemiş.

Asıl olan özür dileyecek şeyler yapmamaktır.

cwh2eukgunegz3ata.jpg

Hayırlı cumalar…

Bütün Müslümanların mübarek cumalarını kutluyorum, hayırlara vesile olmasını diliyorum.