Redyellow'un Kervan'ı 1179 (16.02.2015) Ya ASIN...Ya SUSUN!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Bakan Ayşenur İslam da idam demiş.

Bir başka bakan Nihat zeybekci de aynı şeyleri demişti.

Ama sadece diyorlar, sadece laf yapıyorlar.

Bunlar bakan, icraat makamında olan kişiler.

Samimi iseniz buyrun idamı getirin.

2299-vatan-partisi-amblem.jpg

Doğu Perinçek’in İşçi partisi adını ve amblemini değiştirmiş.

Partinin yeni adı VATAN PARTİSİ olmuş.

Peki bu değişiklik bir işe yarar mı?

Bence zor.

Saadet partisi iktidara geldikleri takdirde AB bakanlığını derhal kaldıracaklarını vaat etmiş.

İktidar olurlarsa bu dediklerini yaparlar mı yapamazlar mı bilemem ama doğru ve güzel bir vaat, tebrik ederim.

ABYE HAYIR!

Tecavüzcülere, ırz düşmanlarına idam cezası tartışması yapılıyor bu günlerde.

Eski bakan fatma şahin ise HADIM EDİLSİN demiş, HADIM CEZASI olsun demiş. Bazı kişiler de buna destek veriyorlar.

Ben buna karşıyım.

Neden?

Çünkü tıp ilerledi, siz hadım edersiniz, bu namussuz gider bi şekilde tıbbi imkanları kullanarak hadım olayını değiştirebilir.

Ben SUÇU KESİN OLAN bütün ırz düşmanlarının, tecavüzcülerin ve meşru müdafaa dışında insan öldürenlerin İDAM EDİLMESİNDEN YANAYIM.

14 Aralık medyaya darbe operasyonunda yaşananların dakika dakika verilmesi RTÜK tarafından kusurlu bulunmuş ve samanyolu grubuna 1 MİLYON TL ceza kesilmiş!

17 Aralık’tan sonra cemaat kanallarına kesilen cezalar 4 milyon lirayı bulmuş.

Anlaşılan akp cemaat medyasını batıramadı, ceza ile göçürelim diyor herhalde!

Eski TÜSİAD Başkanı Ümit Nazlı Boyner, idam cezasının geri gelmesinin yanlış bir karar olacağını savunmuş.

Boyner, sosyal medya hesabından "Vahşeti doğuran zihniyet bataklığı kurutulmadan sadece cezalarla sorun çözülmez. Sayın yönetcilerimiz, sıkışınca idam hangi hukuk anlayışına uyuyor. Yapmayın..." diye yazmış.

Tabi ilk etapda haklı gibi görünüyor, bataklığı kurutmak lazım, bu doğru ama bataklık kuruyana kadar ceza gerekmiyor mu?

Ayrıca eğitim elbette gereklidir, önemlidir ama hiç bir zaman, hiç bir sistemde eğitim vs ne kadar yüksek oluras olsun SUÇ SIFIRLANMAMIŞTIR, sıfırlanamaz da, bunu da unutmamak lazım.

Ve bu tür suçlarda da en adil ceza idam değil mi?

Trabzonda özgecan aslan olayını protesto etmek isteyenlere BİR KİŞİ (tüm trabzona maletmemek gerektiği için bir kişi diye ayrıca belirtiyorum) tepki göstermiş ve "özgecana iyi olmuş" demiş!

Bunu söyleyenin İNSAN olduğunu sanmıyorum.

Bu kesinlikle insanlıktan da hayvanlıktan da (çünkü hiç bir hayvan bunu yapmaz) nasibini almamış iki ayaklı bir yaratıkdır!

Batman’da apo haininin Kenya’dan Türkiye’ye getirilişinin 16.yıl dönümünü protesto eden bir grup göstericinin polis karakoluna uzun namlulu silahlarla ateş açması sonucu, 1 polis yaralanmış.

Polisimize Allahdan acil şifalar dilerim.

Bu hainlere bu kadar yüz veren, açılım, süreç vs. deyip bu hainleri kudurtan , bunlara gerektiği gibi müdahale etmeyen akpye de Allahdan akıl diliyorum!

Danimarkada Charlie Hebdonun ifade özgürlüğü kılıflı toplantısına ve bir sinagoga yapılan iki saldırıda 2 kişi öldü, 5 polis de yaralanmıştı.

Saldırıları gerçekleştirdiği iddia edilen zanlı YİNE vurularak öldürüldüğü, YİNE SAĞ YAKALANMADIĞI olay sonrası söz konusu toplantıda gizli servis elemanlarının da bulunduğunun ortaya çıkması ise “Charlie Hebdo” merkezli olayların kaynağını daha net ortaya koydu.

Bir karikatür dergisinin toplantısı ve GİZLİ SERVİS ELEMANLARI!

Garip mi?

BENCE DEĞİL!

Bu saldırıların olması ve bu saldırılar sonrası oluşturulan İSLAMİ TERÖRRRRRRRR yaygalarına bakılınca hiç de garip değil!

İstenen ortam bu değil mi zaten???

cw5w8vqdq0ouxoy9q.jpg

Ve akp medyasının iddiasına göre aylardır arayıp arayıp bulamadıkları, akpnin yapacağı her operasyonu akpden önce duyuran meşhur fuat avni gazeteci EMRE USLUymuş!

Star gazetesi öyle diyor, at nalı büyüklüğünde harflerle bunu iddia ediyor.

Daha önce de yakalandı, ulaşıldı, tutuklanacak vs. denmişti hepsi fos çıkmıştı, bakalım bu sefer bu iddia nasıl sonuçlanacak???

Bu görüntüler Türkiyeden.

PKAKA yandaşları apo haini için yürüyüşler düzenlemişler, bu pankartlar açılmış.

Eli kanlı bir hain, türkiyenin onlarca yılını heba etmiş, onbinlerce insanın hayatına kasetmiş bir hain ve bu manzara!

AKPNİN YENİ TÜRKİYESİNDEN REZİL GÖRÜNTÜLER denilmiş.

Yoruma gerek kalmamış!

Milli gazete vahşice işlenen cinayetler, tecavüzler olduğu zaman sadece konuşan ama icraat adına hiç bir şey yapmayan yetkililere, bakanlara diyor ki: YA ASIN, YA SUSUN!

Harika.

Aynen katılıyorum.

İDAMdan yanaysanız buyrun hemen idamı getirin ve bu alçakları idam edin.

Ya ASIN, ya da SUSUN!