Redyellow'un Kervan'ı 1174 (11.02.2015) Lojmanım kayboldu, göreniniz var mı?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1174 (11.02.2015) Lojmanım kayboldu, göreniniz var mı?

Diyarbakır'da askeri birliğe girerek tırmandığı direkte bulunan Türk bayrağını gönderden indirdiği iddiasıyla 26 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan sanık Ömer M ilk duruşmada, "Bu hepimizin bayrağıdır. Şehitlerimizin kanıyla oluşan bir bayraktır. O an gözüm karardı" demiş.

Şundaki lafa bak ya, o an gözü kararmışmışmışmış, her gözü kararan bayrak direğine çıkacak demek ki!!!

Direk sapığı mısınız siz?

Yerseniz!

Anayasa Mahkemesinin yeni başkanı Prof.Dr.Zühtü Aslan olmuş.

Ülkemize, vatanımıza, milletimize hayırlı olsun.

cw06z2176veomsnlq.jpg

cw06z9kv73lvpopku.jpg

Bunlar akp yandaşı gazetelerin manşetleri.

Son ikisi de Erdoğanın bu sözlerinin eleştirisi.

PARALEL YAPI PKKDAN DAHA TEHLİKELİ demiş erdoğan ve bunu at nalı büyüklüğünde manşetlerle veriyorlar.

28 şubat döneminde de MGK "İRTİCA TERÖRDEN DAHA TEHLİKELİ; BİRİNCİ TEHLİKE İRTİCAAAA" şeklinde kararlar almış, ülkeyi mahvetmişlerdi.

Türkiyenin başına bela olun, onbinlerce insanımızı katleden bir pkk ile cemaati nasıl kıyaslarlar, nasıl daha tehlikeli ilan ederler anlamak mümkün değil.

Terörü, pkakayı kulak ardı etmek, görmezden gelmek türkiyeye yapılacak en büyük kötülüklerden biridir.

Akp aklını başına almalı ve bu yanlıştan dönmelidir.

Dünki kankaları cemaatle ne yapıyorlarsa yapsınlar, nasıl hesaplaşıyorlarsa hesaplaşsınlar ama ülkeyi tehlikeye atacak şekilde terörü arka plana atmasınlar.

Son günlerde biliyorsunuz dolar fırladı gidiyor.

Eskiden döviz böyle yükselince develuasyan oldu vs. derdik, şimdi her şey çaktırmadan oluyor.

Ve develuasyonun olması, dövizin yükselmesi vs. için de ekonomi iyi gitmiyor, berbat vs. denilirdi.

Şimdi akpye sorsanız ekonomi süper, her şey güllük gülistan derler.

Tabi YERSENİZ!

Ve dövizin, doların fırlamasına mhp lideri bahçelinin tepkisi: DÖVİZ LOBİSİNE HİZMET EDİYORLAR!

İstanbul ve Ankarada okullar tatil edilmiş.

Ben bu zırt pırt okulların tatil edilmesini hiç anlamıyorum, eskiden yarım metre kar yağardı eğitim devam ederdi, şimdi daha kar yağmadan, kar yağacak diye okullar tatil ediliyor.

Böyle eğitim mi olur yahu, zaten okullar yarı yıl tatilindeydi, iki gün oldu eğitim başlayalı, küt tatil!

Burası UKRAYNA!

Gökten adeta roket yağıyor.

Bir sürü ölü.

RUS ayıları bağımsız bir ülkeyi mahvediyorlar, karıştırıyorlar, parçalıyorlar vs.vs.

Ve BM izliyor!

SEYREDİYOR!

Diğer emperyalistler de aynen bm gibi, seyrediyorlar.

Samsun'da bir lisede okuyan ve adı açıklanmayan 14 yaşındaki kız öğrenciye ilçedeki değişik okullarda okuyan 18 öğrencinin Alkol aldıktan sonra cinsel istismarda bulunarak cep telefonu ile görüntüledikleri ortaya çıkmış.

Bunlardan 4 ü tutuklanmış...

Dikkat edin: LİSE ÖĞRENCİSİ bunlar!!

Ülkede ahlaksızlık diz boyu, her türlü pislik, melanet, kirli iş, tecavüz, sapıklır gırla.

Yazık... ülkeye yazık oluyor, gençliğe yazık oluyor.

İhsan Eliaçıkın hdpden aday olacağı yönünde haberler varmış.

Bana PEK İNANDIRICI GELMEDİ doğrusu.

Bekleyelim.

Diyarbakırda polise saldırı olmuş.

Milli Eğitim Müdürlüğüne bomba atılmış!

CEMAAT PKKDAN TEHLİKELİ diyen akpye duyurulur!

Eski Yarsav Başkanı Eminağaoğlu chpden aday olacakmış.

Ben chpnin yerinde olsam bu adamı aday göstermem.

OĞLUM BAŞÖRTÜSÜNDEN OLUMSUZ ETKİLENİYOR diyebilen, bu kadar hazımsız bir adamın TBMMde bile yeri olmamalı!

Yolsuzlukla suçlanan AKP'li 4 eski bakanın aday gösterilmeyeceği konuşuluyor.

Haber sitesi de soruyor: MADEM SUÇSUZLAR NEDEN ADAY GÖSTERMİYORSUNUZ?

Güzel soru.

Tam olarak YOK DEVENİN NALI dedirtecek bir haber!

İçişleri Bakanlığı lojmanlarının da bulunduğu Ankara Bahçelievler’deki bir sitede bir dairenin eksik olduğu bilirkişi raporu ile tespit edilmiş

Bilirkişi tarafından hazırlanan raporda, “Hazine'ye ait olan dairelerin sayıları ile özel mülkiyete konu konutların sayısında bir çelişki saptanmıştır” denilmiş.

Hahahahahaha, DAİRE KAYIP yahu!

DEVLETİN LOJMANI KAYBOLMUŞ!

Huuuu komuşlar, LOJMANI gören var mı????

Komedi ya!

nizamname

Paylaşımcı
Türkiye, din dışılığa sürüklenmeye çalışıldıkça, daha çok kaoslar yaşar ve de içinden çıkamaz halde sürünüp gider. İçinde bunca siyonu barındırdığı sürece

nizamname

Paylaşımcı
Mutluluk bile bir roldür, bu ahir zaman dünyasında..