Redyellow'un Kervan'ı 1168 (05.02.2015) Yardım ve Yataklık da Suç Değil mi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1168 (05.02.2015) Yardım ve Yataklık da Suç Değil mi?

Işid soytarılarının ürdünlü pilotu yakmasına hemen hemen HER KESİMDEN TEPKİLER geliyor.

Ve İslamda böyle bir şeyin olmadığı, böyle bir şeye asla izin verilmediği aktarılıyor.

İslamı, müslümanları karalamak için ellerinden geleni yapan bu karaktersizlere bakıp da körü körüne müslümanları, İslamı karalamak ya cahillerin, gerçekeri göremeyecek kadar kör olanların veya ancak ve ancak art niyetlilerin işi olabilir.

Çünkü aklı başında her insan çok rahatlıkla anlayabilir ki bunların İslamla, müslümanlıkla alakası yoktur, bu tip İslamda olmayan, hatta İslamın yasakladığı şeyleri İslam kısvesi altında, müslüman kısvesi altında yapanlar İslam düşmanı amerikanın, israilin, batının vs.vs. piyonu, kuklalarıdır.

Hey gidi günler hey!

Recep Tayyip Erdoğan bugün el koydukarı, batırmak için uğraştıları bank asyanın açılış töreninde Fethullah Gülenin elini sıkabilmek için ne kadar çabalıyor!

Bir film aklıma geldi şimdi:

cvu0u9gw6ovl2sx32.jpg

BİR ZAMANLAR KARDEŞTİLER!!!!

Işid denen hainler rehin aldıkları ürdünlü pilotu vahşi bir şekilde insanlık dışı bir şekilde yakarak öldürmüşlerdi.

Ürdün hükümeti de bu vahşete karşılık olarak ışidin serbest bırakılmasını istediği tutuklulardan ikisinin idam edildiğini açıklamış.

Ürdün-Işid arasında önümüzdeki dönemde çok daha kanlı ve vahşi olaylar ortaya çıkabilir.

Kahramanmaraş 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Esas Hava Taşımacılık Turizm Ticaret Şirketi'nin, 25 Mart 2009'da meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybeden aralarında eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 2 kişinin ailelerine 1 milyon 356 bin lira maddi ve manevi tazminat ödemesine hükmetmiş.

Fakat yazıcıoğlunun olayıyla ilgili SUİKAST iddiaları tam olarak aydınlığa kavuşturulmadı, bu konu mutlaka CİDDİ olarak incelenmeli ve neticelendirilmelidir.

Alibeyköy’de kafası kesilmiş halde bulunan Fikri Yıldız’ın biri üvey iki oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Dışarda ışidin vahşetlerini konuşuyoruz ama maalesef ülkemizde bunun gibi bir çok vahşet yaşanıyor.

Bu toplum nereye gidiyor böyle?

Ermenistan cumhurbaşkanından yine ortamı geren, tansiyonu yükselten açıklamalar gelmiş.

Hep söylüyorum; Ortadoğuda İTrail, balkanlarda sırplar, Kafkaslarda ermenistan yok olmadıkca buralara rahat yüzü yok gibi!

Başbakan Ahmet davutoğlu "Kılıçdaroğlu’nun bu direniş çağrısını yaptığı gün, yani dün Pensilvanya’daki zat var ya hani paralel çetenin başındaki zat, New York Times’ta bir makale yayınladı ve bütün muhalefet unsurlarını birleşmeye çağırdı, aynen Kılıçdaroğlu gibi...." diyor.

Ben şahsen bu uslubun davutoğlunun kendi uslubu olduğunu düşünmüyorum, davutoğlu git gide erdoğana benzemek istediği için, erdoğan gibi konuşursa başarılı olacağını sandığı için onun uslubuyla konuşmaya başlamış diye düşünüyorum.

Kuzey Kore Savunma Komisyonu tarafından yayımlanan açıklamada "ABD, topraklarında göreceği en korkunç felaketin yaklaşıyor" denilmiş.

Aynı Kuzey Kore ABD gibi "gangsterlerle" görüşmeyeceğini belirterek ABD'yi savaşla tehdit etmiş.

Breh breh breh!
Aslında birilerinin amerika denen yeryüzünün eşkiyasına böyle kafa tutması hoşuma da gidiyor ama Saddam gibi fos çıkınca da insanın morali bozuluyor!

Başbakan Ahmet Davutoğlu "Hiçbir ankette yüzde 48,5'in altını görmedik. Bir çok ankette yüzde 51,5'in üzerine çıktığımız oldu. Ortalama olarak yüzde 48 ile yüzde 52 arasında bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Son gelen anketlerde yüzde 49,5 yüzde 50'i bandındayız" demiş.

Anketler genelde yönlendirme amaçlıdır, parayı veren anketi öttürür.

En doğru anket sandıktır.

Bakalım akp bu sefer de çekirge gibi sıçrayabilecek mi?

12 eylül öncesinin en meşhur olaylarından 7 üniversitelinin öldürüldüğü Bahçelievler katliamının sanığı haluk kırcı tahliye edilmiş.

Sırf bu olay için yazmıyorum, genel yazıyorum:

İNSAN ÖLDÜRÜLMELERİNDE, CİNAYETLERDE suçu sabit olan katilin kesinlikle idam edilmesi gerekir.

Hayata hayat yani, kısasa kısas!

Yoksa ölen öldüğüyle kalıyor, öldüren ise bi şekilde çıkıyor, elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor.

Ahmet Davutoğlu bank asyaya el konulmasıyla ilgili olarak SİYASİ BİR KARAR DEĞİL demiş!

Hı hı kesin öyledir!

Akp-Cemaat kavgası olmasaydı bank asyaya el konabilir miydi?

Çocuk kandırıyorlar!

İsmailaga cemaatinin dergisinde akp ve diyanet işleri başkanı mehmet görmeze çok sert eleştiriler gelmiş.

Yorumsuz!

Selahattin Demirtaşdan bank asya yorumu: BANKADA NİYE PARA BULUNDURUYORLAR Kİ, AYAKKABI KUTULARINDA SAKLASINLAR!

Yorumsuz!

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal ’2006’da CHP devletin, biz paralelin yanındaydık’ diyor ve devam ediyor ’CHP 2006 yılında devletin yanındaydı, paralel yapıyla mücadele ediyordu.’ diyor.

Peki soruyorum:

Paralel dediğiniz, terörist dediğiniz, hain dediğiniz kişilerin, örgütün yanında olmak, onlara YARDIM VE YATAKLIK ETMEK KANUNEN SUÇ DEĞİL Mİ? BİR CEZASI YOK MU?

kilicarslan

Kıdemli Üye
iyi calisma... Adeta manset bulvari
@redyellow bence sen gazeteci ol, köse falan yazarsin. Buna yetenegin var. @Ebu Computer begenmis. Ben sunumdan epey etkilendim.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sayın @kilicarslan

Ortada bir emek bir uğraş bir çapa var ve bu ben bunu beğeniyorum.

Sayın @redyellow ile aynı görüşte olmasak da takip ettiğim bir sayfa.

Bana göre Ak Parti Milli Görüş hareketinin devamıdır, Sayın redyellow ise farklı görüşte.

Saygı duyarım.

Bu sayfa sadece İhvan forum için hazırlanmıyor:

http://www.anindatepki.com/redyello...-02-2015)-yardim-ve-yataklik-da-suc-degil-mi/

http://www.frmtr.com/turkiye-ye-sah...-2015-neden-hep-yanlisi-destekliyorsunuz.html

http://www.izafet.net/threads/redye...15-yardim-ve-yataklik-da-suc-degil-mi.720328/

Selam ve dua ile...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sayın @kilicarslan

Ortada bir emek bir uğraş bir çapa var ve bu ben bunu beğeniyorum.

Sayın @redyellow ile aynı görüşte olmasak da takip ettiğim bir sayfa.

Bana göre Ak Parti Milli Görüş hareketinin devamıdır, Sayın redyellow ise farklı görüşte.

Saygı duyarım.

Bu sayfa sadece İhvan forum için hazırlanmıyor:

http://www.anindatepki.com/redyello...-02-2015)-yardim-ve-yataklik-da-suc-degil-mi/

http://www.frmtr.com/turkiye-ye-sah...-2015-neden-hep-yanlisi-destekliyorsunuz.html

http://www.izafet.net/threads/redye...15-yardim-ve-yataklik-da-suc-degil-mi.720328/

Selam ve dua ile...

Çok teşekkür ederim üstad, her zamanki gibi naziksin. Muhabbetle.

iyi calisma... Adeta manset bulvari
@redyellow bence sen gazeteci ol, köse falan yazarsin. Buna yetenegin var. @Ebu Computer begenmis. Ben sunumdan epey etkilendim.

Sana da teşekkürler.

Takip eden herkese teşekkürler.

Sen beğenmedin mi? beğenmediysen beğenmediğin noktalar, katılmadığın bölümler nelerdir?

kilicarslan

Kıdemli Üye
redyellow bu isin ustasi anlasilan.
Ben sunumu begendim.

icerik olarak bir cok noktaya deginmisiniz.
Aralarinda pek baglanti kuramadim, günü mansetleri gibi bir sey olmus.

not: ekleme yaptim

can feda

Profesör

Kahramanmaraş 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Esas Hava Taşımacılık Turizm Ticaret Şirketi'nin, 25 Mart 2009'da meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybeden aralarında eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 2 kişinin ailelerine 1 milyon 356 bin lira maddi ve manevi tazminat ödemesine hükmetmiş.

Fakat yazıcıoğlunun olayıyla ilgili SUİKAST iddiaları tam olarak aydınlığa kavuşturulmadı, bu konu mutlaka CİDDİ olarak incelenmeli ve neticelendirilmelidir.

Zamanında samimiyetine inanırdım...ağlamalarının ama şimdi ciddi şüphelere haizim...
Sayın Özgül Ağırlığı olan Bülent Arınç: Muhsin Yazıcıoğlu olayının aydınlatılmasının yüzde yüz namus borçları olduğunu '' söylemişti...gelinen noktada tonla iddia atıldı ama hala ses seda yok...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
redyellow bu isin ustasi anlasilan.
Ben sunumu begendim.

icerik olarak bir cok noktaya deginmisiniz.
Aralarinda pek baglanti kuramadim, günü mansetleri gibi bir sey olmus.

not: ekleme yaptim

Aralarında bağ kuramazsınız, zaten ayrı ayrı haberler, GÜNE BAKIŞ diylim mesela, günün ÇEŞİTLİ haberlerine redyellowun bakışı, yorumları vs.v.