Redyellow'un Kervan'ı 1164 (01.02.2015) Sözcü denen paçavra!!! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Redyellow'un Kervan'ı 1164 (01.02.2015) Sözcü denen paçavra!!!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.comCumhurbaşkanı erdoğan cemaati mossadla işbirliği yapmakla suçlamış!


Zaman gazetesi de Erdoğana "Müddei iddiasını ispatla mükelleftir' sözünü hatırlatarak, sarf ettiği cümleleri belgelendirmesini salık veriyoruz." diyor ve ekliyor: İsrail ile iş tutan kim?


Biz en iyisi iki tarafın arasına girmeyelim!!!

Davutoğlunun konuşması gerçekten yazıldığı gibiyse hakkaten bu bir rekor olabilir!

Daha önce Filistinlilere verdiği destek ile İslam dünyasının kalbini fetheden dünya futbolunun Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, yakın zaman önce dünyada gündeme oturan Fransa'daki saldırı ile ilgili sorulan soruya verdiği cevapla bir kez daha takdir kazanmış durumda.


Fransa'da meydana gelen saldırıyla ilgili konuşan Portekizli yıldız, "Tam olarak ne söylenmeli bilmiyorum. Dünyanın her yerinde bu tür üzücü olaylar oluyor. Onları görmezden gelirken yayınevi saldırısındaki bu olayları tek bir din üzerine yıkıp onları suçlamak bana göre çok yanlış. Bu tür olaylar sadece Müslümanlar tarafından yapılmıyor. Dünyadaki bütün ölümlere aynı şekilde tepki gösterilmeli, dostluk artırılmalı" diyor.


Bravo Ronaldo, dilerim herkes en az bu ölçüde sağduyulu davranır ve yine dilerim ki inşaallah ronaldo İslam ile şereflenir.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜMSİAD Genel Kurulu'ndaki konuşmasının ardından fotoğraf çekimine aralarında Egemen Bağış'ın da bulundu siyasileri de sahneye çağırtmış.


Bakara-makara olayından dolayı bütün tepkilere, eleştirilere rağmen egemen bağışa sahip çıkıyorum demektir bu!


Vah ki vah!

Erdoğanın cemaati "mossadla işbirliği yapıyorlar" diye suçladığı gün, zaman gazetesinin de buna cevap olarak "israil ile iş tutan kim?" diye sorduğu gün türkiye-israil ilişkileriyle ilgili bir haber.


İsrail İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, “Hükümetler arasındaki siyasi krize rağmen Türkiye ile İsrail arasındaki ticaret büyüyor” derken, iki ülke arasındaki ticaretin daha fazla gelişmesini istediklerini belirtmiş.


2007’de iki ülke arasındaki ticaret hacminin 2.8 milyar dolar olduğunu söyleyen Cohen, 2014 sonu itibarıyla bu rakamın 5.5 milyar dolara ulaştığını söylemiş.


Hükümetler arası siyasi kriz mi var????


İlginç!


Ya hükümetler arası kriz de olmasaydı???ışid denen kansızlar japon gazeteciyi de infaz etmişler.


Yazıklar olsun.


Suçsuz günahsız insanları öldürüyorlar, her yaptıkları hareket İslama, müslümanlara zarar veriyor, her hareketleri İslama ters, reziller.Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Uludere İlçesinde askerlere yapılan gaz bombası ve taşlı saldırıda bir askerin yaralandığını açıklamış.


Yaralı askerimize Allahdan şifalar diliyorum.


Askerimize el uzatanların o kirli ellerinin kökünden kurumasını dilerim.

Bakan Avcı, partisinin Bilecik İl Kongresi'nde, bugün görev yapan her iki öğretmenden birinin AKP iktidarları döneminde atandığını söylemiş.


Avcı kürsüde konuşurken salonda bulunan bir emekli ise, "Sayın Bakan, emekliye verdiğin 24 lira 80 kuruşun hesabını ver" diye bağırmış.


Bakan da "Olur, onu da konuşuruz. Hepsini konuşuruz. Emeklinin geçmişte Türkiye'de ne çektiğini, ne yaşadığını, bugün nerede olduğumuzu da konuşuruz" demiş.


Tepki gösteren vatandaş dışarıda gazetecilere "Benim gücüme giden konu, kendilerine bin 530 lira zam yapıp, emekliye 24 lira 80 kuruşu reva gören devlet yetkilileri. Vatandaş olarak ben sadece tepkimi dile getirdim" diye konuşmuş.


Gayet güzel bir tepki olmuş, vatandaşı tebrik ederim.


Bakanın yaptığı kuru bir baştan savma, konuşuruz diyerek laf üreterek konuşulmaz bu konu, İCRAAT yapılarak konuşulur.


Akpnin emekliye icraatı da yüzde 2.34 lük bir vicdansızlıktır, gerisi hikayedir.


Onlarca yıl bu devlete, bu vatana hizmet etmiş bir emeklinin akpnin gözündeki değeri 2.34’dür!Başbakan davutoğlu bir MÜJDE vermiş!


Başbakan "Pazartesi günü Bakanlar Kurulu kararını çıkarıyoruz, bütün okullarda sütle, gençlerimizin, çocuklarımızın sağlıklı yetişmesi için kuru üzüm dağıtacağız, yılda 60 bin ton kuru üzüm dağıtacağız." demiş!


SÜT VE 60 BİN TON KURU ÜZÜM!


Bu müjde kime?


Süt ve kuru üzüm pazarlayan şirketlere mi çocuklara mı?

Devrimci Özgür Kadın Hareketi tarafından düzenlenen Kadın Kongresi, Diyarbakır'da yapılmış.


Kongrede konuşan Demokratik Toplum Kongresi Eşbaşkanı Selma Irmak, 'Dünyada hiçbir erkek, kadınları Öcalan kadar peşinden koşturamadı, bu kadar kadın ruhuna giremedi' demiş!


"DÜNYADA HİÇ BİR ERKEK KADINLARI ÖCALAN KADAR PEŞİNDEN KOŞTURAMADI!!!"


"BU KADAR KADIN RUHUNA GİREMEDİ!!"


Kadın ruhu ve apo denen hain!


Bu hainin peşinden koşan kadın kadın mıdır gerçekten?


Bu sözler kadınlara, kadın ruhuna hakaret değil mi?


YUH ARTIK!Emekli Orgeneral Edip Başer "pkkya mal taşıyan kamyonu amerikan askeri kullanıyordu" demiş.


Söyleyen kişi eften püften birisi değil, askeri olarak en yüksek rütbelere çıkmış bir insan.


Malumu ilan etmiş aslında.


Herkes biliyor ki bu pkk denen hainleri amerika, israil, rusya, batı vs.vs. besliyor.


Ve bizim yetkililerimiz de bunu bile bile susuyorlar, göz yumuyorlar.Fotoğraf başbakan ahmet davutoğlunun katıldığı bir CENAZE NAMAZI esnasında çekilmiş.


Gayet sıradan, doğal, milyonlarca müslümanın haline benzer bir görüntü.


Ama SÖZCÜ denen paçavra sanki ilk kez görmüş gibi, sanki yeryüzünde ilk kez görülen bir uzaylı görmüş gibi TAKKELİ BAŞBAKAN diyerek veriyor, altına da TAKKESİ DİKKAT ÇEKTİ diye yazabiliyor!


Ve bunu da akpye muhalefet diye yapıyor!


Bunlar bu kadar geri zekalı işte!


Hitap ettikleri halkın inançlarından, dinlerinden, yaşamlarından bu kadar uzaklar.


Allah ıslah eylesin.
 
Üst