Redyellow'un Kervan'ı 1153 (21.01.2015) Omo ile yıkanmış gibi ap AK oldular!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1153 (21.01.2015) Omo ile yıkanmış gibi ap AK oldular!!!

Akpli dört bakanın yüce divana gidip gitmemesi tbmmde oylandı.

Ve beklenen sonuç: Akp tam da tahmin ettiğim gibi yüce divanı reddetti.

Bence taaa ilk baştan bu yana YANLIŞ YAPTI akp.

Alelacele savcıları değiştirdi, emniyetcileri değiştirdiler vs.vs. yani bütün suçlamaları, bütün şüpheleri tamamen üzerinde topluyor akp.

Halbuki en baştan suçlamalar var, bakanlarımız yüce divanda aklansınlar gelsinler deselerdi en doğru şeyi yaparlardı.

Ama abuk subuk anayasa mahkemesini suçlamalar, yok paraleldi, yok haşhaşiydi vs.vs. diyerek adaletten kaçtılar.

Halbuki anayasa mahkemesinin şu anki üye yapısını bu akp atamıştı.

Ve yine halbuki bir çok kişiyi yüce divana gönderen de bu akp iktidarıydı, tabi başka partilerden!

Milli gazetenin dediği gibi; AHİRETE BIRAKTILAR!

ORADA HİÇ BİR ŞEKİLDE KAÇIŞ YOK!

EN DOĞRU KARAR ORADA!

AKPli milletvekilleri Hakan Şükür için TBMM koltuklarına HOŞGELDİN TORİNOLU yazılı kağıtlar bırakmışlar.

Hakan Şükürü hangi parti vekil yaptı: AKP!

Vekil yaparken iyiydi de şimdi mi torinolu oldu hakan şükür?

Çok büyük bir terbiyesizlik, çok büyük bir ikiyüzlülük bu yapılan, yazıklar olsun.

Amerikalı siyaset bilimci Profesör Norman Finkelstein, fransız Charlie Hebdo mizah dergisinin tutumunu eleştirerek, derginin yaptığının "mizah değil, sadizm" olduğunu söylüyor, "Saldırganların Müslüman olduklarına ben inanmıyorum" diyor, saldırıda 17 kişinin öldürülmesinin "Fransa'nın 11 Eylülü" şeklindeki değerlendirmeyi gülünç bulan Finkelstein ''Bu durum İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda her 10 dakikada bir yaşandı" diyor.

Bravo gerçekten, VİCDANINI KAYBETMEMİŞ bir insanın konuşmalarını okuduk.

Tebrik ederim.

Avusturya'da, Nazileri öven ve Hazreti Muhammed (sav)'e hakaret eden bir kişi iki yıl hapis cezasına çarptırılmış. Cezayı az bulan Savcılık cezanın artırılmasını isteyecekmiş.

Bravo, Tebrik ediyorum Avusturya mahkemesini.

Azerbaycan, Sovyet ordusunun 1990 yılında 20 Ocak'ta Bakü'ye girerek aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 150'ye yakın sivili katlettiği, yüzlerce kişi yaralandığı ve tarihe "Kanlı Ocak" olarak geçen 20 Ocak kurbanlarını anmaya hazırlanıyormuş.

Sovyetlerin azerbaycanda, başka yerlerde yaptıkları zalimliklerini, zulümlerini, işgallerini, katilliklerine bütün insanlar öğrenmeli, bütün gençler öğrenmeli.

Milli gazete diyor ki: BU DA OLDU, CHPDEN TBMMDE HADİSLİ PANKART!

Doğru.

Yıllardır en ufak bir şeyde laikliğe aykırı vs. diyen Chp tbmmde HADİSLİ PANKART gösteriyor.

(Bence doğru bir hareket, güzel bir tepki, peygamber efendimizin o hadisi şerifi hepimizin kulaklarına küpe olmalıdır, burada çelişkili olan chpnin eski tavrıyla şimdi yaptığıdır)

"Hristiyan terörü demiyorsak, İslami terör de diyemeyiz"

"Bence Türkler veya herhangi bir Müslüman ya da ilim sahibi herhangi bir Hristiyan bu kelimelere karşı çıkmalı. Bu şekilde her Müslümanı terörist gibi gösteriyorsunuz. İslam, Hristiyanlık ya da Musevilik kadar terörün karşısındadır. İrlanda'da (IRA'ya) Katolik terörü, Hristiyan terörü demedik. Şimdi neden İslami terör diyecek mişiz? Terörist teröristtir ve İslam'la terörü birbirine karıştırmak için sinsice tuzak kuran, İslam'ı kötü niyetle sapıkça kullanan insanlar vardır. İslam terörü tasvip etmez, tam aksine (lanetler)"

Bu söz Portekizli Ana Gomes'e ait.

Vicdanını kaybetmemiş bir insan daha.

Tebrikler.

"Hoşbulduk hırsızseviciler"

"Bugün benimle dalga geçenlerin meclise ilk girdiğim zamanlarda önünü ilikleyip bana abi deyip benden imza aldığı günleri de ben burada gördüm"

TBMM'de yapılan terbiyesizliğe bu şekilde cevap vermiş Hakan şükür.

Yorumsuz!

mhphasa.jpg

MHP Trabzon teşkilatı gazetelere bu ilanı vermiş.

YORUMSUZ!

Fenerbahçenin de istediği ve basına göre fenerbahçeden başka yerde oynamam dediği iddia edilen, değil borsaya nasaya bildirseler trabzona gene gitmem dediği iddia edilen Erkan zengin resmen trabzonsporun olmuş.

Demek ki biz istediğimizi alırızzzz diye konuşmak doğru değilmiş, büyük lokma yeyip büyük konuşmamak gerekiyormuş.

Ve spor medyası erkan şöyle dedi erkan böyle dedi diye acaip palavra atıyormuş.

CHP’den ihraç edildikten sonra uzun süre konuşmayan Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, sessizliğini bozmuş.

Mahkemelik olduğu CHP’yi eleştiri bombardımanına tutan Batum, "Bu cahil adamlarla mı bu ülke yönetilecek? Bunların iktidarı suçlamaya yüzleri ve hakları yok." diye konuşmuş.

Ülkenin ana muhalefet partisi kendi kendini yiyor, kendi içlerinde kavga ediyorlar vs.vs.

Akpnin en büyük şansı işte bu: ÜLKEDE CİDDİ BİR MUHALEFET PARTİSİNİN OLMAMASI!

AKP Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar" diyor.

Yazık, şu lafa bakın yahu, orası tbmm, o insanlar milletvekili.

Kendi vicdanlarına göre hareket etmeyip emre göre hareket ederlerse iyi, kendi vicdanlarına göre harereket ederlerse, emre uymazlarsa HAİN!

Yazıklar olsun bu kafaya.

Halbuki bizzat şamil tayyarın kendisi şike davası sürerken tayyip erdoğanın aziz yıldırımı ve fenerbahçeyi kurtarmak için cumhurbaşkanının vetosuna rağmen tbmmyi sabahlara kadar çalıştırıp çıkardığı şike yasasına muhalefet ediyordu, HAİN MİYDİ O ZAMAN TAYYAR???

Bunlar da akp yandaşı yeni şafaktan bir kaç haber.

Tabi haber denirse!

YORUMSUZ!