Redyellow'un Kervan'ı 1152 (20.01.2015) İslamafobi değil İslam DÜŞMANLIĞI!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1152 (20.01.2015) İslamafobi değil İslam DÜŞMANLIĞI!

Diyarbakırda bölücülerin toplantısı varmış.

Bölücü hainler yolcu otobüsünü durdurup üzerine peKAKA paçavrası vs. asmışlar.

Milli Gazete soruyor: DEVLET NEREDE? Diye.

Hakkaten; DEVLET NEREDE?

Bilen, gören var mı?

Yolsuzlukla suçlanan akpli dört eski Bakanın yüce divana gönderilip gönderilmemesi konusu BUGÜN TBMM Genel Kurulu'nda görüşülecekmiş.

Hımmm; TBMM bugün çok hareketli olacak demek ki.

Ama sonuç belli: AKPnin oylarıyla bakanlar AKlanacaktır!

Akp benim bu tahminimi yanıltabilir mi?

Sanmıyorum.

Büyük ihtimalle anayasa mahkemesi paralel, haşhaşi, darbe, tuzak vs.vs. deyip red oyu vereceklerdir.

Ama benim tahminimin aksine yüce divan kararı verirlerse, öyle bir şey yaparlarsa, bakanları yüce divana göndermek gibi YÜREKLİ BİR ŞEY YAPABİLİRLERSE tebrik ederim, alkışlarım.

CİZRE.

Güneydoğunun en önemli şehirlerinden, yerleşim merkezlerinden.

Türkiye düşmanlarının, türkiyeyi bölmek, parçalamak isteyen soysuzların son zamanlarda en fazla oyun oynadığı yer CİZRE.

Son bir ay içinde 7 kişi öldürülmüş ve HİÇ BİRİNİN FAİLİ BULUNAMAMIŞ!

DEVLET istese bu cinayetlerin failleri bulur mu?

BENCE RAHATLIKLA BULUR!

Ama nedense bulunmuyorlar!

İktidar, yetkililer akıllarını başlarına almalılar ve bölgede oynanan kirli oyunu deşifre etmeliler.

KPSS de kopya çekilmesi vs.vs. olayı tartışılıyor.

En ilginci de akp yanlısı medyanın tavrı.

Daha önce kpss, öss sınavlarındaki kopya vs. iddiaları için ya yok diyen ya ergenekona, balyoza, pkkya bağlayan akp medyası şimdi aynı iddialar için cemaat, paralel vs.vs. diyor.

Arjantin'de devlet başkanını 1994'teki terör saldırısıyla ilgili soruşturmada İran ile gizlice anlaşmaya varmakla suçlayan Savcı Alberto Nisman'ın, başkent Buenos Aires'teki evinde ölü bulunmuş.

Yazık olmuş...FİNCANCI KATIRLARINI ÜRKÜTMÜŞ demek ki savcı!

Hrant Dink cinayetinin işlendiği dönemde Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde amir olan ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında "şüpheli" olarak ifadesinin alınması ve serbest bırakılmasının ardından savcının itirazı üzerine tutuklama kararı çıkarılan Ercan Demir "kasten ihmali davranışla ölüme sebebiyet vermek" suçundan tutuklanmış.

Ercan demir İHMAL sebebiyle tutuklanmış.

Peki Hrank Dink suikastinin AZMETTİRİCİLERİ, ORGANİZATÖRLERİ kimler?

Bunlar bulunacak mı?

Yoksa tutuklanan emniyet amiri günah keçisi ilan edilip dosya kapatılacak mı?

Dışarda petrol fiyatları rekor oranda düşüyor, bizimkiler bir iki minik kandırmaca indirim yaptılar, hemen peşinden gene KAZIĞI DAYAMIŞLAR!

Akpnin GÜNCELLEME KAZIĞI!!!

Hrank Dink için yürüyüş yapılmış.

Yürüyüşte bir isim dikkat çekmiş: GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI BAŞKANI MUSTAFA YEŞİL!

Gülen cemaatinin vakfnın başkanı 7 senedir hiç birisine katılmadıkları hrant dink anma yürüyüşüne katılmış bu sene!

Akp-Cemaat kavgasından sonra baya bir yer değişikliği oldu türkiyede, dün A diyenler bugün B diyorlar, dün AK diyenler bugün KARA diyor.

Vah ki vah!

CHP Mİlletvekili Faik Tunay Charli Hebdo dergisinin nüshalarını yayınlayan Cumhuriyet gazetesine tepki göstermiş.

CHPli vekil "Bu derginin yaptığının düşünce özgürlüğü olduğuna katılmıyorum. Ancak bu dergiye yapılan saldırıyı kınarken de "Ben Charlie'yim" demek zorunda değilim. Ben Charlie değilim kardeşim!" diyor.

Ağzına sağlık chpli vekilin.

Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde kaybolan 5 atın izini süren polis, bir kişiyi et paketlerken yakalanmış.

Yakalanın kişinin ifadesi "at etlerini Bursa sosyetesinin de vazgeçilmez mekanlarına sattık" şeklindeymiş.

Demek ki "Burası sosyete mekanı, pahalı yer, malzemeleri sağlamdır, yiyecekleri güvenilir" vs.vs. dememek gerekiyor!

5 liraya at etini almışlar, allah bilir kaç yüz liraya sosyeteye kakaladılar!

Burası ÇEÇENİSTAN!

Rusyanın işgalindeki Cecenistan.

İslam düşmanı fransız dergisinin yaptığı edepsizliği kınamak için yapılan mitinge 1 MİLYONA YAKIN KİŞİnin katıldığı söyleniyor.

Nüfusu 1 milyonun biraz üzeride olan çeçenistanda neredeyde tüm halk Peygambere yapılan saygısızlığı telin mitingine gelmiş.

Rus ayıları ne yaparlarsa yapsınlar Çeçen halkının kalbinden İslamı, Peygambere olan sevgili atamamışlar demek ki.

HELAL OLSUN, YÜREKLERİNE SAĞLIK MÜSLÜMAN ÇEÇEN KARDEŞLERİMİZİN!

Son dönemlerde çok sık kullanılan bir kelime var İSLAMAFOBİ.

Milli gazete bu kelimeye itiraz ediyor ve "İslam ve Fobi bir arada olmaz, yan yana gelemez" diyor.

Fobi korku anlamına geliyor, insanlar İslamdan korkuyor, İslam KORKUTUYOR gibi bir izlenim veriliyor insanlara.

İSLAMDAN KORKULMAZ, İSLAM KORKUTMAZ!

Eğer İLLAKİ BİRİNDEN KORKACAKSAN KORK ALLAHDAN KORKMAZDAN deniliyor.

"İslamafobi değil İSLAM DÜŞMANLIĞIdır" deniliyor milli gazetede.

Aynen katılıyorum.

Bu çok sinsice, çok alçakkca bir oyun, çok profesyonelce BİR ALGI OPERASYONU bu İslamafobi kelimesi.

Aynen sanki bir kaç çeşit islam varmışcasına sunulan "ılımlı İslam" gibi bir tuzak bu da...bu oyuna gelmemeliyiz ve kelimelere, kavramlara çok dikkat etmeliyiz.

menzil5453

Doçent
Chp'li vekile helal olsun diyorum. Vakıf başkanına gelince.. Neyse bişey demiyeyim herşey ortada :)

Şu dört kafadarı da asın da artık Türkiye rahatlasın. Refaha kavuşsun. :)

Şaka bir yana. Adam gibi şunları yargılayında bu milletin oyuna leke düşürmeyin. Yeter artık.