Redyellow'un Kervan'ı 1143 (11.01.2015) İslam Kervanı Yürür... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Redyellow'un Kervan'ı 1143 (11.01.2015) İslam Kervanı Yürür...

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.comObama Fransayı uyarmış ve "Fransa hükümeti terör tehdidiyle karşı karşıya kalmaya devam edecek ve tetikte kalmayı sürdürmesi lazım, olaylar hala akışkan" diye konuşmuş.


Obama bilir.


Dünyada TERÖRÜN DEVAM EDİP ETMEYECEĞİNİ abd başkanı değil de ben mi bilecem????


Tabi ki obama bilir!


Paralel Yapı iddialarıyla başlatılan 14 Aralıktaki soruşturma kapsamında İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesinin Fethullah Gülen hakkında verdiği yakalama kararı sisteme girmiş ve Fethullah Gülen resmi olarak ARANANLAR arasına girmiş!


Emniyet, polis vs. Fethullah Güleni arıyorsa hemen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınca gitsinler, daha başka bir çok akpli milletvekilinin yanlarına gitsinler onlar Gülenin yerini kesin biliyorlardır!!Önceki gün bir avmde bomba patlatmak üzere hazırlanan teröristler yakalanmıştı.


Dün yine bir avmde bomba bulunmuş.


Allah bu alçaklara fırsat vermesin.

Başbakan davutoğlu'nun Fransız hükümetinin davetine üzerine yarın Paris'te yapılacak olan terörü telin ve Fransız halkıyla dayanışma yürüyüşüne katılacağı belirtilmiş.


Gidebilir tabi, teröre karşı olduğumuzu göstermek için gidiyordur.


Ama şunu da merak etmeden duramadım:


Türkiyede onlarca askerimiz alçakca namussuzca şehit edilirken bir tane Fransa başbakanı türkiyeye geldi mi acaba???Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlamış ve GAZETECİ VESAYETE İTİBAR ETMEZ demiş.


Doğru söylüyor c.başkanı, gerçek gazeteci vesayete de, postala da vs. itibar etmez.


ALO FATİH hariç!!!

Lübnan'daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, "Saldırıyı gerçekleştirenler, Allah'ın Peygamberine, kitap yazıp aşağılayıcı filmler çekenlerden daha ağır hakaret ettiler" demiş.


Çok doğru, İslam adına, Peygamber adına, Müslümanlık adına insan öldürenler, terör yapanlar ilk önce İslama, Peygambere hakaret etmiş olurlar.

Bedelli askerlikle ilgili başvuru sayısı cuma günü son rakamlara göre 72 bin 900 kişiye ulaşmış.


72 bin tane DEKONT MEHMETCİĞİMİZ olmuş yani.


Parası olan dekont mehmetciği, parası olmayan garip gurabanın çocuğu ise karda kışda, dağda bayırda nöbete!


Akp kına yaksın!

Fotoğrafda görünen kadın fransadaki saldırıyla ilgili aranan kadın.


Eğer yerseniz İSLAMCIIIII, ŞERİATÇIIIII terörist bir kadın!


YORUM YOK!Akpli Hüseyin Çelik her kar yağdığında zırt pırt okulların tatil edilmesini eleştirmiş ve TATİL ETMEK YERİNE GEREKLİ TEDBİRLER ALINMALI demiş.


Aynen katılıyorum hüseyin çelike.


Bu ne ya, daha kar yağmadan okullar tatil, ankarada cuma günü okullar tatil kar yağacak diye bi tane kar düşmedi. Çocuklar parkda gülüyorlardı kar da yok okul da yok diye!


Eskiden diz boyu kar olurdu okula giderdik, eğitimimize devam ederdik, şimdi kar yola çıkmadan okullar tatil ediliyor.


Okulları tatil edeceğinize yolları açık tutun, ulaşımı sağlayın arkadaş!

Avrupada değişik yerlerde camilere saldırılar artıyor.


Bu da Paris katliamını yapanların AMAÇLARINA ulaştıklarını gösteriyor!!Bu resimdeki NURSUZ şahsiyet ünlü FOX TV'nin patronu Rupert Murdoch denen yaratık.


Bu kişi resmi twetter hesabından ''Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen Cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır'' yazıyor.


Bu çaktırmadan İslam ve Müslüman düşmanlığı yapan adama twetter kullanıcısı aklı selim bir kişi cevap veriyor adeta kapağı döşüyor ve: ''Belki bütün beyazlar ırkçı değildir ama ırkçılık ortadan kalkana kadar onlar da sorumludur'' diyor.


Kurt puslu havayı sever diye bir söz vardır.


Bazı karaktersizler fırsat bu fırsat deyip Peygambere hakaret karikatürlerini yeniden yayınlamışlar.


Tam anlamıyla provakasyon, tam anlamıyla ahlaksızlık.


Bu hainler, bu İslam düşmanları bunları yapsalar da Müslümanlar bu tuzağa düşmemeli ve asla karşılık vermek vs. gibi bir yanlışa düşmemeliler.


İT ÜRÜR İSLAM KERVANI YÜRÜR!
 
Üst