Redyellow'un Kervan'ı 1369 (14.09.2015) Polisimizin Ellerine Sağlık!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Maalesef dün yine şehitlerimiz vardı, 3 polisimiz pkakalı hainler tarafından şehit edildiler.

Şehitlerimize rahmet olsun. Mekanları cennet olsun, Kederli ailelerinin, sevenlerinin başısağolsun.

Askerimize, polisimize uzanan hain eller kırılsın.

Yine İTrail.

Yine zulüm!

Allah KAHHAR ismiyle kahreylesin seni ey İTrail denen ortadoğunun terör devleti!

GÜNÜN DUASI:

d229yil5yq7ngtlgn.jpg

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!

Yunanistana kaçak yollarla geçmek isteyen mülteci teknesi batmış, 14ü çocuk 34 kişi ölmüş.

Bunun gibi onlarca haber oluyor.

Bu insanlar darda kalmışlar, zorda kalmışlar, savaştan, iç karışıklıktan kaçıyorlar, her türlü tehlikeyi göze alıyorlar, bu insanları anlamak mümkün.

Ama bu insanlar üzerinden para kazanmayı düşünen, bu insanların hayatı pahasına rant elde etmeye kalkan alçakları anlamak asla mümkün değil!

Hangi vicdanla, hangi haya ile bu insanların sırtından para kazanmayı planlıyor bazı insanlar, bunu yapanlar hakikaten insan olabilir mi?

GÜNÜN İBRETLİĞİ:

d229yvt8twyx3t0br.jpg

"Barış Bloku üyelerinin, Cizre’de yaşanan olayları protesto etmek amacıyla Galatasaray Meydanı’nda yaptığı basın açıklamasından sonra, polis dağılmayan gruba biber gazı, tazyikli su ve plastik mermi ile müdahale ettmiş.

Hiç kimse kusura bakmasın eğmeden bükmeden yazayım:

POLİSİMİZİN ELLERİNE SAĞLIK!

Cizrede yaşananları protesto eden soytarılara yapılan müdahaleyi destekliyorum, ayakta alkışlıyorum!

Bir tanesi de bir kere bile KAHROLSUN PKK TERÖRÜ demiyor bu soytarıların, ağızlarında BARIŞ SAKIZI ama bütün suçlu polismiş gibi hep devlete saldırıyorlar, polise saldırıyor.

Eskişehirde bir kişi bir işyerine asılı olan TÜRK BAYRAĞINA saldırmış, bayrağı yerinden koparmış, bu da kameralarla tespit edilmişti.

Durum haberlere yansıyınca vatandaş KOPARDIĞI BAYRAKLA birlikte teslim olmuş ve TERÖRİST DEĞİLİM; SARHOŞTUM savunması yapmış!

Ve serbest bırakılmış!

Bu SARHOŞTUM, ALKOLLÜYDÜM, SUÇSUZUM laflarına gıcık oluyorum!

Mardinde pkaka terörü protesto edilmiş.

Ellerine, yüreklerine sağlık katılanların!

pkakalı hainler sarıkamış kayak merkezine saldırmışlar, görüntü her şeyi anlatıyor zaten.

Nesilleri kuruyasıcalar iyice kudurdular!

Dışişleri bakanlığımız İTrailin mescidi aksada yaptığı zulmü KINAMIŞ!

Acaip kınarız!

Acaba diyorum dünyada bizim kadar kaliteli!!! kınama yapan bir başka ülke daha var mı ki????

Her olayda kınarız! Ama bir kere bile mesela ticari ilişkileri dondurmak, bir kere bile diplomatik ilişkileri kesmek gibi YAPTIRIMLAR yapamayız!

Bu hainler mavi marmarada 10 vatandaşımızı haince katlettiler bu olayda bile ticareti kesmedik, diplomatik ilişkileri kesmedik!

KINARIZ!

Çok iyi KINARIZ!