Redyellow'un Kervan'ı 1352 (27.08.2015) İnsan Gibi Vursana!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

988277.jpg

Ahmet davutoğlunun seçim hükümet için akp dışında bakanlık teklif ettiği isimler belli olmuş.

Bu isimler:

CHP'den İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan Toker, İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl,

MHP'den İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, İstanbul Milletvekili Meral Akşener,

HDP'den İstanbul Milletvekili Abdullah Levent Tüzel, İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Kocaeli Milletvekili Ali Haydar Konca şeklindeymiş.

TEKLİFLER mektupla ulaştırılacakmış!

CHP ve MHP seçim hükümetine üye vermeyeceklerini söylemişlerdi, partilerine rağmen bu isimlerden bakanlığı kabul eden olur mu bilemiyoruz, bekleyelim ama görünen seçim hükümeti AKP+HDP ağırlıklı olacak.

HDP’ye bakanlık teslim etmek bu ülkeye yapılacak en büyük kötülüklerden biridir, Akp ve mhp hükümet kurmayıp ülkeyi seçim hükümetine mahkum ederek bu kötülüğün başsorumlusu oldular bence.

Ve gerçekten süpriz bir isim TUĞRUL TÜRKEŞ BAKANLIK TEKLİFİNİ KABUL ETMİŞ.

Tuğrul türkeşe BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI teklif edilmiş, o da kabul etmiş.

Akp ne zaman sıkışsa mhp bi şekilde imdatlarına yetişiyordu.

Seçim hükümetinde akp+hdp ortaklığı görünecekti yine bir mhpli akpnin imdadına yetişti ve bu görüntüyü bozdu.

Akp+hdp+mhpli Tuğrul Türkeş hükümeti!!!

MHP büyük ihtimalle Tuğrul türkeşi partiden ihraç edecektir ama bu ihraç bu görüntüyü silemez.

[URL=http://d.aktifhaber.com/news/988290.jpg]http://www.aktifhaber.com/45g-ihalesinde-basina-akreditasyon-skandali-1219825h.htm[/URL]

Dün 4,5 G ihalesi yapılmış!

Kim almış kim kazanmış bakmadım benim dikkatime çeken isim oldu: 4,5 G!

4G deniliyordu Tayyip Erdoğan 4gye karşıyım direk 5G’ye geçilmeli dedi, orta yolu bulmuşlar 4,5G olmuş!

Allahdan 3G’den 4G’ye geçiş döneminde olmadı bu olay, yoksa 3,5 olurdu :)

Adanada sosyal paylaşım sitesinden tanışıp evlendiği yeni GELİNE fuhuş yaptıran damat ve gelinin kayınvalidesi tutuklanmış!

Damad denilen kişi eşi içerde fuhuş yaparken balkonda bekliyormuş!

Aman Allahım; nasıl bir ahlaksızlık anlamak mümkün değil?

Bu millet, bu toplum nereye gidiyor Allah aşkına?????

C.Başkanı Erdoğan chp lideri kılıçdaroğlunu hükümet kurma görevini vermemesini ŞAHSIMA HAKARET EDENE NE GÖREVİ VERECEKTİM diyerek savunmuş.

İyi de diyelim ki yapılan erken seçimde chp birinci parti oldu, ne olacak? hükümet kurma görevini vermeyecek misin?

106664.jpg

BuNqY4wCMAA3ahV.jpg

20140720_852506.jpg

107795.jpg

107200.jpg

106433.jpg

106378.jpg

Erdoğan HAKARET EDENE NE GÖREVİ VERECEKTİM deyince nedense numan kurtulmuşun ve süleyman soylunun bu sözleri aklıma geldi.

Malum şu an numan kurtulmuş ve süleyman soylu AKPde yetkili yerdeler!!!!

Demek ki HAKARET edene görev veriliyormuş!!!

Yoksa bunlar HAKARET sayılmıyor mu?????

Bir ahlaksızlık haberi daha.

Komşusunun kızını taciz ediyor, yakalanıyor; SARHOŞTUM HATIRLAMIYORUM diyor!

Utanmaz rezil, sarhoşmuş, hatırlamıyormuş!

Devlet bahçeliden tuğrul türkeşe çok sert tepki.

İş işten geçti sayın bahçeli, geçmiş olsun!

Davutoğlu'nun bakanlık teklif ettiği mhpli kenan tanrıkulu bakanlık teklifini kabul etmedi ve teklifin yapılmasına ‘cüret’ edenlere tepki olarak partisindeki genel başkan yardımcılığından istifa ettiğini açıklamış.

Bakanlığı reddetmesi eyvallah da kendi partisindeki genel başkan yardımcılığından istifa etmesi neyin nesi anlamak mümkün değil.

Ülkemizi Şampiyonlar Lİginde temsil edecek olan Galatasarayın muhtemel rakipleri dünki maçlardan sonra belli olmuş.

Kuralar bugün çekilecekmiş.

Galatasarayda bu şans varken 1.torbadan Barcelona, 2.torbadan Manc.United, 4. torbadan da Wolsfburg çıkar!

İyi şanslar ve başarılar Galatasaray.

İspanyada her sene düzenlenen DOMATES FESTİVALİ diye bir REZALET var.

Onlarca ton domates heder ediliyor.

Dünyada milyonlarca insan açlıktan ölüyor öbür tarafda insanlar onlarca ton NİMETİ perişan ediyorlar.

Yahu nimet o nimet!

O nimeti bulamayan milyonlarca insan var bu dünyada!

Yazıklar olsun, NİMETE bunu yapanların suratına tükürmek lazım.

İstanbulda onlarca esnaf ile BİR TANE turist arasında kavga çıkmış, TEK TURİST bizimkileri sopalamıştı!!!

O sopa yiyen esnaftan birisi konuşmuş: İNSAN GİBİ VURMUYORDU demiş!