Redyellow'un Kervan'ı 1327 (01.08.2015) Koalisyon Olmazsa Üzülürmüş!!! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Redyellow'un Kervan'ı 1327 (01.08.2015) Koalisyon Olmazsa Üzülürmüş!!!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Hainler yol kesiyorlar, araçları yakıyorlar, askerimize saldırıyorlar, polisimize saldırıyorlar.

Adeta kudurmuş gibiler.

Adanada polislerimize şehid eden ve çatışmada gebertilen teröristlerin cenazelerini bize verin diyen vatandaşlar eylem yapıyor, olaylar çıkıyor.

Askerimiz bombalıyor.

Şu güzelim ülkeyi onlarca yıldır bu şekilde uğraştıran eli kanlı hainlere yazıklar olsun, ülke düşmanlarının kuklası olan hainlere yazıklar olsun.

HDPli selo ALAMAN televizyonuna konuşmuş.

Diyor ki: "pkknın şiddet eylemlerini tasvip etmedik"

!!!!

Yahudi işgalciler filistinli vatandaşın evini yakmışlar.

Yangında bir yaşındaki bir BEBEK yanarak ölmüş.

Bu vahşeti dünya medyası büyük büyük manşetlerle duyurur mu?

ASLAAAA!

Bizim medyamızın büyük gazeteleri, televizyonları bunu yapar mı?

ASLA!!!!

Ama bunun tersi olsaydı, bir filistinli bir yahudi bebeği bu şekilde öldürseydi hepsi ter ter tepinirdi!

Şimdi sesleri çıkmaz, çünkü:

ÖLEN MÜSLÜMANIN BEBEĞİ!

GÜNÜN PAYLAŞIMI:

Nette gördüm, çok hoşuma gitti.

Allah PAYLAŞMAYI seven bu esnafımıza daha çok versin.

Bu görüntü Kuzey Koredenmiş.

Kuzey kore askerlerinin göğüslerindeki madalyalar.

Maşaallah!

Durmadan şehit haberleri geliyor.

Askerimizi, polisimizi haince şehit ediyorlar.

Selahattin Demirtaş denen vatandaş "pkknın şiddet eylemlerini tasvip etmedik" diyor.

Aynı selahattin’in partisinin bir diğer ismi ise "sırtımızı pydye dayadık" diyor ve bütün eleştirilere rağmen sözlerimin arkasındayım diyor.

Yazıklar olsun bu kafaya, yazıklar olsun bu zihniyete.

Daha önce başbakanken çin zulüm yapıyor, soykırım yapıyor vs. diyen Erdoğan çine gidince 180 derece dönüş yaparak bütün söylediklerini yutup, tam tersi sözler söylüyor.

Yazık, hakkaten çok yazık.

Çinden büyük ALLAH VAR erdoğan!

CHP'nin eski milletvekili ihsan özkes ile mevcut milletvekili mahmut tanal arasındaki twetter savaşları devam ediyor.

Mahmut tanal öyle ifadeler kullanıyor ki ihsan özkes hakkında, sokakta söylense kan çıkar!

Milletvekili olmak için kılıktan kılığa giren diyor, münafık diyor, hatta dolandırıcılık imasında bile bulunuyor….neler neler!

TBMMde terör görüşmesi yapılırken bülent arınç hdpli kadın vekile "bir kadın olarak sus vs.vs" demişti, bunu fırsat bilen bazıları da SÖZDE kadın hakları savunuculuğu maskesi altında eleştiriler yöneltmişlerdi.

Arınç "pkk terörünü BİLE lanetlemeyen kadına başka ne diyecektim?" diyerek geri adım atmamış.

BU KONUDA arınç haklı, geri adım atmamasını tebrik ederim.

Haberler doğruysa rusya türkiyeye sattığı doğalgazda indirim yapıyormuş. Milli gazete de hükümete seslenerek VATANDAŞI GÖR diyerek bu indirimin vatandaşa yansımasını istemiş.

Akp buna yanaşır mı?

Sanmıyorum.

Bizde genelde hükümetler zamları vatandaşa bindirmeyi, indirimleri ise hazineye atmayı pek severler çünkü.

Gazete soruyor: BİZ BU İNCİRLİĞİ NİYE AÇTIK?

Hakkaten kandili bizim uçaklar bombalıyor, operasyonları bizim havaalanlarından kalkan uçaklarımız yapıyor, eeee o zaman incirliği niye açtık?

Akp biliyor mu acaba bu sorunun cevabını?

CHP lideri Kılıçdaroğlu AK Parti ile koalisyon görüşmeleri konusunda açıklamalar yapmış.
Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin çıkarları için her türlü ödünü vermeye hazırız. AKP ile koalisyon kuramazsak üzülürüm. Kurulacak koalisyon eğer Türkiye’ye önemli bir sıçrama yaptıracaksa, kısa vadeli oy kaybı yaşamaya razıyız” demiş.
Hakikaten ilginç bir açıklama.

Bu açıklamadan sonra eğer mhpden bir atak gelmezse akp-chp koalisyonu kuruldu diyebiliz, ama ben chpnin akp ile koalisyona bu kadar gönüllü olacağını düşünmemiştim.

Akp-CHP koalisyonu "mhpden bir atak gelmezse" olacak gibi demiştik yukarda, başbakan davutoğlu "mhp ile temaslarımız devam ediyor" açıklaması yapmış.

Bahçelinin ne yapacağı hiç belli olmaz.

Fakat şu da var: ne olacaksa bir an önce olsun, çok uzadı hükümet kurma işi, hangi hükümet kurulacaksa bir an önce kurulmalı.