Redyellow'un Kervan'ı 1262 (13.05.2015) İftira Atan Mutlaka Cezalandırılmalı!!! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Redyellow'un Kervan'ı 1262 (13.05.2015) İftira Atan Mutlaka Cezalandırılmalı!!!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,232
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1262 (13.05.2015) İftira Atan Mutlaka Cezalandırılmalı!!!SOMA...


301 işçimizin hayatını kaybettiği maden faciasının yıldönümü.


Cenab-ı hak ekmeğini kazanabilmek için uğraşırken vefat eden bu kardeşlerimize rahmet eylesin.


Geride kalan eş, dost, akraba, bütün yakınlarına, sevenlerine sabırlar versin.


Onlarca mağdur insan var geride, DEVLET bu konuda duyarlı olmalı ve bu mağdur insanların mağduriyetlerini İPE UN SERMEDEN gidermelidir.


DEVLET BU İNSANLARI UNUTMAMALI!


Cuntacı netekim paşa öbür tarafa uğurlandı.


Giderken arkasından HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ diye bağıranlar olmuş.


Bu tarafda hakkımızı helal etmiyoruz diyenler var, ya bir de gittiği yerdeki “idam edilebilmesi için yaşı büyütülenler”, “bi sağdan bi soldan sehpaya çıkırtılanlar” da yakasına yapışırsa???


HESAP VAR NETEKİM!!!


17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarını yürüten ve bilahare gözaltına alınan, meslekten men edilen, sürülen vs.vs. savcılar konuşuyor.


"Vicdanım rahat, yine olsa yine yapardım o soruşturmayı" diyorlar, "bize onur ve şeref düştü, diğerleri düşünsün" diyorlar.


AKP’ye göre dün KAHRAMAN olan savcılar bugün PARALEL, HAŞHAŞİ vs. denilerek bir bir meslekten men ediliyor vs.vs.Normalde asgari ücret artsın, işçi ücretleri artsın vs. denilidğinde işadamlarının çıkıp gürültü etmesi lazım, bizde tam tersi oluyor.


Ülkenin başbakanı işadamlarına gidiyor, NİYE SESİNİZ ÇIKMIYOR diyor!


İşadamlarına gaz vermeye çalışıyor!


PES!


Kendileri 14-15 milyar maaş alan adamlar (akpli vekiller, bakanlar vs) 1.500 TL asgari ücret olmasın diye neler yapıyorlar!


Hakkaten pes yahu!


GÜNÜN NASİHATI:

Her hürmet ediyor görünene inanma!


Bu iki haber başbakanın işadamlarına gidip asgari ücret 1.500 TL olsun diyenleri şikayet ettiği gün tek bir gazetede yayınlanan iki haber.


KOÇUN NET KARI 459 MİLYON TL


ŞİŞE CAMIN NET KARI 164 MİLYON TL.


Asgari ücret 950 TL1.500 TL olsun diyenler ise neredeyse suçlu ilan edilecekler!


BURASI TÜRKİYE!İki cenaze namazı görüntüsü.


Birinde yüzbinler..


Diğerinde tek tük katılım.


Biri Erbakan hocanın cenazesi.


Diğeri darbecinin cenazesi.


HERKES LAYIK OLDUĞU MUAMELEYİ GÖRÜR!

“Ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı, özel halk otobüsünüzü 2016 yılı sonuna kadar yenilerseniz, ÖTV’nizi biz ödeyeceğiz."


Başbakan Ahmet Davutoğlu bu sözleri ATO Kongre Merkezi’nde şoför esnafı ile bir araya geldiği toplantıda söylüyor.


Yani NABZA GÖRE ŞERBET dağıtıyor.


Ticari taksiler, halk otobüsleri, servisler vs.vs. hepsi trilyona yaklaşan rant kaynakları.


Ve devlet BUNLARI YENİLERSENİZ ÖTV'NİZİ BİZ ÖDEYECEĞİZ diyor.


Hani KAYNAK YOKTU?


Hani muhalefet partilerini emekliye ikramiye, yüzde elli zam, asgari ücret artacak dediği zaman POPÜLİZİM YAPIYORSUNUZ diye suçluyordunuz, bu yaptığınız da popülizm değil mi?
MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı İsa İlyasoğlu, sosyal medyada Kenan Evren'i öven paylaşımları nedeniyle Devlet Bahçelinin bilgisi ve talimatları dahilinde istifa ettirilmiş.


NETEKİM paşa giderken bile zarar veriyor insanlara!Anayasa mahkemesi Kürtçe konuşma yaptığı için cezalandırılan siyasetçilerin Anayasal haklarının ihlal edildiğine hükmetmiş.


DOĞRU KARAR bence.


Hiç kimse konuştuğu dil sebebiyle cezalandırılmamalıdır.Başbakan Ahmet Davutoğlu “KİMSENİN ŞEREFİNE LAF ETTİRMEM” demiş.


Söz doğru ama uygulama olursa daha doğru olur.


Mesela birkaç gündür akpli biri tarafından tvde gündeme getirilen MHP'li Meral Akşener için söylenen kaseti var iftirası[/B var.


Başbakan bu sözünde samimi ise o iftirayı atan yaratığın AKP yanlısı hiç bir televizyon kanalında konuşturulmaması, program yaptırılmaması lazım.


Ayrıca görevlerini yapan savcıları, hakimleri meslekten men edenler, gözaltına aldıranlar “kimsenin şerefine laf ettirmem” sözünde samimi iseler bu iftirayı atan hakkında da HUKUKİ OLARAK gereğini yapmalılar.Aynı gün üç ayrı haber.


Bir haber: Suçluların hapisten kurtulmak için yeni taktiği PARALEL YAPTI DE KURTUL!


Ve hemen peşinden başka bir haber de Meral Akşenere kaset iftirasını atan kişi diyor ki: BU KASET İŞİNİN FAİLLERİ F.GÜLEN VE ÖRGÜTÜDÜR!


Ve hemen peşinden tvye çıkıp iftirayı dile getiren yaratığın gülen örgütü sözüne verilen cevap: “Attığı iftirayı kapatmak için başka bir iftiraya sığınan rezil adam” denilmiş.


Akp hükümeti de türkiyede olumlu bir şey olursa BİZYAPTIK diyor... olumsuz bir şey olursa PARALEL YAPTI diyor ya, akp yandaşları da buna başlamışlar demek ki, çıkacaksın tvye kaset var vs. diyeceksin, sonra tepki alınca gülen örgütü diyeceksin!


YUH ARTIK!


Tekrar edeyim:


Hiç kimse evirip çevirmesin, İFTİRA ATAN HER KİM OLURSA OLSUN MUTLAKA AMA MUTLAKA CEZALANDIRILMALIDIR!


İslamiyet de bunu emreder, insaniyet de bunu emreder!


 
Üst