Redyellow'un Kervan'ı 1136 (04.01.2015) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Redyellow'un Kervan'ı 1136 (04.01.2015)

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,232
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Sınırda bir astsubayımızdan iki gündür haber alınamıyormuş.


Bazı haberlerde IŞİD veya PYD tarafından kaçırıldığı iddia ediliyor.


İnşaallah herhangi bir kaçırma vs olayı yoktur ve inşaallah sağsalim ortaya çıkar askerimiz.

Gerçekten bir kaçırılma olayı varsa tam anlamıyla bir skandal, rezalet.Erdoğan, 2015 yılında dört ayrı turda 12 Afrika ülkesini gezecekmiş.


Erdoğan, Gülen Cemaati okullarının en yoğun olarak bulunduğu yerler olan Afrika ülkelerinde 'Paralel Yapı'ya dikkat çekecekmiş.


Hakkaten ilginç bir ziyaret olacak, bir iki sene öncesine kadar bu adamlara yardım edin, bu adamların önünü açın, bu adamlar harika, müthiş diyen TC BAŞBAKANININ şimdi bu adamlar paralel, hain, terörist demesine afrikalı yetkililer ne der acaba???Sağlık Bakanlığı'nın, hastanelerin acil servislerindeki yoğunluğu azaltmak adına ‘aile sağlığı merkezlerinde cumartesi günleri de bir aile hekimi ve hemşirenin nöbet tutması’ genelgesi yayınlamıştı.


Ancak bu genelgeye uyulmuyormuş, aile hekimleri cumartesi günleri nöbetine itiraz ediyorlar ve gitmiyorlarmış.Aile hekimlerinin sağlık merkezlerinde nöbet tutması yerine hastaneler cumartesi günleri açık olsa daha iyi olmaz mı acaba?


Veya hastanelerin mesai saatleri mesela saat 21.00’e kadar devam etse???

Dolmabahçe saldırganı DHKP-C'li Fırat Özçelik'in defalarca yunanistana gidip geldiği tespit edilmiş.


Bu kişinin saldırı yapacağını internette saldırıdan yaklaşık bir ay önce duyurulmuştu ama bu kişi yakalanmamıştı.


Şimdi yunanistana defalarca gidip geldiği tespet edilmiş, etseniz ne olacak ki?Ergenekon vs. davasının meşhur sanıklarından emekli albay dursun çiçek "kadın subayların başörtüsü takmasını desteklerim" demiş.


YORUMSUZ!İsveçte son günlerde peş peşe camilere saldırılar gerçekleşmişti.


Aklı selim isveçliler bu saldıralara tepki göstererek gitmişler camilerin kapısına sevgi işareti olarak KALP işaretleri yapıştırmışlar.


Harika, tebrik ediyorum bu güzelliği yapan insanları.Barış atay denen kişi yeni doğum yapmış bir hanımfendinin beyiyle birlikte çekilmiş ÇARŞAFLI resmini koyup dalga geçmişti.


Hanımefendinin beyi rencide edildiklerini belirterek barış atay hakkında dava açıyormuş.


Doğru olan budur.


Dilerim adam akıllı bir tazminata mahkum olur barış denen kişi.
Havalar çok soğuyacakmış, sibirya soğukları geliyormuş.


Tabi soğuklar gelmeden KAZIKLARI gelmeye de başlamış bile, hemen sebze meyve fiyatları, balık fiyatları artmış.
Bülent Arıncın "akpdeki üç dönem maddesi gereği altı ay sonra yokum" açıklaması yaptıktan sonra kalp krizi geçirdiğine , eşinin evi terk ettiğine vs.vs. dair haberler vardı, Arınç bunlara çok sert tepki göstermiş, ahlak dışı insanlık dışı diyor.


Gerçekten de insanlar olmayan bir şeyi nasıl varmış gibi haber yapıyorlar anlamak mümkün değil.

Samsun’un Vezirköprü ilçesi ptt şubelerinden Yaşlılık, dul ve yetim maaşı, çocuk bakım yardımı, tarım destek parası vs.vs. alan vatandaşlara, paraları ödenirken istekleri dışında maaşlarından kesinti yapılarak milli piyango bileti verildiği haberi var.


Ne kadar garip, ne kadar saçma, ne kadar zorba bir uygulama?


Bu saçmalık derhal sonlandırılmalı, sorumlular derhal görevden alınmalıdır, olmaz böyle rezalet.Tututlu Polis Müdürü Ömer Köse'ye tahşiye operasyonu nedeniyle takdirname verildiği ortaya çıkmış.


Verenler de şimdilerde AKP Vekili olan dönemin içişleri bakanı Muammer Güler ve dönemin emniyet genel müdürü Oğuz Kağan Köksal...


Ne garip değil mi, aynı kişiler bir dönem helal olsun, takdir ediyoruz diyorlar ama aynı kişiler şimdi neredeyse dün takdirname verdikleri insanları hain ilan ederek tutuklatıyorlar.

Işidin katliam haberleri gelmeye devam ediyor.


Bu ışidden ne çok kim mennun sizce?


Ben söyleyim: İslam düşmanları!, Müslüman düşmanları!


Daha fazla yoruma gerek yok.

Kamuoyunda 'Apo'yu sorgulayan komutan' olarak tanınan İP Genel Başkan Yardımcısı Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, ’Türkiye’de barınan 2 El Kaide mensubunun adını ABD’den öğrenen bizimkiler, yakaladıkları bu 2 El Kaide mensubunu ABD’lilere teslim etti.Abdullah Öcalan’ı paketledi ve buradan giden bizim ekibimize teslim etti’ demiş.


Sadece el kaidecileri mi verdik?


Keşke o kadarla kalsaydı, daha başka NE SÖZLER VERDİK de apoyu bize paketleyip verdiler kimbilir?


Keşke bunlar da ortaya çıksa.
GÜNÜN SÖZÜ: 
Üst