Recep Tayyip Erdoğanın Balyoz Evrimi!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
894504.jpg

- Erdoğan: (Taraf'ın Balyoz Darbe Palnını manşetten yayınlamasından 2 gün sonra) - "Millet iradesine el uzatanlara karşı hukuku savunacağız. Kimse millete korku salmaya çalışmasın. Bu uğurda her türlü sıkıntıyı göğüsleyeceğimizi buradan açık açık ifade ediyorum. Allah'ın verdiği ömrü ondan başka alacak yoktur" (22 Ocak 2010)

- Erdoğan: (Balyoz gözaltıları sonrasında) - “Bütün bu kirli senaryolara, kirli oyunlara, kirli ilişkilere, hukuk dışı girişimlere karşı boynumuzu hiçbir zaman bükmedik, bundan sonra da bükmeyeceğiz.” (26 Şubat 2010)

- Erdoğan: (Balyozda yeni dalga sonrasında) - "Bugün olan normalleşmedir. Yaşananlar ileri demokrasinin ayak sesleridir. Standartları yüksek bir demokrasinin işaretleri, hukukun ve adaletin yansımasıdır. Kapalı kapılar ardında millet iradesini çiğnemek için plan yapanlar bundan sonra karşılarında hukuku göreceklerini görmelidir. Hukuk işliyor, yargı görevini yapıyor.. Hiç kimse hesap sorulamaz değildir." (28 Şubat 2010)

- Erdoğan : (Balyoz operasyonlarını eleştiren muhalefeti eleştirirken) - “Mafya çete bu tür örgütlenmeler çöktü. Birileri Balyoz’da şunda bunda avukatlığa soyunuyor. Vtr’lerde bunları görüyorsunuz, bunları savunanlar var. Bunlarla siyaset yapmaya çalışanlara var.” (23 Mayis 2010)

- Erdoğan: (TSK'nın sitesinden yaptığı açıklamada, askerlerin tututkluluk hallerine yönelik itirazı reddeden mahkeme kararını eleştirmesi üzerine) - "TSK'nınbu açıklaması doğru değil. TSK Balyoz açıklamasında yanlış yaptı." (14 Nisan 2011)

- Erdoğan: (İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nin Balyoz kararı sonrasında) - "Haklı bir kararın çıkmış olmasını bekleriz. Yargıtay süreci var. Şu anda noktanın konulduğu bir durumda değiliz." (21 Eylül 2012)

- Erdoğan: (NTV Canlı yayınında) "Türkiye’de Balyoz yok muydu?) CD’leri dinliyorum şok oluyorum. YAŞ toplantılarında beraber olduğumuz arkadaş. Yolculuklarımızın olduğu arkadaş. İnanın dinlemesem inanmayacağım. Nasıl olur böyle bir şey diyorum. İlk defa bir sivil mahkemede böyle bir sürecin olması aslında Türk demokrasisi adına çok önemli. Burada Türkiye bir değişimi dönüşümü demokrasi adına yaşıyor. Bundan dolayı aleyhte bazı kampanyalar yürütenler ki bana göre cılız bir kampanya bu. Artık Türkiye’de halkın kazanması, milletin kazanması çok önemli, demokrasinin kazanması çok önemli." ( 28 Eylül 2012)

- Erdoğan Balyoz davasından 18 yıl mahkumiyet kararı bulunan Ergin Saygun'u ziyaret etti. Ziyarete Saygun bile şaşırdı (10 Şubat 2013)

- Erdoğan: (Yargıtayın onama kararı üzerine) - Süreç şu anda bitmiş değil, son nokta konulmuş değil" (10 Ekim 2013)

- Erdoğan: ( Metin Feyzioğlu ile yeniden yargılama konusunda yaptığı görüşme sonrasında) - "Metin bey ile yaptığmız görüşme olumlu oldu. Biz yeniden yargılanma konusuna olumlu bakıyoruz, arkadaşlarım çalışmalarını yapıyorlar. Bu çalışmalar da bitmek üzere. Yeniden yargılanma noktasında bizim açımızdan hiçbir sıkıntı yok." (5 Ocak 2014)

- Erdoğan: (17 Aralık operasyonu sonrasında) - "Bugün artık geçmişteki Balyoz gibi bazı yargılamaların üzerinde çok büyük soru işaretlerinin oluştuğunu daha net olarak görüyoruz." (15 Ocak 2014)

- Erdoğan: (İlker Başbuğ'un tahliyesi sonrasında) - "Balyoz'da katakulli olduğu çok açık. Balyoz davasını alelacele hallettiler. Bütün bu davalarda intikam hissiyle hareket ettiler. Kısacası paralel yapı bu davalarda görevini icra etti." (8 Mart 2014)

- Erdoğan: (AYM'nin balyozculara yeniden yargılama yolunu açması üzerine) - "Bu yolu açan biziz, bunu ne CHP ne MHP ne de HDP yaptı. Son refarandumla bunu biz yaptık. Bireysel başvuru hakkını biz getirdik. Bu imkan ülkemizde birçok sorunun çözümünün önünü açmıştır. Ben yeniden yargılamayla ilgili konuştuğumda birileri bunu hafife almışlardı. Yeniden yargılamanın önü açılmış oldu. 230 kişi artık konumları itibariyle sanık konumdalar böyle bir imkan doğmuş oldu. Temenni ederiz ki burada da adalet yerini bulmuş olur." (19 Haziran 2014)

- Erdoğan: (Balyoz davası sanıklarının tahliyeleri sonrası) - “Size bu imkanı getiren ve o zemini hazırlayan Ak Parti'dir. Eğer bu olmamış olsaydı şu anda siz yine orada kalacaktınız. Bu zemini hazırlayan Ak Parti iktidarıdır.Biz onlardan teşekkür beklemiyoruz” (22 Haziran 2014)

Kaynak

Serasker

Yasaklı
Dünyanın en büyük evrim haberlerinden
Zavalli cemaat darbecileri Akp için içeri topladi
Şimdi de cemaatçiler toplanıyor.

Dün dediğini bugün inkar edene dinimizde ne denir herkes biliyor

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
@Darul_Beka;

Haberin altında, son tarafda KAYNAK yazılı, üzerine tıkladığınızda kaynağa doğru gidersiniz.

menzil5453

Doçent
Bu davayı cemaat yargısı akpninde Desteğiyle eline gözüne bulaştırdı. Mundar etti.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DESIFRE

Yasaklı
kaynagin ne önemi var ki tipik akp zihniyeti cezaretiniz varsa Yalanlayin icerigi buna yüzü olmadiklari icin kaynagi ile ugrasiyorlar #

dahada ilginc olani Samanyolu ve dizileri halen akplilerin cogu tarafindan izlenmekte yani gözdesi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kaynağı linke gizlemenin manası ne ki açıkça yaz

Bu kaynak merakınız aniden nede depreşti anlamadım doğrusu.

BANA özel bir sıkıntınız mı var sizin?

Kaynak eklemişim, KAYNAK diye yazmışım, görmüyorsunuz koşa koşa gelip kaynak ekleeee diyorsunuz, kaynak var deyince de niye gizli vs.vs. diyorsunuz.

Yahu KAYNAK diye yazıyor kocaman harflerle gizlilik böyle mi olur?

Ayıp ya.

Forum kurallarına baktım KAYNAK EKLENECEK DİYE BİR MECBURİYET bile yokken ben kaynak ekliyorum ama siz hala bana lüzumsuz şeyler soruyorsunuz.

http://www.ihvanforum.org/showthrea...i-Provokasyon-Operasyonlara-Dikkat&highlight=

Kaynağa çok meraklıysanız bütün konuları kontrol edin, mesela bakın seninle kaynaşan dua nur konu açmış ama GİZLİ bile olsa KAYNAK vs. yok!

Uyaracak mısınız duanuru?

KAYNAK EKLEEEEE diyecek misiniz?

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?148405-Türkiye-den-Haberler

Mesela burada kaynak nerde?

Bana özel davranmayın darul beka, ayıp ediyorsunuz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kaynagin ne önemi var ki tipik akp zihniyeti cezaretiniz varsa Yalanlayin icerigi buna yüzü olmadiklari icin kaynagi ile ugrasiyorlar #

dahada ilginc olani Samanyolu ve dizileri halen akplilerin cogu tarafindan izlenmekte yani gözdesi

Liderleri gibi fazla evrim geçirdikleri için kaynak beğenmiyorlar, yok şu kaynak, yok bu kaynak, yok kaynak gizliymiş yok bilmem neymiş.

KONUYA YAZAMAYANların tipik taktikleri dir bunlar.

Darul_Beka

Profesör
Bu kaynak merakınız aniden nede depreşti anlamadım doğrusu.

BANA özel bir sıkıntınız mı var sizin?

Kaynak eklemişim, KAYNAK diye yazmışım, görmüyorsunuz koşa koşa gelip kaynak ekleeee diyorsunuz, kaynak var deyince de niye gizli vs.vs. diyorsunuz.

Yahu KAYNAK diye yazıyor kocaman harflerle gizlilik böyle mi olur?

Ayıp ya.

Forum kurallarına baktım KAYNAK EKLENECEK DİYE BİR MECBURİYET bile yokken ben kaynak ekliyorum ama siz hala bana lüzumsuz şeyler soruyorsunuz.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?152734-Se%C3%A7im-%C3%96ncesi-Provokasyon-Operasyonlara-Dikkat&highlight=

Kaynağa çok meraklıysanız bütün konuları kontrol edin, mesela bakın seninle kaynaşan dua nur konu açmış ama GİZLİ bile olsa KAYNAK vs. yok!

Uyaracak mısınız duanuru?

KAYNAK EKLEEEEE diyecek misiniz?

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?148405-Türkiye-den-Haberler

Mesela burada kaynak nerde?

Bana özel davranmayın darul beka, ayıp ediyorsunuz.
kaynak sormak neden seni bu kadar kızdırdı anlamadım beni tanımıyorsun hiç kimseye önyargım yok
yalnız sana söylemiyorum yanlış anlama ama anlamıyorum forumda genel hastalık herhalde herkes bir alıngan kendi kendilerine senaryolar üretiyorlar vs hüsnü zan her zaman iyidir

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kaynak sormak neden seni bu kadar kızdırdı anlamadım beni tanımıyorsun hiç kimseye önyargım yok
yalnız sana söylemiyorum yanlış anlama ama anlamıyorum forumda genel hastalık herhalde herkes bir alıngan kendi kendilerine senaryolar üretiyorlar vs hüsnü zan her zaman iyidir

Ya kardeşim kaynak ekle dedin, KAYNAK VAR ZATEN dedim, ama sen hala gelip kaynak neden gizil vs. diye saçma sapan sorular soruyorsun.

Yalnız bana söylemiyormuş, madem yalnız bana söylemiyorsan buyur kaynak istediğin 10 tane üye göster bana!!!

Ayrıca sen kimsin ya, forumda kaynak ekleme zorunluluğu yokken sen dün bir bugün iki kendi kendine kurallar mı çıkarttın?

ayıp ediyorsun arkadaşım, haddini aşma bence.

O yeşil ünvana da fazla güvenme.

ADİL olamazsan yeşil ünvanın emin ol zerre kadar önemi yoktur.

Tekrar ediyorum:

KAYNAK var benim konumda!

NEDEN GİZLİ diye sormak hele hele "kaynağı linke gizlemenin manası ne ki açıkça yaz" diyerek bir takım imalarda bulunmak taraflı olmaktır, sana düşen objektif olmaktır.

Kaynağı görmedin, kaynak var dedim, sana düşen pardon görmemişim demekken sen inatlaşıp neden gizli, neden gizledin gibi şeyler yazarak aklın sıra üste çıkmaya çalışıyorsun.

Ayıp be arkadaş.

Darul_Beka

Profesör
Ya kardeşim kaynak ekle dedin, KAYNAK VAR ZATEN dedim, ama sen hala gelip kaynak neden gizil vs. diye saçma sapan sorular soruyorsun.

Yalnız bana söylemiyormuş, madem yalnız bana söylemiyorsan buyur kaynak istediğin 10 tane üye göster bana!!!

Ayrıca sen kimsin ya, forumda kaynak ekleme zorunluluğu yokken sen dün bir bugün iki kendi kendine kurallar mı çıkarttın?

ayıp ediyorsun arkadaşım, haddini aşma bence.

O yeşil ünvana da fazla güvenme.

ADİL olamazsan yeşil ünvanın emin ol zerre kadar önemi yoktur.

Tekrar ediyorum:

KAYNAK var benim konumda!

NEDEN GİZLİ diye sormak hele hele "kaynağı linke gizlemenin manası ne ki açıkça yaz" diyerek bir takım imalarda bulunmak taraflı olmaktır, sana düşen objektif olmaktır.

Kaynağı görmedin, kaynak var dedim, sana düşen pardon görmemişim demekken sen inatlaşıp neden gizli, neden gizledin gibi şeyler yazarak aklın sıra üste çıkmaya çalışıyorsun.

Ayıp be arkadaş.

derdini anlamdım neyin peşindesin