Ramazan_17 otorite İsraili savunarak kendisiyle tokuşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
İsrail'e otorite denilmesini eleştiren bu güruhun trollerinden Ramazan_17 ,

şimdi kendisiyle tokuşarak bu sefer İsraili otorite kabul eden anlaşmayı savunmaya başlamış
:clap2:

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
sizin kafaları sert tokuşturdum galiba, sersemlediniz iice..:laugh:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
sen hayal görüyon israille anlaşmak iyi gelmedi size, e kolay değil şizofrenik davranışlar sergilemek :clap2:

Dün otorite değil dediğinizi bugün otorite tanıyorsunuz şizofrenler sizi :D

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
sen hayal görüyon israille anlaşmak iyi gelmedi size, e kolay değil şizofrenik davranışlar sergilemek :clap2:

Dün otorite değil dediğinizi bugün otorite tanıyorsunuz şizofrenler sizi :D
biz değil, onlar bizim otoritemizi tanıyor..köpek gibi özür dileyen onlar, eşşşek gibi tazminat ödeyecek olan onlar..bal gibi ambargoyu kaldıracak olan yine onlar ..siz neyin kafasındasınız..:laugh: sizin kafalar uçmuş..ne içtiyseniz aynısından bende istiyorum..:laugh:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
biz değil, onlar bizim otoritemizi tanıyor..köpek gibi özür dileyen onlar, eşşşek gibi tazminat ödeyecek olan onlar..bal gibi ambargoyu kaldıracak olan yine onlar ..siz neyin kafasındasınız..:laugh: sizin kafalar uçmuş..ne içtiyseniz aynısından bende istiyorum..:laugh:
onlar senin otoriteni tanısa yardım göndermek için anlaşma yapmazsın a şaşkın Ramazan_17.. yardım göndermek için anlaşmayı beklemezsin..

tamam aktrollüğüne devam et ama çok rezil olmayın böyle

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
onlar senin otoriteni tanısa yardım göndermek için anlaşma yapmazsın a şaşkın Ramazan_17.. yardım göndermek için anlaşmayı beklemezsin..

yaw bu pelsilvanyadaki hakkaten sizin aklınızı almış.. biz israilin oteritesini hiçbir zaman tanımadık..,mavi marmara olayından bu yana israil bizim peşimizden koşuyor, özür dileyelim diyor, tazminat verelim diyor, gelin filistine yardım edin diyor..adamlar bizimle anlaşmak için kırk takla attılar.. biz filistine her zaman yardım gönderiyorduk ama israil yardımların büyük bölümünü filistine vermiyordu..israilin oteritesini tanısaydık mavi marmara gemisine baskın yapılırmıydı tokuş kafalar..:laugh:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
yaw bu pelsilvanyadaki hakkaten sizin aklınızı almış.. biz israilin oteritesini hiçbir zaman tanımadık..,mavi marmara olayından bu yana israil bizim peşimizden koşuyor, özür dileyelim diyor, tazminat verelim diyor, gelin filistine yardım edin diyor..adamlar bizimle anlaşmak için kırk takla attılar.. biz filistine her zaman yardım gönderiyorduk ama israil yardımların büyük bölümünü filistine vermiyordu..israilin oteritesini tanısaydık mavi marmara gemisine baskın yapılırmıydı tokuş kafalar..:laugh:
hiçbirzaman tanımadık dediğiniz otoriteyi bugün itibariyle tanıyorsunuz şaşkın :clap2::glm

İsrail'in özür dilemesi ciddi olsa ,yardımlar anlaşmaya bağlı olmazdı a şaşkın..

özür dileyip adamlar yine otoriteliğini kabul ettirdi siz de afiyetle yuttunuz farkında değilsiniz..şaşkın deyince alınmak yok..

İsrailin otoritesini tanımıyor olsaydınız yine Mavi Marmara gibi bir gemi gönderirdiniz sıkıysa,

ama naptınız ,iziiiiin aldınııızz paşa paşa işte.. Rezaların önüne yatmakla iyice kafayı sıyırmışsınız
:glm

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi

yardım göndermek için anlaşmayımı beklemişiz..???aşağıdaki haber seni yalancı çıkarıyor...buna benzer bir sürü haber var..hem tokuş hem yalancı...

Kızılay Filistin'e Yardım Gönderiyor

14 Temmuz 2014 Pazartesi 11:20
Son 1 haftadır İsrail'in bomba yağdırdığı Gazze'de, Filistinli siviller için Kızılay devreye girdi.

Son 1 haftadır İsrail'in bomba yağdırdığı Gazze'de, Filistinli siviller için Kızılay devreye girdi. Türk Kızılay'ı çatışmaların devam ettiği bölgedeki 5 bin Filistinli aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı gönderecek.

Kızılay İsrail'in Gazze'ye yönelik yeni harekâtının ardından, durumdan olumsuz etkilenen Filistinli ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı gönderiyor. Filistinlilere yardım elini uzatmak amacıyla harekete geçen Türk Kızılay'ı ekipleri, bu kapsamda ilk etapta 5 bin Filistinli aileye gıda yardımı gönderilmesi için hazırlıklarını sürdürüyor.

Yardım malzemelerinin ulaşımın nasıl sağlanacağının netleşmesinin ardından bölgeye sevki gerçekleştirilecek. Türk Kızılayı, ihtiyaç duyulması halinde bölgeye ilaç yardımında bulunma görevini de üstlenecek.haber com.

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
yardım göndermek için anlaşmayımı beklemişiz..???aşağıdaki haber seni yalancı çıkarıyor...buna benzer bir sürü haber var..

Kızılay Filistin'e Yardım Gönderiyor

14 Temmuz 2014 Pazartesi 11:20
Son 1 haftadır İsrail'in bomba yağdırdığı Gazze'de, Filistinli siviller için Kızılay devreye girdi.

Son 1 haftadır İsrail'in bomba yağdırdığı Gazze'de, Filistinli siviller için Kızılay devreye girdi. Türk Kızılay'ı çatışmaların devam ettiği bölgedeki 5 bin Filistinli aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı gönderecek.

Kızılay İsrail'in Gazze'ye yönelik yeni harekâtının ardından, durumdan olumsuz etkilenen Filistinli ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı gönderiyor. Filistinlilere yardım elini uzatmak amacıyla harekete geçen Türk Kızılay'ı ekipleri, bu kapsamda ilk etapta 5 bin Filistinli aileye gıda yardımı gönderilmesi için hazırlıklarını sürdürüyor.

Yardım malzemelerinin ulaşımın nasıl sağlanacağının netleşmesinin ardından bölgeye sevki gerçekleştirilecek. Türk Kızılayı, ihtiyaç duyulması halinde bölgeye ilaç yardımında bulunma görevini de üstlenecek.haber com.

A benim şaşkınım bu anlaşmayla işte izin almayı kabul edip onları otorite kabul ediyorsun..

hala jeton düşmedi senin ..

Madem gönderilebiliyordu yardım , ne diye anlaşma yapıyorsun ve anlaşmaya yardım izni ekliyorsun hee..yok yok reza sizin aklınızı almış
:glm:clap2:

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
yalancı olduğun ispatlandı..bida senle tartışmam..:glm:glgl

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
senin aktrol ve israil yanlısı olduğun ispatlandı..israil sever seni :clap2:
yalancılık size pelsilvanyadan bulaşmış...binde birini tanımam diyen zattan.. mavi marmarada israil oteritesi diye ortalığı ayağa kaldırdınız..şimdi bizemi israilci diyorsunuz..haşhaşiler sizi..hasan sabbahın torunları...ininize girdik mi?? girdikkkk..çil yavrusu gibi dağıldınız...bittimi??* hayırrr kıyamete kadar peşinizdeyiz...:ıslık:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
yalancılık size pelsilvanyadan bulaşmış...binde birini tanımam diyen zattan.. mavi marmarada israil oteritesi diye ortalığı ayağa kaldırdınız..şimdi bizemi israilci diyorsunuz..haşhaşiler sizi..hasan sabbahın torunları...ininize girdik mi?? girdikkkk..çil yavrusu gibi dağıldınız...bittimi??* hayırrr kıyamete kadar peşinizdeyiz...:ıslık:
Çelişkinizi ortaya koyuyorsunuz millete attığınız tüm ithamları kendiniz gelip işliyorsunuz :clap2:

Cemaatle yıllarca kanka olan biz değil sizdiniz şimdi de cemaatin izinden israil severliğe koşuyorsunuz harıl harıl ..
otorite değil diyordunuz güya, şimdi paşa paşa izin almak için otorite tanıyorsunuz anlaşmayla..

İran 2. evimiz dersiniz,İsraili otorite tanıyıp anlaşma yaparsınız, şii_israil torunları sizi :D

kıyamete kadar böyle çelişkiler içinde rezil rüsvay olmaya mahkumsunuz

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
Çelişkinizi ortaya koyuyorsunuz millete attığınız tüm ithamları kendiniz gelip işliyorsunuz :clap2:

Cemaatle yıllarca kanka olan biz değil sizdiniz şimdi de cemaatin izinden israil severliğe koşuyorsunuz harıl harıl ..
otorite değil diyordunuz güya, şimdi paşa paşa izin almak için otorite tanıyorsunuz anlaşmayla..

İran 2. evimiz dersiniz,İsraili otorite tanıyıp anlaşma yaparsınız, şii_israil torunları sizi :D

kıyamete kadar böyle çelişkiler içinde rezil rüsvay olmaya mahkumsunuz

mavi marmara baskınında biz sizin gibi meşru oterite deseydik, dik durmasaydık israil bizden özür dilermiydi??, tazminat verirmiydi?* gelin filistine yardım edin kontrol etmeyeceğiz dermiydi tokuş kafalar...sen git pelsilvanyadaki hocana anlat bu zırvaları..:ıslık:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
mavi marmara baskınında biz sizin gibi meşru oterite deseydik, dik durmasaydık israil bizden özür dilermiydi??, tazminat verirmiydi?* gelin filistine yardım edin kontrol etmeyeceğiz dermiydi tokuş kafalar...sen git pelsilvanyadaki hocana anlat bu zırvaları..:ıslık:
anlaşmayla zaten meşru otorite dediniz a şaşkın trol .. :clap2::glm dikdurabilseydiniz anlaşma yapmayıp yardım gönderirdiniz a çelişkili trol :clap2:

rezanın önüne yata yata sizin kafa iran israil ayarında çalışmaya başlamış :glm

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
anlaşmayla zaten meşru otorite dediniz a şaşkın trol .. :clap2::glm dikdurabilseydiniz anlaşma yapmayıp yardım gönderirdiniz a çelişkili trol :clap2:

rezanın önüne yata yata sizin kafa iran israil ayarında çalışmaya başlamış :glm

meşru oteriteyi kabul ettiniz dedğin şey israile özür diletmekse, mavi marmarada şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımıza israilin 20 milyon dolar tazminat ödemesi ise, 12 milyon filistinli müslümanın insanca yaşaması için hastane, okul, yol, elektrik vs gibi hizmetlerin onlara verilmesi ise tamam sorun yok meşru oterite olsun tokuş kafa:laugh:..bunların hepsi israile ajanlık yapan hocanızın değil, israile köpek gibi özür dilettiren tayyibin eseridir...hadi bay bay..dersini aldın herhalde..:ıslık:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
meşru oteriteyi kabul ettiniz dedğin şey israile özür diletmekse, mavi marmarada şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımıza israilin 20 milyon dolar tazminat ödemesi ise, 12 milyon filistinli müslümanın insanca yaşaması için hastane, okul, yol, elektrik vs gibi hizmetlerin onlara verilmesi ise tamam sorun yok meşru oterite olsun tokuş kafa:laugh:..bunların hepsi israile ajanlık yapan hocanız değil, israile köpek gibi özür dilettiren tayyibin eseridir...hadi bay bay..dersini aldın herhalde..:ıslık:
özür dilediyse niçin yardım etmek için izin anlaşması yapılıyor behey gafil :clap2:

özür ve tazminat anlaşması yaparsın o kadar..
sonra yine kimseden izin almadan yardımını yaparsın..özür böyle olur..

Hem adamlar yaptıklarından dolayı özür diledi diyeceksin ama sonra "pardon sizden izin almalıydık " deyip izin anlaşması yapacaksın..
Bu anlaşmayla asıl özrü Türkiye diledi izin almadığı için..
Adamlar sizi ayakta uyuttu haberiniz yok.. :glm:clap2:

İran ve israil sevdanız sizi ne rezil hallere sokuyor..

siz dersi anca rezadan alırsınız biliriz,ama İsrailden de almış oldunuz onu otorite tanıyarak

kilicarslan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Carsamba`nin gelisi sali dan belliydi , diye bosuna dememisler.

Türkiye sart kostugu ve de en önmeli olarak görülen, GAZZE ABLUKASININ kalkmasi sartindan resmen vaz gecmistir. Her nekadar bunun böyle olmadigi yönünde iddialar atilsada, son aciklamayla bu dahada netlik kazanmistir.

Olurya belki C. Baskani cikip, benden habersiz anlasma yapamazsiniz, bu sarttan vaz gecmeyiz der.

Aksi tutumda, kabul etmesi ne kadar zorda olsa da, artik AKP´ye gönül vermis kardeslerimizde TAVIZ verildigini anlamalidir. Lütfen futbol takimi tutar gibi Parti tutmaktan vaz gecelim.

Degerler ve ilkeler üstünden tavirlarimizi belirleyelim, aksi halde hic kimse elestirilemez olur ki, bu da kullari hatasiz görmeye dolayisiyla putlastirmaya gider. Dis Poltikada maalesef yapilan yanlislar türkiyeyi yalnizlastirmis, sonunda taviz verecek noktaya kadar itmis görünüyor.

ramazan_17

Yasaklı
İhvan Üyesi
özür dilediyse niçin yardım etmek için izin anlaşması yapılıyor behey gafil :clap2:

özür ve tazminat anlaşması yaparsın o kadar..
sonra yine kimseden izin almadan yardımını yaparsın..özür böyle olur..

bida red le ikinizin kafanızı bu kadar sert tokuşturmucam..takılı plak gibi aynı şeyleri söylüyorsun..
:)

Hem adamlar yaptıklarından dolayı özür diledi diyeceksin ama sonra "pardon sizden izin almalıydık " deyip izin anlaşması yapacaksın..
Bu anlaşmayla asıl özrü Türkiye diledi izin almadığı için..
Adamlar sizi ayakta uyuttu haberiniz yok.. :glm:clap2:

İran ve israil sevdanız sizi ne rezil hallere sokuyor..

siz dersi anca rezadan alırsınız biliriz,ama İsrailden de almış oldunuz onu otorite tanıyarak
redle ikinizi çok fena tokuşturmuşum:) bozuk kaset gibi aynı şeyleri tekrar ediyorsun, kafan iice gitmiş..bende kabahat ama çok sert tokuşturdum..:ıslık: israilde paralelcilerde bizim kapımızda köpektir...özürde dilettiririz, inlerinede giririz...:gleam:

alanyali07

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
redle ikinizi çok fena tokuşturmuşum:) bozuk kaset gibi aynı şeyleri tekrar ediyorsun, kafan iice gitmiş..bende kabahat ama çok sert tokuşturdum..:ıslık: israilde paralelcilerde bizim kapımızda köpektir...özürde dilettiririz, inlerinede giririz...:gleam:
sen şizofrenik tavırlar gösterdiğin için tokuşma hayalleri görüyorsun kendinle tokuşuyorsun haberin yok şaşkın trolcüm :laugh::halay:

ine gircez diye diye İsrailin kucağına oturdunuz haberin yok :clap2:
İsrail kapımızda köpek diyorsun, izin alacak olan sensin haha..iyice beyin yanmış sizde

Adamlar özür diledik diye kendilerini otorite tanıttırdılar şaşkın sizi :laugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...