rahmetli bülent eceviti nasıl bilirdiniz?

chai chan

Üye
ben severdim karaoğlanı okadar krize soktu bu milleti ama iyi çocuktu kerata

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
kALPLERDE OLANI ANCAK hAK C.C. BİLİR.O YÜZDEN ÖLMÜŞ BİR İNSANIN ARKASINDAN KONUŞMAYI MÜMİNLEĞE YAKIŞTIRAMIYORUM.Ama malesef TÜRKİYE gerçeği bu cahilce gerice yaklaşımlar..Bu forumda insanı bir anda kafir yakıştırması yapacak kabiliyette malesef çok insan var..Forumu bırak Türkiye bak aslında..Herkes birbiriyle uğraşmakta..Herhalde ahirzaman dedikleri bu..ASLINDA BUNUN TEK SEBEBİ VAR O DA EĞİTİMSİZLİK.

Sofuoglu

Ordinaryus
senin cok egitimli oldugun her halinden belli oluyor..

ecevit hakkinda tek kelime etmem,lakin sana sunu soyleyeyim,

tasavvuf,tarikat ,gonul sultanlari hakkinda,onlarin ardindan soylemedigini birakmadin,
simdi cikmis burda bulent eceviti savunuyorsun,savun soylediklerin yanlis seyler degil ama,samimi ol

egitimli olmakda bu olsa gerek

selametle

uzman2769

Üye
Nasıl bilindiği hiç önemli değil!.. hayatının büyük bir bölümünü ülke siyasetinde geçirmiş, eğrisiyle doğrusuyla hizmette bulunmuş şimdi de hak dünyaya intikal etmiştir.. Allah Gani Gani Rahmet Eylesin!.. Allah'ın c.c. rahmeti boldur arkadaşlar!.. n'olur geçmişlerimizi rahmetle analım!.. kul hatasız olmaz. hepimizin gideceği yer orasıdır!.. kimin ne olduğu ancak yüce mevlanın bileceği bir şeydir. biz günahkar kullara düşen, her kim olursa olsun rahmetle anmaktır bana göre!.. yüce mevlam cümlemizin taksiratını affetsin!..

Ehl-i Beyt

Üye
Her insan doğan büyür ve de en nihayetinde ölür. Önemli olan insanın bu süreç içinde neler yaptıklarıdır. Allah heranını dolu dolu yaşayan müslümanlardan etsin bizleri İnşallah. Sayın Ecevit'e Allah rahmet eylesin...

Nevfal

Üye
Arkadaşlar bu Ecevit denen adam, Başörtülü bir kardeşimiz meclise girdi diye "Bu hanıma haddini bildirin!" dememiş miydi?

Hoşgörüde sınır tanımıyoruz. İslam düşmanlarına bile merhamet. Ne güzel.

kemalali

Profesör
Allah İmanlı ölenlere rahmet etsin. İslam düşmanlarına Rahmet dilensede Ardından Hatim indirilse de, cenaze namazı kılınsada kurtuluşu yoktur. Rabbim bizi son nefeste imanlı ölenlerden eylesin. ''Nasihat istersen ölüm yeter.''

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
bana bir (1) faydası dokunmuştu. :whistling[1]:
toprağı bol olsun.

BADUH

Asistan
SA,

Hocaefendi ile irtibatı vardı. Hocaefendi ve cemaatine hürmeten susacağım. Yoksa boralar, kasırgalar vız gelir bana.

"İnna lillah ve inna ileyhi raciun."

"Sümme ileyna turceun."

Toprağı bol olsun.

(Sussamıydım acaba?)

İyi çalışmalar.

M

M.T.

Guest
Nasıl bilindiği hiç önemli değil!.. hayatının büyük bir bölümünü ülke siyasetinde geçirmiş, eğrisiyle doğrusuyla hizmette bulunmuş şimdi de hak dünyaya intikal etmiştir.. Allah Gani Gani Rahmet Eylesin!.. Allah'ın c.c. rahmeti boldur arkadaşlar!.. n'olur geçmişlerimizi rahmetle analım!.. kul hatasız olmaz. hepimizin gideceği yer orasıdır!.. kimin ne olduğu ancak yüce mevlanın bileceği bir şeydir. biz günahkar kullara düşen, her kim olursa olsun rahmetle anmaktır bana göre!.. yüce mevlam cümlemizin taksiratını affetsin!..

way beaa simdii bunuu eminimm bir siyasetcimizz var o yapsaydii arkasindan demedinii birakmamistin eminim ;) helal olsunn sana ne dim ;)

Ben ona Allah affetsin demiyorum cünküü icimden gelmiyor icimdenn gelmedigii birseyidee ben demem ;) o yaptiklarinii ceksin!!
Bence Merve kavakciyaa ne dediklerinii unutmadim ve halenndee affedemiyorum

islamveinsan

Doçent
SA,

Hocaefendi ile irtibatı vardı. Hocaefendi ve cemaatine hürmeten susacağım. Yoksa boralar, kasırgalar vız gelir bana.
.

Ebu cehilinde HzMuhammed ile irtibatı vardı ama ....!

Hem hocaefenediyle arkadaş olsa ne çikar ? Dost olsa ne çikar?
Hem hocaefendi papayla falanda siki fiki eee nolacak şimdi ?

küfre taraf olmak küfürdür.
Haram a taraf olmak haramdir..
Yorum yineyok...

Kaf-Nun

Asistan
Son raund Azrail'in...

Azrail Ecevit'e "haddini bildirdi"...

onu ve diğer yandaşlarını mecliste Merve kavakçıya başörtüsünden dolayı " dışarı,dışarı" diye tempo tutarak "bu kadına haddini bildirin" sözleri ile anacağım.
işte Allah zalimlere birgün haddini bildirecektir.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
peygamber hz muhammedmustafa sallallahu aleyhi vesellem bi gün önünden yahudi cenazesi geçti diye ayağa kalkmış sahabe sormuş bu durumu peygamberde şu cevabı vermiş
ama o bir insandı

BADUH

Asistan

Ebu cehilinde HzMuhammed ile irtibatı vardı ama ....!

Hem hocaefenediyle arkadaş olsa ne çikar ? Dost olsa ne çikar?
Hem hocaefendi papayla falanda siki fiki eee nolacak şimdi ?

küfre taraf olmak küfürdür.
Haram a taraf olmak haramdir..
Yorum yineyok...

SA,

Metni tam oku arkadaş. E biraz da yorum yapman lazım.

İyi çalışmalar.

zulkarneyn

Üye
Web sitesi
www.lichtstr.de
ASLINDA BUNUN TEK SEBEBİ VAR O DA EĞİTİMSİZLİK.

Valla onca yıl eğitim aldım diyebilirim, ama Ecevit´i taktir veya rahmet ile anmaya yetmiyo. Bu senin dediğin eğitim nerden alınıyo?
Sana sorsalar: "Haşir meydanında Ecevit´in yanındamı yoksa basit bir Köy imamı nın yanındamı haşrolmak istersin?" diye, elini vicdanına koyarak harbi söyle hangisinin yanında olmak isterdin? benim aldığım eğitim :whistling[1]: :whistling[1]: çalıyo... ;)

VesSelam