Radyo foruma olan ilgiyi azaltır mı?

radyo foruma ilgiyi azaltır mı?

• evet

Oy: 6 46.2%
  • hayır

Oy: 5 38.5%
  • yorumsuz

Oy: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13

ibrahimi

Has Uşak
Radyo iyi hoş güzel gerçekten.ALLAH razı olsun.Ama tabi burası İslami bir forumsa ve radyo da öyleyse çalınan müzikler ayrı bir tartışma konusu olabilir.
Ama merak ettim radyonun açılması ile oluşan sohbet alanı foruma olan ilgiyi azaltır mı?

med-cezir

Profesör
bence azaltır azalttıda

herkes geyik muhabbeti yapmak için toplanmış bence radyo ihvana, en azından benim gördüklerim bu yazdıklarımı doğruluyor...

çalınan müziklere bi şey diyemiycem

Enes

İhvan Forum Üye
Arkadaşlar şunu belirteyim radyomuzdaki sohbet alani kaldırılacak... yani böyle gitmeyecek sadece ilk başlarda böyle olmasını uygun gördük...

S

SaLtan

Guest
radyo ve forum iki bir arada gelişebilir.sanırım yonetiminde bu dogrulruda programı var.ancak radyo anasyafaya link olarak eklense daha sağlıklı olur bence

B

benja

Guest
su insanlari sinirlandirma huyumuzdan bir siyrilamadik gitti.. iki isi bir arada yapamayan yapmasin zaten.. ama yapabilenlere de engel olmayin.

Enes

İhvan Forum Üye
daha önce de anlattığım gibi bu sistem geçici...

radyo sohbet etme ortamı değildir... açarız yayınımızı dinleriz... ama bir mesaj bölümü olacak ve DJ in onayı ile sayfada kayan yazı şeklinde mesajlar görünecek...

Radyo forumu etkilermi konusunda ise hayır diyorum şu anda radyoyu dinliyorum...

S

SaLtan

Guest
sonucta oraya insanlar sadece muzik icinde gitmiyor ve bu forumdaki hiç bir kimsenin ters davranişlarda bulunacagınıda sanmiyorum.madem oyle matrax al bir marmara yada burc fm i hiç zahmete katlanma

Enes

İhvan Forum Üye
herkese aynı şeyi beğendirmek tabii kide imkansız...

doğru bildiğimizi yapmak istiyoruz ama sizin de eleştirilerinize tabii ki ihtiyacımız var...

bakarız çok yorulursak o kadar çaba ile açtığımız www.radyoihvan.com u kapatırız biter...

S

SaLtan

Guest
öyleyse anket düzenle chat olsunmu olmasınmı.sonucta herkeste mevcut olan müzikler yayınlanacak.yok eger harukulade bir şeyler yapacaksan tamamen forum konseptine uygun degisik seyler yapılabilir.oda simdilik mumkunmu bilmem.tefsirdersler,roportajlar v.s

Enes

İhvan Forum Üye
herşey zamanla kardeşim... sabır lazım sabır...

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
Bence ;

Radyo'nun olması foruma ilgizi azaltmaz.. Zaten foruma yorum yazacak bir şey paylaşmak isteyecek kimse, radyo var diye bundan vazgeçecek degıl ya.. Çok saçma..

Radyo'da chatinde kalkmaması lazım.. Kalkarsa radyoyo ilgiyi azaltır kesinlikle.. Radyoda tabiki ilk amaç müzik dinlemek ama Türküz, muhabbeti severiz duramayız konuşmadan.. Şarkı zamanında da iki kelam etmişiz çok görülmemeli..

AşK_€r

arabeskçi
radyoda neler çalacak
sadece ilahimi?
merak ettim bu yüzden sordum ihvanlar.