Rabitanin Sirk Oldugunu Söyleyenlere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sofuoglu

Ordinaryus
biliyordum :)

sen ruhu temiz, nefsi zalimlerdensin aynen bizim gibisin...

sana ve kendime tavsiyem kardeşim,

'ya Rabbi ben pişmanım yaptığım her günahtan keşke yapmasaydım inşaallah bir daha yapmayacağım. Müslümanlardan kim olursa olsun, haklarında eğer haddi aşmış bir sözüm olmuşsa afuv diliyorum ey Rabb'im Sen'den' de ve artık şahıs eksenli yazma, emin ol rahatlayacaksın.

sevgilerimle

:) sozde degil ozde laiklik demisdi pasa:)

bizde diyoruzki sozde degil ozde kardeslik,bunu sadece sozde gosterdikleri alelen ortadadir,ne zaman oze inerlerse o vakit onlarin yaklasiminin yuz kat daha fazlasini bizden goreceklerdir biiznillah

selametle.

ABDULLAH ismail

Asistan
Abi Napayim Be De Işte Kafama Göre Takiliyom Sizi Sakinleştireyim Dedim Olmayinca Böyle Yapalim Dedik.

Ayrica Attar Kardeşe Dokunmayin

ATTAR

Asistan
ismail abi ben çekiliyorum.söz sizindir.

ben rabıta inkarcılarına hidayetler dilerim

esselamu aleykum.

bi husben

Kıdemli Üye
sen efendiye intisablı isen eğer açda risalei kudsiyede vahdeti vucud babını güzelcene bir oku.kuran okurmusun ayrıca..bak bakalım musa a.s ağacına.ayet vermiyeyim..biraz zahmet çekin.

la havle..ulen ihvan böyle olursa bunlar nasıl olmaz :)

29- Musa süreyi bitirince ailesi ile beraber yola çıktı. Tur tarafında bir ateş gördü. Ailesine "Siz durun, ben bir ateş gördüm; belki oradan size bir haber yada bir ateş koru getiririmde ısınırsınız. "dedi.

30- Oraya gelince, o mübarek yerdeki vadinin sağ kıyısındaki, ağaçtan kendisine şöyle seslenildi; `Ey Musa, muhakkak ki alemlerin Rabb'i olan Allah benim ben!" KASAS

ATTAR

Asistan
teymiyenin ibni arabiye atdığı iftiraları bugun dillendiriyorlar.ben buna cevab veriyorum.vahdet-i vucud hakdır.

bu makamda olmayanlar bu sözleri ederlerse zındık olur orası kesin.ağaçı konuşturan cenabı hak veli kulundan da aynı sözü etdirir.ibni hacerin fetavai hadisiye adlı eserine bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...