Profil Güncellemesi Hakkında.

Enes

İhvan Forum Üye
Aksam bilgisayar başına geçince kontrol edeyim. Siz de forumdan komple çıkıp tekrar giriş yapın. Bilgisayarinizda varsa başka bir tarayıcı ile yeniden giriş yapın.

Enes

İhvan Forum Üye
beğeni sistemi aktif.
@DostunDostu kardeşim profil alanı kısmı zaten deaktif. öyle bir sorun yaşamaman lazım.

başka o sorunu yaşayan var mı?

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
beğeni sistemi aktif.
@DostunDostu kardeşim profil alanı kısmı zaten deaktif. öyle bir sorun yaşamaman lazım.

başka o sorunu yaşayan var mı?

begenarar.jpg

Ekran maskını ekledim, -cevap ver- butonu var lakin onun yanında duran -yeni konu aç- butonu malesef yok..

Bu arada -beğen- butonu güzel olmuş elinize sağlık..

Enes

İhvan Forum Üye
Allah iyiliğini versin :)

konu içindeki konu açma butonunu kaldırdık. onun yerine bir bölüme girin başlıkların üstünde yeni konu aç butonunu göreceksiniz.

deren

semure
bugün foruma eklediğim resimlerden sonra bilgisayarda yavaşlama oldu halen devam ediyor..ben ondan dolayı olduğunu düşünüyorum münkünse o resimli mesajlarımı kaldırabiirmisiniz.

Enes

İhvan Forum Üye
bugün foruma eklediğim resimlerden sonra bilgisayarda yavaşlama oldu halen devam ediyor..ben ondan dolayı olduğunu düşünüyorum münkünse o resimli mesajlarımı kaldırabiirmisiniz.

söz konusu problemin resim eklemeden kaynaklandığını sanmıyorum. bilgisayarınızda virüs taraması yapmanızı öneririm.

isteğiniz üzere yine de resimler kaldırıldı

Dua Nur

Kıdemli Üye
forumda son mu var?