Prensilvanya yazarından ve kılıçdaroğlu'ndan cumhuriyet'e tam destek. | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Prensilvanya yazarından ve kılıçdaroğlu'ndan cumhuriyet'e tam destek.

menzil5453

Doçent
İhvan Üyesi
Katılım
11 Eyl 2014
Mesajlar
579
Puanları
0


Paris’te geçtiğimiz Çarşamba günü saldırıya uğrayan ve 4 karikatüristini kaybeden Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo’nun, yeni sayısı 16 dilde 3 milyon baskıyla piyasaya çıktı.

CEMAATTEN DESTEK GELMİŞTİ

Charlie Hedbo'ya destek olmak isteyen Cumhuriyet gazetesinin bazı yazarları dergiyi köşesine taşıdı.*Cumhuriyet'in bu hamlesi, birçok kişinin tepkisine neden olurken Zaman gazetesi yazarı İhsan Yılmaz, Charlie Hebdo'nun Hz. Muhammed karikatürlerini sayfalarına taşıyan Cumhuriyet'e sahip çıkarak*"Geçmiş olsun, sizinleyim"*tweeti attı.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Hz. Muhammed karikatürünü yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer’i telefonla aradı.

CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer’i telefonla arayan CHP lideri Kılıçdaroğlu,*"Dağıtıma giden gazete kamyonlarının durdurularak, sakıncalı haber veya karikatür aranmasının tam bir 12 Eylül uygulaması"*olduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu yaşananları kınayarak, Çakırözer’e üzüntülerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ensonhaber

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
 

sağlıkçı

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
14 May 2008
Mesajlar
2,994
Puanları
0
Din düşmanın vazifesi bu.Fakat bu Kıcıdaroğlu ve evanesinin düşmanlığı münafıkca.Hani ne denmiş düşmanında merdi lazım diye.Bunlar namert takımından.Yine ne denmiş,arayan mevlasınıda bulur,arayan belasınıda bulur.
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
Millet bunları yazıyor bir kenere. Çarşafa rozet takarken hatırlatır.
 

DESIFRE

Yasaklı
İhvan Üyesi
Katılım
2 Şub 2012
Mesajlar
3,817
Puanları
0
Bu kadar da iki Yüzlülük olmaz tamam kabul onlar öylede Ya Basbakan Davutoglunun Yürüyüsüe katilmakla ne Mesaji verdigini saniyorsunuz ?

Cumhuriyet o karikatürü yayinlaerken Eliniz Armutmu Topluyordu engel olaydiniz

Bunu Kilictaroglundan mi Bekleyeyik

Yaziklar olsun size
 
Üst