Poz Verirken Dikkat...!

m_ozdamar

Paylaşımcı
alıntı
semnome11un0eo83sy.jpg

Web sitesi
www.meryk.org
ne güzel cikmis ya:O :D
ALLAH korusun ya, insALLAH basima gelmez böyle sey, bidahaki sefere poz verirken sagima soluma arkama iyice bakacam...:D

XaberDar

Profesör
<-<-<-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Onlara bir ayet geldiği zaman, "Allah'ın peygamberlerine verilen peygamberlik aynen bizlere verilmedikçe sana asla inanmayacağız." diyorlar. Allah, peygamberliğini kime vereceğini en iyi bilendir. Hilekarlıklarından dolayı, öyle günahkarlara, yarın Allah yanında hem bir küçüklük hem de çok çetin bir azap isabet edecek.
(En'am/124)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=->->->

ne güzel cikmis ya:O :D
ALLAH korusun ya, insALLAH basima gelmez böyle sey, bidahaki sefere poz verirken sagima soluma arkama iyice bakacam...:D

veeeee
Hayvanların olduğu yerde asla dolaşmayacam.:whistling[1]:
Özelliklede boynuzlu olanlara 1 km mesafe kadar uzak kalacam.:blink:

AynAlı

Kıdemli Üye
Havanı sevsinler...İlk mesajınıda bayağı anlamlı bi konuya yazmışsın...:D:p
aslında forum ilk kurulduğu günlerde 2006 da üye olmuştum ama bir inat uğruna kendimizi sildirttik admine :D tarih tekerrürden ibarettir yeğenim :D

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
biz ocu bucu değiliz yeğenim :D çok hayranımız oldu ama kimseye hayran olmadık yeğenn

:D:D:D

Cevap yazıp konuyu sayfalarca uzatırdım ama bu konuyu dağıttığımız için her an ikaz gelebilir...

O sebepten espriler için teşekkür ederim efem...İyi güldüm bu saatte...:D

AynAlı

Kıdemli Üye
son gülen iyi güler yeğenim :D bende senin üstüne güldüm :D gidiyormusun iyi geceler ozaman

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
son gülen iyi güler yeğenim :D bende senin üstüne güldüm :D gidiyormusun iyi geceler ozaman

Yok gitmiyorum, işte eski olmanın zararları ,mesajları kulağın tozlandığı için anlamıyorsun....:p:D

Bu konuyu diyorum ,konu olmaktan çıkarıp diyorum, kabare programına dönüştürdüğümüz için diyorum, ikaz gelebilir diyorum...:D

Anladın mı şimdi diyorum...:D

O sebepten başka konulara yazalım ki yönetim bize kızmasın diyorum...:D

Kulağındaki tozu, Osmanlının beş kardeşiyle alıp seni bu dertten kurtarayım mı diyorum...:p:D

Heheheehehehehe...:D:D:D

AynAlı

Kıdemli Üye
Yok gitmiyorum, işte eski olmanın zararları ,mesajları kulağın tozlandığı için anlamıyorsun....:p:D

Bu konuyu diyorum ,konu olmaktan çıkarıp diyorum, kabare programına dönüştürdüğümüz için diyorum, ikaz gelebilir diyorum...:D

Anladın mı şimdi diyorum...:D

O sebepten başka konulara yazalım ki yönetim bize kızmasın diyorum...:D

Kulağındaki tozu, Osmanlının beş kardeşiyle alıp seni bu dertten kurtarayım mı diyorum...:p:D

Heheheehehehehe...:D:D:D
beni suçuna neden ortak ediyorsun yahu :D yaptıkmışmış ettikmişmiş yukya :D ben sadece ilk mesajımı gördüm duygusal olarak aha bu benim ilk mesajımmış dedim ama sen ne yaptın konuyu kabareye dönüştürdün :D anladınmı yeğen boşver milletin kulağını :D