Poz Verirken Dikkat...!

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
beni suçuna neden ortak ediyorsun yahu :D yaptıkmışmış ettikmişmiş yukya :D ben sadece ilk mesajımı gördüm duygusal olarak aha bu benim ilk mesajımmış dedim ama sen ne yaptın konuyu kabareye dönüştürdün :D anladınmı yeğen boşver milletin kulağını :D

Silahı kullanıpta tutmamak bu oluyormuş he...:p

İlk mesaja siz daha yoktunuz deyip hava atmaya çalışan ,ama hava atarkende böyle bir konuya ilk mesaj yazacak kadar akıllı olan sen hee...Yeğenn...:p

AynAlı

Kıdemli Üye
yahu yazdıklarımı okumuyorsun hep bu yüzden kaybediyorsun :D dedimki dedim ben daha öncede üye idim.forum yenilendi hatta sonra yine geldim. bu konuyu gördüm yazdım olamazmı. ne var konu gayet güzel :D sen yoktun tabi varmıydın daha doğmamıştın bile :D

Hesap görmek, hesap etmekten daha zordur yeğenim..

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
Konu boynuzlu resim konusundan nerelere geldi...Bir konu anca bu kadar dağıtılabilir...:D

Kendime diyorum kimse üstüne alınmasın...:D

Sallaaa...:D:p

AynAlı

Kıdemli Üye
ha şöyle yeğenim :D bunu dağıttın başka konuları dağıtma sakın.. :D

AynAlı

Kıdemli Üye
sabotaja devammı :D Bazen hayat seni öyle zorlar ki, yolun başında kimdin unutursun yeğenim..

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Ya benimde bir fotoğrafım var...:D
Böyle bir kazaya kurban gitmişim... :laugh:Arkadaşlar görünce 1 hafta yakamı kurtaramamıştım...:O
Ama benimki inek boynuzu değildi...Turksel reklamlarındaki sarı kafalı çocuklardan biri benim arkamda oturmuş o boynuzlarıda cuk diye kafama oturmuş... :O