Polis ve asker lojmanı sandık sonuçları. Vehameti görün

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
[QUOTE=KAFKAS;1610035]

Sağol varol ,en azından Patrona Halil İsyanı diye zihninde yer etmeye başlamış!Belki zaman içerisinde zihnine yerleştikçe bu olayları analiz etmeye başlarsın ve bakış açın müspetleşir.[/QUOTE]

sağol patron :)

HDP BU KADAR KÖTÜYSE....

akp bu KÖTÜLERİ, HAİNLERİ neden muhatap aldı?

Siz muhatap alınca normal ise başkaları muhatap alınca, oy verince neden hain oluyorlar?

redyellow Nickli Üyeden Alıntı

Eee ülkeye ZARAR VERMEYCEK, DAĞDAN İNECEKlere bazı kişiler oy verince neden onlar hain oluyor, kötü oluyor?

Size serbest olan başkasına yasak mı?

Benim bu SORULARIMIN cevabı:

1.5 oy aldın ama ders almadın

:)

lafons7275

Kıdemli Üye
AKP nin hezimetine yahudinin sevinmesini anlarım, hristiyanın sevinmesine anlarım, ermeninin sevinmesine anlarım, chp nin sevinmesine anlarım, mhp nin sevinmesine anlarım ama saadetlilerin sevinmesini anlamıyorum.

Küfürde yarışanlarla aynı safta olmayı biran önce sorgulayın 1.5 luklar...

Küfürde yarışanlarla aynı safta olmayı biran önce sorgulayın 1.5 luklar.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Saadetin 1.5 almasına sevinen yahudileri anlarım, şerrrefsizleri anlarım, alçakkkları anlarım, namussuzları anlarım, israil tohumlarını anlarım ama GÖMLEK ÇIKARTANLARIN sevinmesine anlamıyorum.

desem yalan olur, onları da anlarım.

!!!!

KAFKAS

Kıdemli Üye
20150611_7772113.jpg

HDPyi AKP güçlendirmiş.

bana ne kızıyorsunuz ya, sizin adamınız söylüyooooo :)

polis lojmanalrını bırakın da KENDİ ADAMINIZA bakın!
Mesela tarihte Kanuni Sultan Süleyman da var,o dönemde Martin luther ve reform hareketlerini destekledi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mesela tarihte Kanuni Sultan Süleyman da var,o dönemde Martin luther ve reform hareketlerini destekledi

Bakın şunu anlamıyorsunuz, ben akp hdp ile neden görüştü demiyorum.

tekkar edeyim mi NİYE GÖRÜŞTÜLERRRRR demiyorum!

DEMİYORUM!

DEMİYORUM!

Şunu diyorum:

HDP oy verdilerrrrrrrrrrrrr, bunlar hainnnnnnnnnnnnnnnn vs. DİYENLERE1

Tekrar edeyim: BÖYLE DİYENLERE!

Bi daha yazayım: BÖYLE DİYENLERE....

diyorum ki:

MADEM (madem var, şart var) hdp kötüyse siz neden muhatap aldınız, siz neden bunları bu kadar güçlendirdiniz?

Patrona halile sor istersen:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Saadetin 1.5 almasına sevinen yahudileri anlarım, şerrrefsizleri anlarım, alçakkkları anlarım, namussuzları anlarım, israil tohumlarını anlarım ama GÖMLEK ÇIKARTANLARIN sevinmesine anlamıyorum.

desem yalan olur, onları da anlarım.

!!!!
Sp nin aldığı oylar muhafazakar taban!Sol tabandan oy almıyor!

Kaçak

Yeni
Ağa samimiyetle söylermisin ?
Barajı aşabileceğinizi ciddi ciddi düşündün mü hiç ?
Böhle bir ihtimal gerçekten sana olası gözüktü mü ?

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bakın şunu anlamıyorsunuz, ben akp hdp ile neden görüştü demiyorum.

tekkar edeyim mi NİYE GÖRÜŞTÜLERRRRR demiyorum!

DEMİYORUM!

DEMİYORUM!

Şunu diyorum:

HDP oy verdilerrrrrrrrrrrrr, bunlar hainnnnnnnnnnnnnnnn vs. DİYENLERE1

Tekrar edeyim: BÖYLE DİYENLERE!

Bi daha yazayım: BÖYLE DİYENLERE....

diyorum ki:

MADEM (madem var, şart var) hdp kötüyse siz neden muhatap aldınız, siz neden bunları bu kadar güçlendirdiniz?

Patrona halile sor istersen:)
Patrona halil e sormayacaksın 1.mahmud a soracaksın!Bölgede hdp var başka parti vardı da bizim mi haberimiz yok.Chp mhp,milli ittifak gidip o yerlerde miting bile yapmıyor!Oradaki yaşayan milyonlar hdp yi adres gösteriyor!Kitlesel hareketleri hdp yönlendiriyor.Muhattap almayıp ta ne yapacaksın!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Eeeeeee?

SP barajı aşamadı diye sevinenler var mı?

VAR!.

Ben de onlara yazdım.
eeeeee si ne eeeeeeee ?Sp sol tabandan oy almıyor diyoruz dahası var mı?Sol taban kemik gibi yerinde dururken ,sen gidip sürekli muhafazakar tabana yönelik iktidara taaruz edersen,,solcular bu işten pek memnun olur doğrusu yoksa babalarının hayrına gidip halk tv ye çıkartırlar mı adamı?O kanallara çıkıp chp ye tek kelam laf edemiyorsun ,adamların karşısında!Solcuların derdi zaten muhafazakar ve sağ seçmeni bölebildikleri kadar parçalı hale getirmek!

menzil5453

Doçent
Bu sonuç gösteriyorki polis ve asker içinde paralel yanlısı kişiler temizlenmiş değil. Ve yapabilecekleri provakasyonlara her an hazırlıklı olalım. Şu da var tabi hakkını yememek lazım bu lojmanlardan hdp'ye de normal düzeyde oy çıkabilir. Buna kimsenin itirazı olamaz. Ama bu çok normal değil gibi görünüyor. Çünkü ordaki oylar daha çok Türkiye geneli istatistikleri gibi olursa normal olur. Çünkü ordaki polis ve askerlerin içinde Kürtlerde vardır Türklerde karışık şekilde.

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu kadar yapabileceklerine inanamıyor insan hdp ye oy o kadar da değildir diyor içiniz yine de.... Lakin bir tanıdığımdan aldığım sonuca göre Trabzon'un beşköyünün bir köyünde bile 11 tane hep oyu çıkınca diyorsunuz işte malum sözcükleri : Vayyy ş........Ler....... Vay..........Ler.... V.s diye....

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Patrona halil e sormayacaksın 1.mahmud a soracaksın!Bölgede hdp var başka parti vardı da bizim mi haberimiz yok.Chp mhp,milli ittifak gidip o yerlerde miting bile yapmıyor!Oradaki yaşayan milyonlar hdp yi adres gösteriyor!Kitlesel hareketleri hdp yönlendiriyor.Muhattap almayıp ta ne yapacaksın!

eeeeee si ne eeeeeeee ?Sp sol tabandan oy almıyor diyoruz dahası var mı?Sol taban kemik gibi yerinde dururken ,sen gidip sürekli muhafazakar tabana yönelik iktidara taaruz edersen,,solcular bu işten pek memnun olur doğrusu yoksa babalarının hayrına gidip halk tv ye çıkartırlar mı adamı?O kanallara çıkıp chp ye tek kelam laf edemiyorsun ,adamların karşısında!Solcuların derdi zaten muhafazakar ve sağ seçmeni bölebildikleri kadar parçalı hale getirmek!

EEEE?

Bölgede hdpnin olmasını siz sağladınız, unutmayın bölgede 3-4 seçim önce REFAH PARTİSİ BİRİNCİYDİ.

HDPli bu kadar büyüten sizsiniz.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Buradaki arkadaşları da ben anlayamıyorum... AK Parti Kürt siyasi hareketini muhatap almışsa bunun sebebi sadece dağdakini şehre çekmek değildir...

Cumhuriyet'le beraber Kürt'lere kan kusturulmuştur Türk kavmiyetçiliği adına... Zulüm... Öldürmeler... Eziyetler... AK Parti daha çok "ümmetçilik" adına bu işe eğilmiştir lakin,

Cumhuriyet'in ektiği o kötü tohumlar ise çoktan birilerinde Kürt kavmiyetçiliği ekseninde yeşermiştir...

ERDOĞAN tamamen masumdur... Benim düşüncem...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Kürt -türk diye düşünmeye gerek var mı!Müslümanım diyen insanlara Ehli sünnet tarikat ların açık açık destek beyanatları yetmez mi!Ehli sünnet büyüklerin açık açık destek beyanatları yetmez mi!Bu kadar açık destekler ortadayken ,siyasi analiz yapmaya bile gerek kalmaz ,ehli sünnet olana!

tamam, türk kürt farketmesin, güneydoğuda, kaç tane, akpden, islami düşünceli aday vardı, onu soruyorum...

KAFKAS

Kıdemli Üye
EEEE?

Bölgede hdpnin olmasını siz sağladınız, unutmayın bölgede 3-4 seçim önce REFAH PARTİSİ BİRİNCİYDİ.

HDPli bu kadar büyüten sizsiniz.

1995 seçimlerinden bahsediyorsun.Sosyal medyanın bugünle kıyaslanmayacak derecede yaygınlığının az olmasına rağmen,hdp bariz şekilde bölgede mevcut.Ayrıca o zaman bölgeye her partiden miting yapmaya gidenler vardı.5 parti baraj üzerindeydi.Ayrıca mhp de baraja çok yakındı.Şimdi Ak parti dışında miting yapmaya giden yok.