PoliceMAN...(SURUÇ..)

elbiss

Ordinaryus

dfd.jpg

Grup içerisinden hızla uzaklaşmaya çalışan bu bayanı DİKKATLE izleyin...

Grup içerisinden tam agaçların oradan çıkıyor cep telefon açısıdan da bayanın geliş yönünü kestirebiliyorsunuz..Bayan için İnsanların ne yaptığı dahi kendini ilgilendirmiyor tek amacı hızla uzaklaşmak....

Grup içerisinde uzun boylu yeşil gömlekli içerisinde beyaz penye olan genç bu bayanı farkediyor diye zannediyorum epey bir izliyor fakat sonra aktiviteye geri dönüyor...

PATLAMA olduktan sonra eminim o bayan epey oradan uzaklaşacak zamana kavuşmuştur...

O mudur değilmidir bilinmez...???

Fakat Patlama tam ağaçların oradan oluyor şiddetli olduğu için yayılma yapıyor diye düşünüyorum bayan ne bıraktıysa hızla ilerlerken grup içerisinde bazı insanların bakışları ve elleri işaret eder nitelikte yada ben yanlış gördüm bilemem...

EVA SİMONS POLİCEMAN sevdiğim bir şarkı...

Böyle...

elbiss

Ordinaryus
dfda7d9f.jpg

Kadraj da 2 numara diye gösterdiğim yere ERKEK sonradan geliyor bayan ile değiş tokuş esnası olabilir grup ta ki insanlarda bu yönde huzursuzluk yaşamış olabilirler...değiş tokuş agaçların orta noktasında da olmuş olabilir....bilemem....

kadraja bu erkek sonradan geliyor aradaki saniye farklarını gözetirsek bayanın ilerlemesi ile erkeğin yaklaşması birbirine çok yakın bayan uzaklaştıktan sonra patlama oluyor...

Yani 2 kişi olabilirler.....hem erkek hemde bayan...bilemem

kadraja dikkatli bakan açıları ve çekimlerin zaman saniyelerini takip eden biri biraz da dikkatli olursa olanları rahatlıkla görebilir kanatindeyim....

Böyle.