PKK'nın Ermeni Teröristleri Kürtlerden 1915'in İntikamını Alıyor | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

PKK'nın Ermeni Teröristleri Kürtlerden 1915'in İntikamını Alıyor

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
PKK'nın Ermeni Teröristleri Kürtlerden 1915'in İntikamını Alıyor

Alper Tan, PKK militanlarının 4'te 3'ünden fazlasının Suriye ve Ermenistan uyruklu Ermeniler olduğunu söyledi.

Tan, PKK ve Paralel Yapı arasındaki ilişkide KCK operasyonlarının şaşırtan boyutlarını ele alırken, Barzani'nin PKK'ya yaptığı açıklamayı değerlendirdi. Tan, ayrıca Suruç saldırısının ardından yaşanan PKK eylemlerinde dikkat çekici bir boyuta vurgu yaptıİ

şte Alper Tan'ın değerlendirmesinde öne çıkan kısımlar:

Paralel Yapı ve PKK ilişkisinde şaşırtan boyut"

Şimdi biz, çözüm sürecini bozmaya yönelik gibi algılanan PKK, KCK operasyonlarında 2009-2010 yıllarında başlayan ve 7500-8000 civarında KCK, PKK, HDP, BDP yetkilisinin içeri sokulduğu cezaevine atıldığı olaylarda Türkiye zannetti ki, bu bir PKK operasyonu. Halbuki çok sayıda, binlerce suçsuz veya cezaevine sokulmaması gereken kişiler cezaevine sokuldu ve cezaevinde bir okul gibi içeri sokulan bu 7500-8000 civarında PKK, HDP sempatizanı kişiler eğitildiler ve iyice militanlaştırıldılar.

Haksızlık yapıldığı için böyle oldu. İçinde haklı nedenlerle girmiş olanlar da olabilirler ama binlercesi haksız yere oraya sokulmuştu. Fakat şimdi geldiğimiz nokta itibari ile görüyoruz ki bu paralel savcı ve hakimlerin gerçek yüzü ortaya çıkınca aslında KCK operasyonları olarak yapılan operasyonların gerçek manada KCK ve PKK'ya karşı yapılmadığı, MİT'in bu örgütün yapısının, işleyişini anlamak için oraya yerleştirdiği kişileri deşifre edip örgütü istihbarattan temizleme operasyonu olduğu anlaşılıyor."

Suruç olayları ertesindeki PKK eylemlerini Suriye ve Ermenistan uyruklu Ermeniler yapmış

"Şimdi bunlara baktığımızda, propaganda yöntemi ile de bakacak olsak, çok aptalca bir şey bu. Buradan şu sonuç çıkıyor. Özellikle Suruç olayları ertesinde yapılan PKK eylemlerinde görev alanların 4'te 3'ünden fazlasının Suriye ve Ermenistan uyruklu Ermeniler olduğu ortaya çıkıyor.

Aslında PKK'nın içerisine yerleştirilmiş bir güruhun 1915 olaylarının intikamını almak için korkunç bir komplo kurdukları anlaşılıyor. Aslında bunlar 1915'in intikamını almak üzere Kürtler adına Türklere karşı eylem yapıyormuş gibi görünüp aslında Kürtler'den de intikam aldıkları ortaya çıkıyor."

http://www.kanalahaber.com/haber/gundem/alper-tan-ermeniler-1915in-intikamini-kurtlerden-de-aliyor-247703/
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
GİZLİ ARŞİV @GizliArsiv_TR 2 Ağu

PKK, %70'i İran'da askeri eğitim görmüş

ermenilerden oluşan

İsrail gizli servisi Mossad'dır.

(Şehit Eşref Bitlis).

 
Üst