PKK'lılar yol ortasında silahlı yürüyüş yaptı!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
PKK-silahli-.jpg

PKK'lılar yol ortasında silahlı yürüyüş yaptı

Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması olarak bilinen Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri bölgede ilk defa silahlı yürüyüş yaptı.

İdil ilçesi Turgut Özal Mahallesi'nde Kanton ilan ettikleri bölgede sözde siyasi eğitim alan YDG-H üyeleri, Alanya Caddesi'ne çıkarak silahlı yürüyüş yaptı.

PKK’nın şehirlerdeki asayiş birimi olduklarını ileri süren YDG-H üyeleri sözde askeri tören düzenledi.

Silahlarla yürüyüş yapan YDG-H üyeleri PKK'lılar için kurulan taziye çadırını ziyaret etti. Yürüyüşe katılanlar sözde KCK ve PKK bayrakları eşliğinde sloganlar attı. Grup daha sonra yine silahlı yürüyüş şeklinde mahalle arasına girerek gösteri yaptı. (İHA)

PKK-Sirnak.jpg

PKK-Sirnak2.jpg

Cizre'de YDGH'lilerin sözde karakol olarak kullandığı çadırdan bir görüntü..

B8JqWDsCEAAoVYl.jpg

http://www.milligazete.com.tr/haber/PKKlilar_yol_ortasinda_silahli_yuruyus_yapti/350653#.VMZ5MdKsXJg

yerel mümin

Kısıtlı Erişim
Ateistler nerde forumlarda ölümle bizi tehdit eden Ateistler hani vatan millet Sakarya nerde o erkeklerinin yok kardeşim biri solcu diğeri saçı hedefleri birdir tek millet tek dünya onun için Ateistler somut adım atmiyorlar burda anlaşılıyor neden TV'lerde hep soyut psikoloji tartışma surdurup millet bizi çıkarmasın amacında bunların hepsi kripto yahudi olmayan kesimlerde birbirine kırdiriyor

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Guten Morgen...

Ya da günaydın...

Ben doğdum doğası zaten öyleydi ki...

Yani bu heyacan yeni değil ki, bu heyacan bayatlamış bir heyacandır...

Muminaga

Yeni
kalkıp geçmişte pkk neler yaptı/yapmış demeye kalksak bu pkk'nin ekmeğine yağ sürer.
ama insanı zorluyorlar buna.

1990'larda Nusaybin, Kızıltepe, Derik, lice, Hakkari velhasıl bugün etkin olduğu mahallerde eylemlilikleri bugünkü ile karşılaştırıldığında artmış değildir, tam aksine azalmıştır.