Peygamberimizi bir de Tayyip Erdoğan'dan dinleyelim...

Yahayy

Kıdemli Üye
"Benim Ehli Sünnet diye bir dinim yok" diyen Tayyip Erdoğan için Cübbeli Ahmet Hoca 29 Ekim 2015 tarihli sohbetinde "Bu sözü söyleyen kafirdir" dedi.

Used Tapatalk

adams77

Kanalizasyoncu
"Benim Ehli Sünnet diye bir dinim yok" diyen Tayyip Erdoğan için Cübbeli Ahmet Hoca 29 Ekim 2015 tarihli sohbetinde "Bu sözü söyleyen kafirdir" dedi.

Used Tapatalk

Arkadaşın biride ehli sünnet değilsen bizden değilsin dedi.

lafons7275

Kıdemli Üye

Used Tapatalk

Ben duymadım. Senin getirdiğin habere de itibar etmem.

Yahayy

Kıdemli Üye
Ben duymadım. Senin getirdiğin habere de itibar etmem.
Kimsenin getirdiği habere itibar etme kardeş, video ortada duruyor izlersin görürsün youtube de.

Daha ne ilimler öğrenirsin hem faydan olur, diğer güzide başlıklar

- Cübbelinin Tevfik Abisi, zuhuratları 1000 defa doğruluğu çıkan, olacak depremleri şiddetine kadar bilen çok kıymetli bir abisiymiş, Tevfik abisi seçimden sonra Türkiyenin karışacağını ve doların 4 TL olacağını(!) görmüş, Allah böyle bildirmiş yani.

- Mahmud Efendi, Eyyüb Sultanla maneviyatta sohbet ediyormuş, seçim durumlarını falan değerlendiriyorlarmış

-Molla Sadrettin Yüksel, Metin Yükseli öldüren Mhp'li adamı ancak bir şartla affederim demiş, mürted olan oğlu Edip Yüksel'i oğlumu da öldürürsen demiş.

-Tabi ki sohbet her zamanki gibi, şunu okuyan o sene ölmez, bunu okuyan 1000 şehit sevabı peşin alır, hepsi şu kitapta, 3 er 5 er alın şimdi burada hepsini nasıl anlatayım, bunları yapmayan ahmaktır minvalinde bitiyor, her sohbette olduğu gibi.

-Bu arada Allah suretiyle zuhuratta gözükerek (!), Cübbeli için Kasımpaşalı Şevket Ağabey Kaddesallahu Sırrahu efendiye, Cübbelimin itibarını iade edin, ona iftira atıldı, itibarı zedelendi, eski günlerdeki gibi Hatmede yanına oturt itibarını iade et demiş.
Allah Suriye, Filistin gibi konulardan dahi önemli bulmuş olcak ki, o konularla ilgili kimseye birşey demiyor, qma Cübbeliye özel zuhuratlara kadar tebliğ etmiş ilginç.

Hepsi birinci ağızdan kendi söyledikleridir, Videolardan izleyebilirsiniz.

Used Tapatalk

adams77

Kanalizasyoncu
Peygamber de bizi kandıran bizden değildir diyor, ama bunlar 5 vakit yalansız, hilesiz duramıyorlar demek ki bunlar da peygamberle değiller.

Used Tapatalk

Bunlar günün 40 dakikasını ibadet için kullanıyorlarmış :) geri kalan 1400 dakika ne yapıyorlar bilmiyorum.

yok yok bunlarda hile hurda olmaz olsa namazları 1440 dakika olurdu. Adamlar işin o kadar ehli ki 40 dakikada bitiriyorlar.

adams77

Kanalizasyoncu
12065817_10153687715659281_5264467627604894724_n.jpg

internet fena bir ortam

Yahayy

Kıdemli Üye
12065817_10153687715659281_5264467627604894724_n.jpg

internet fena bir ortam
Benim yakınen tanıdığım Süleymancılar da bize asimilasyon uyguluyorlar, belediyeleri kurslarımızı yıkıyor diye beddua paketleri sunuyorlardı birkaç aya kadar :)

Dünyanın çivisi çıkmış azizim, insanlar, sırtlan, sürüngen olmuşlar :D

Used Tapatalk

adams77

Kanalizasyoncu
Benim yakınen tanıdığım Süleymancılar da bize asimilasyon uyguluyorlar, belediyeleri kurslarımızı yıkıyor diye beddua paketleri sunuyorlardı birkaç aya kadar :)

Dünyanın çivisi çıkmış azizim, insanlar, sırtlan, sürüngen olmuşlar :D

Used Tapatalk

sihirbazlar iş başında atıyorlar iplerini

abiciğim ben siyasetle haşır neşir değilim fakat bildiğim bu cemaat zamanında anap 'ı destekliyordu.

Yahayy

Kıdemli Üye
Kimsenin getirdiği habere itibar etme kardeş, video ortada duruyor izlersin görürsün youtube de.

Daha ne ilimler öğrenirsin hem faydan olur, diğer güzide başlıklar

- Cübbelinin Tevfik Abisi, zuhuratları 1000 defa doğruluğu çıkan, olacak depremleri şiddetine kadar bilen çok kıymetli bir abisiymiş, Tevfik abisi seçimden sonra Türkiyenin karışacağını ve doların 4 TL olacağını(!) görmüş, Allah böyle bildirmiş yani.

- Mahmud Efendi, Eyyüb Sultanla maneviyatta sohbet ediyormuş, seçim durumlarını falan değerlendiriyorlarmış

-Molla Sadrettin Yüksel, Metin Yükseli öldüren Mhp'li adamı ancak bir şartla affederim demiş, mürted olan oğlu Edip Yüksel'i oğlumu da öldürürsen demiş.

-Tabi ki sohbet her zamanki gibi, şunu okuyan o sene ölmez, bunu okuyan 1000 şehit sevabı peşin alır, hepsi şu kitapta, 3 er 5 er alın şimdi burada hepsini nasıl anlatayım, bunları yapmayan ahmaktır minvalinde bitiyor, her sohbette olduğu gibi.

-Bu arada Allah suretiyle zuhuratta gözükerek (!), Cübbeli için Kasımpaşalı Şevket Ağabey Kaddesallahu Sırrahu efendiye, Cübbelimin itibarını iade edin, ona iftira atıldı, itibarı zedelendi, eski günlerdeki gibi Hatmede yanına oturt itibarını iade et demiş.
Allah Suriye, Filistin gibi konulardan dahi önemli bulmuş olcak ki, o konularla ilgili kimseye birşey demiyor, qma Cübbeliye özel zuhuratlara kadar tebliğ etmiş ilginç.

Hepsi birinci ağızdan kendi söyledikleridir, Videolardan izleyebilirsiniz.

Used Tapatalk
İzledin mi videoyu @lafons7275
???

Used Tapatalk

Yahayy

Kıdemli Üye
Neden Hocanı dinlemeye sabrın yok mu, ilginç...
Ben Cübbeli'nin her sohbetini son 1 saatlik kitap pazarlama bölümü dahil hepsini dinliyorum.

https://youtu.be/O986ze_p6EU

dk: 1:49:20

"Öbürü çıkıyor ordan benim ehli sünnet diye bir dinim yok, ehli sünnet kur'anda yok nasıl dersin, Kuranın tümü ehli sünnet, resule itaatın tümü hadis ve sünnet, sünnetsiz bir din nasıl olabilir, peygambersiz bir din demektir o, kafir olur bunu diyen, kesinlikle kafir olur"

Kim dedi "benim ehli sünnet diye bir dinim yok" diye Tayyip Erdoğan.
Kadir Mısıroğlu'da hemen diline doladı, ama Cübbeli hemen aşırı gidip kafir oldu damgasını yapıştırdı.

Used Tapatalk

lafons7275

Kıdemli Üye
Neden Hocanı dinlemeye sabrın yok mu, ilginç...
Ben Cübbeli'nin her sohbetini son 1 saatlik kitap pazarlama bölümü dahil hepsini dinliyorum.

https://youtu.be/O986ze_p6EU

dk: 1:49:20

"Öbürü çıkıyor ordan benim ehli sünnet diye bir dinim yok, ehli sünnet kur'anda yok nasıl dersin, Kuranın tümü ehli sünnet, resule itaatın tümü hadis ve sünnet, sünnetsiz bir din nasıl olabilir, peygambersiz bir din demektir o, kafir olur bunu diyen, kesinlikle kafir olur"

Kim dedi "benim ehli sünnet diye bir dinim yok" diye Tayyip Erdoğan.
Kadir Mısıroğlu'da hemen diline doladı, ama Cübbeli hemen aşırı gidip kafir oldu damgasını yapıştırdı.

Used Tapatalk

demiyeydi iyiydi.