Peygamber düşmanları ve Erbakancılar elele kongreye gidiliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dincsoy

Asistan

Isinize gelmeyince insanlari cahil bile yaparsiniz.

Eger akilli biri olsaydin Milletin o gün akp ye degilde anayasa icin oy verdigini anlardin
sizin gibilier nedense hep ayri telden caliyor Basbakan o gün verilecek oylar akp ye verilmis sayilmaz diyor sen ve basbakan yardimcisi baska allah akil versin

agbi

Yasaklı
DİNÇSOY dan seçme mesaj

eee ne yapalim arkadas arkamizda Abd ve abd de yasayan Fetulah Gülen in Destegi yok bir zamanlar Aydin dogan in Destegi simdi de Israel in Oecd ye alindigini anasayfaya tasiymamayan Haber 7 ve samanyolu yok,
Secaret ödülü Siyonistler yok ugruna fedakarlik ettiginiz Avrupa birligi yok.

Bizim arkamizda Allah var oda yeter bize

itibar Meselesine gelecek olursak onun da zamanin gelecek insallah Akp yi Destekleyen siyonistlere ihtiyacimiz yok Elhamdulillah

Hosgörü ,Tolaranslikta Fetulah hoca Peygamber efendimizde daha ileride olsa gerek he ne dersiniz

MADEM ALLAH cc arkanızda DİNÇSOY

ALLAH cc mu dedi Benim en sevdiğim Kul a Peygamberinize hakaret eden sizler için var ettiğim KABE yi alaya alan SAV a gidip AKIL ALIN diye

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Sn hirahos olayı bulandırma.Sadece önder savın hidayet bulması için duada bulunduk ve yaptıysa eğer bu güzel hareket onun kurtuluşuna sebep olsun dedik.

Ne yani önder sav için tövbe kapısı kapalımı.Nerden biliyorsun tevbe yapmadığını....
İddianızın geçerli olması için önder savın kafir olması gerekiyor.Kafir olsa bile,bir kafire hidayet için duada bulunmak yanlışmıdır.Degildir diye biliyorum

Allah Ayetinde iki yüzlü insanlara dua etmeyin, onlar birdir degismezler diyor.

.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
SAADET PARTİSİNİN YENİ SLOGANLARI(BENDEN TAVSİYE)

Önder Sav Başkan....
Holiganspor şampiyon....

Ne ameli salih ne de ibadet...
Tek kurtuluş rozeti saadet...

Ya sev ya terket....
:)

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Bu güzel hareketlerinden,bilgilerinden dolayı,rabbim önder sava hidayet nasip etsin.Eğer bu mahkeme kararında emeği geçmişse,rabbim ondan razı olsun.Rabbim onu kurtulmuşlardan eylesin.

Yıllarca insanları kınaya kınaya sonunda kınadığınız işi yaptınız....

Kim mümin kardeşini bir günahtan dolayı ayıplarsa o günahı işlemeden ölmez...HADİSİ ŞERİF....

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Yıllarca insanları kınaya kınaya sonunda kınadığınız işi yaptınız....

Kim mümin kardeşini bir günahtan dolayı ayıplarsa o günahı işlemeden ölmez...HADİSİ ŞERİF....

Tayyip Erdogan Italya basbakanina dostum dedigi icin yerden yere vurdular .

Simdi kendileri Peygamber düsmanlarina ve Mason dedikleri insana dostum diyorlar.

|SEÇKiN|

Profesör
Eğer bu kongre olayında emeği varsa rabbim ondan binkere razı olsun...
İşte önder savın ahirette kurtulması için bir sebep

anaaa!
yav bu ne?!
muhterem siz contayı yakmışsınız tamamen!
sizin din anlayışınız, itikat anlayışınız partinin menfaatlerine göre mi şekilleniyor?
yok, yok... şaka ediyorsunuz herhal...
demi?!

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Bir insanın din düşmanı olması veya peygamber düşmanı olması önemli değildir...
İslamı yok etmek istemesi ise hiç önemli değildir...
Erbakan hocanın sülalesinin parti yönetimine girmesine hizmet ediyor mu???
İşte önemli olan burasıdır....
Cennetin anahtarları zaten Erbakan hoca ve mübarek akrabalarının elinde olduğu için sorun yok...
Çevirirler anahtarı içeri ÖNDER SAV'DA girer...ARİEL ŞARON'DA...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Bir insanın din düşmanı olması veya peygamber düşmanı olması önemli değildir...
İslamı yok etmek istemesi ise hiç önemli değildir...
Erbakan hocanın sülalesinin parti yönetimine girmesine hizmet ediyor mu???
İşte önemli olan burasıdır....
Cennetin anahtarları zaten Erbakan hoca ve mübarek akrabalarının elinde olduğu için sorun yok...
Çevirirler anahtarı içeri ÖNDER SAV'DA girer...ARİEL ŞARON'DA...

Gelecek günlerde Hoca, Önder sav sorgusuz sualsiz cennete girecek Insaallah derse hic sasirmam.

bakış

Kıdemli Üye
maksut ibrahim,seyyah ve ukubat.Burası stadyum değil,ne diyorsunuz onu anlatın...Almışsınız elinize vuvuzelayı,zırt zırt öttürüyorsunuz.
Dedikoducu mahalle karıları gibi"Ayşeyi,hasanla görmüşler"diye feryat ediyorsunuz.

Evet,kazanla,sav görüşmüştür.Ne var bunda....Adamdan namaz ve oruç hakkında fetva almadık ki,kongre ve tüzükler hakkında bilgi aldık.
yok conta yanmışta,yok cennetin anahtarı erbakandaymışda...
pes vallahi yaa.Numan kurtulmuşu bu kadar sevdiğinizi bilmiyorduk

Kongreler ve tüzükler hakkında cübbeli ahmet ile mi istişare yapsaydık?

|SEÇKiN|

Profesör
Almışsınız elinize vuvuzelayı,zırt zırt öttürüyorsunuz.

muhterem sende hiç utanma diye birşey yok mu? şu cümleyi kullanan siz değil misiniz?

işte önder savın ahirette kurtulması için bir sebep

ben partiden, erbakandan falan bahsetmedim... benim derdim, Allahın Resulu efendimize hakaret eden bir adamı kongre taktikleri verdi diye cennete yollamanız!
bunu yazarken insan hakaret edilen peygamberinden utanır yav! Allah Tealadan korkmadın madem...

bakış

Kıdemli Üye
Milli görüş,islam dinine mensup bir görüştür.Kendi çapında metod ve çalışma şekli vardır.Bu metod ve çalışma şeklini birtakım hocaefendilerin icazet vermesiyle almıştır.yani bu bir hak davadır.

Bu hak dava 2 aydır sekteye uğramıştır.2 aydır kimse hizmet yapamamaktadır.önder sav eğerki bu hak davaya bilgisiyle katkıda bulunmuşsa,bu güzel hareketinden dolayı,yaradandan hidayetini istedim.

elinize vuvuzelayı değilde mikrofonu alırsanız herşeylere cevap verilir.yeterki sorularınızı ve sesinizi duyalım..

|SEÇKiN|

Profesör
Milli görüş,islam dinine mensup bir görüştür.
önder sav eğerki bu hak davaya bilgisiyle katkıda bulunmuşsa,bu güzel hareketinden dolayı,yaradandan hidayetini istedim.

bak muhterem, sizi incitmek istemem. Ama ne olur bu tür işleri benim nezih dinime bulaştırma!
yav mübarek, senin peygamberine alenen hakaret eden bir adamdan sen neyin bilgisini alıyorsun, neyin katkısından bahsediyorsun. eğer senin güttüğün dava böyle kargaların aklına muhtaç hale gelmişse o dava ölmüştür, o dava bitmiştir, o davadan asla hayır gelmez... sekteye uğramasının perde arkasındaki hikmeti göremeyecek kadar mı gözleriniz karardı sizin?

bakış

Kıdemli Üye
Sn seyyah sizinle değerlerimiz bayağı bir farklı.
Bizi kimse incitemez,bizde kimseyi incitmeyiz.Önder sav gibi bir günahkarın sadece affını istedim,hidayetini istedim.

Önder sav,diri değilde ölü olsaydı,siz haklı olabilirdiniz.Lakin diri olduğu için,amel defteri açık'tır.

Kendisi kongre konularında uzman bir hukukçudur.bizi bu özelliği ilgilendiriyor.Gerisi rabbime kalmış

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Sn seyyah sizinle değerlerimiz bayağı bir farklı.
Bizi kimse incitemez,bizde kimseyi incitmeyiz.Önder sav gibi bir günahkarın sadece affını istedim,hidayetini istedim.

Önder sav,diri değilde ölü olsaydı,siz haklı olabilirdiniz.Lakin diri olduğu için,amel defteri açık'tır.

Kendisi kongre konularında uzman bir hukukçudur.bizi bu özelliği ilgilendiriyor.Gerisi rabbime kalmış

Peygambere hakaret eden...İslama her fırsatta dil uzatan adam günahkardır yani kafir olmuyor sizin katınızda...
Ama size oy vermedi diye milyonlarca namazında abdestinde insana günahkar sıfatını bile çok görüp cehenneme yollarsınız....
Demek ki namazında abdestinde ki milyonlarca ümmeti muhammed ferdinin sizin nazarınızda bir tane ÖNDER SAV kadar değeri yok...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Peygambere hakaret eden...İslama her fırsatta dil uzatan adam günahkardır yani kafir olmuyor sizin katınızda...
Ama size oy vermedi diye milyonlarca namazında abdestinde insana günahkar sıfatını bile çok görüp cehenneme yollarsınız....
Demek ki namazında abdestinde ki milyonlarca ümmeti muhammed ferdinin sizin nazarınızda bir tane ÖNDER SAV kadar değeri yok...

ukubat Erbakancilar ile Numancilar hak ve batil savasi yapiyorlar.

Mahkeme Kayyum karari verince.

Hak geldi batil zail oldu diyen erbakancilar oldu.

Yani Numan Erbakanin sözünü dinlemedigi icin

Numan tarafini batil görüyorlar.

bakış

Kıdemli Üye
Kafir olup olmadığını bilmiyorum.Kafir olsa dahi tevbe kapısı açıktır.Yaşadığı içinde amel defteri açıktır.
Adamın kurtulması için heryolu kapatıyorsunuz.Yapmayın
Biz insanların namazına abdestine değil,adaleti tesis ediyormu ona bakarız.En fazla günahkardır deriz.Kimseye kafir demeyiz.Bu günahlarıylada cehenneme gidebilir.
bütün hocalar cehennemin ateşinden bahsederken,hocaların hocası erbakan neden bahsetmesin.
İnsanları cehenneme götüren günahları değilmidir?

Türkiyede hem maddi,hem manevi büyük bir tahribat yapan akpartiye oy verenler elbetteki bu günahlardan nasipleneceklerdir.Erbakan hocam doğru konuşmuş

bakış

Kıdemli Üye
ukubat tekke hizmetkarıyım diye geçinip durursun.mekkeden cehenneme,amsterdamdanda cennete yol vardır.Biz mümin kardeşimizi elbetteki daha fazla severiz,lakin bu sevgi adaletin hakkın yerini alamaz.

arifan yolcusu

Profesör
icon1.gif
Peygamber düşmanları ve Erbakancılar elele kongreye gidiliyor...

ukubat bu ifade cihan ajansa mı ait yoksa size mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...