Özgürlükçü değil, Sezer'in adamı rektör atandı

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
resim153522_1.jpg

Özgürlükçü değil, Sezer'in adamı rektör atandı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kocaeli ve Mersin üniversitelerine rektör atamada tavrını Sezer döneminden kalma yasakçı isimlerden yana kullandı.

HABERVAKTİM-

Gül, Kocaeli Üniversitesi'ne, YÖK'ün gönderdiği listede ilk sırada yer alan ve başörtüsüne özgürlük bildirisini destekleyen bir isim olan Prof. Dr. Nurettin Abut'u değil, Ahmet Necdet Sezer döneminden kalma mevcut Rektör Komsuoğlu'nu atayarak şaşırttı.

BİR SÜREDİR BASKI ALTINDAYDI
İri medya organları bir süredir YÖK'ün tercihleri ve Gül'ün Rektör atamalarını eleştiriyordu. Bu medya organları YÖK'ü, Köşk'e sunulan rektör adayı listesinde “en çok oyu alanı değil, başörtüsüne özgürlük isteyip istemediğine” bakarak belirlemekle suçluyordu. Aynı medya organları Cumhurbaşkanı Gül'ü de Rektör atamalarında aynı şekilde davranmakla eleştiriyordu.

Cumhurbaşkanı Gül, bu medya organlarına yaranmak istercesine çok ilginç bir atamaya imza attı.

Gül, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğüne Sezer Şener Komsuoğlu'nu yeniden atadı.

KOMSUOĞLU'NUN BU İKİNCİ DÖNEMİ
Komsuoğlu böylelikle Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü görevinde ikinci döneme başlamış oldu.

Sezer Şener Komsuoğlu Kocaeli Üniversitesi rektörlüğüne ilk kez 2006'da dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından atanmıştı.

Komsuoğlu, özellikle bu dönemde sık sık başörtülü öğrencilere büyük zorluklar çıkarması ile gündeme gelmişti.

KENDİNDEN ÖNCE DE EŞİ REKTÖRDÜ
Kocaeli Üniversitesi'nde Sezer Şener Komsuoğlu'ndan önce de eşi Baki Komsuoğlu Rektör'dü.

YÖK 2. SIRADA GÖNDERDİ AMA…
Komsuoğlu ile ilgili dikkat çeken bir nokta da, YÖK'ün Cumhurbaşkanı Gül'e sunduğu listede bu ismin 2. sırada yer alıyor olması.

YÖK'ün listesinde ilk sırada ise başörtüsüne özgürlük bildirisine destek vermiş bir isim olan Prof. Nurettin Abut bulunuyordu.

Cumhurbaşkanı Gül, tüm bunlara rağmen, Komsuoğlu'nu yeniden rektör atayarak, şaşırttı.

KOMSUOĞLU SALTANATINA DEVAM
Cumhurbaşkanı Gül bu tavrı ile Kocaeli Üniversitesi'ndeki “Komsuoğlu Saltanatı”na “devam” demiş oldu.

Gül'ün bu ataması ayrıca “Kartel Gül'e baskıda sonuç aldı” şeklinde yorumlandı.

MERSİN'E DE YASAKÇI REKTÖR
Cumhurbaşkanı Gül'ün dikkat çeken bir diğer rektör ataması ise Mersin Üniversitesi'ne oldu. Gül, Mersin Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Kemalettin Suha Aydın'ı yeniden atadı.

Bu isim de ilk kez 2006'da dönemin Cumhurbaşkanı A.N. Sezer tarafından Rektör atanmıştı.

Ve bu isim YÖK'ün Gül'ün takdirine sunduğu listede 3. sırada yer alıyordu.

Gül, Sezer döneminden kalma ve YÖK'ün gönderdiği listede 3. sırada yer almasına rağmen Aydın'ı yeniden Rektör atadı.

YÖK'ün Mersin Üniversitesi Rektörlüğü için gönderdiği 3 kişilik listenin başında Prof. Dr. Tuba Yelken bulunuyordu. Prof. Yelken, başörtüsüne özgürlük bildirisine imza atmış biri.

http://www.habervaktim.com/haber/153522/ozgurlukcu_degil_sezerin_adami_rektor_atandi.html

Neler oluyor?

Sayın Hayrunnisa Gül İLKOKULDA BAŞÖRTÜSÜ CEHALET dedi., Abdulah Gül evet destek veriyorum dedi, şimdi de bu atamalar.

Habervaktim BASKI VAR diyor, sayın gül baskıları boyun eğip bu şekilde atamalar yapacaksa Sezer'den ne farkı kalır?

Bir şeyler dönüyor son günlerde.

Allah sonumuzu hayır ede....

girdap

Ordinaryus
Gerekli istihbarat yapılmış, sözler alınmıştır diye umuyorum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Gerekli istihbarat yapılmış, sözler alınmıştır diye umuyorum.

SÖZLER ALINMIŞTIR ha?

Ne sözü alınacak?

senelerce kızlara zulmeden insanlarla pazarlık mı yapılıyor? bu karakterde insanlar söz verse ne olur vermese ne olur?

yanlışa yanlış diyebilirsiniz, çok zor bir şey değildir, deneyin!

girdap

Ordinaryus
Yanlışa yanlış demem için yanlışın kesinliğini görmem lazım.
Atamadığı insanı tanıyor musunuz? Başörtüsüne özgürlük imzası atması o göreve atanması için yeterli midir? Gerçekten özgürlükçü olduğu, işini yapabilecek kapasitede olduğunu biliyor musunuz? Elbette bilmiyorsunuz.
O zaman yanlışı doğruyu kendi kafamıza göre belirleme yetkimiz de olmuyor.

ibrahimi

Has Uşak
Bahsedilen rektör,bu hükümet döneminde türban anayasa mahkemesine gitmeden önce sanırım türban serbestisine izin vermişti diye hatırlıyorum.

K

Kaçak

Guest
Gül'ün atadığı Rektör üniversitede en çok oyu alan kişidir ...
Neyini konuşuyoruz ?
Birileri neyin haberini yaparken bunu belirtmiyor ?
Kim kime dum duma ...

Hikem

Kıdemli Üye
Ençok oyu alan atanır diye bir uygulama şimdiye kadar yoktu. Eğer atama yapılırken sadece bu zaviye düşünülmüşse yanlış yapıldığını söyleyebilirim.

K

Kaçak

Guest
En çok oyu alan atansın diye bir uygulamada direten Gül'dü ...
Özerk ilan edilen üniversitelerin , özerkliğinin birinci şartı olan seçme hakkını elinden alan "atama" da ısrarcı olunması hatalı zaten ...
Madem öyle neden seçim yapıyorsun ...
Lay lay lom ...

Hikem

Kıdemli Üye
Bastığımız zemin oldukça kaypak bir zeminken, herkes fikriyatına göre cihad ederken, adalet yapyorum zannıyla, ençok oy alan zatı atıyorum demek, adaletede adaletsizliktir.

Ebu'l-Feth

Doçent
Haberi buraya taşıyan kıymetli ihvan kardeşim her zaman ki gibi muhalefet duygularını tatmin edici bir haber üzerinde ortalığı karamsar bir havaya sürüklemek ve bundan kendi siyasi görüşünün nemalanmasını sağlmak istiyor sanıyorum... ama bu şekilde yazık ediyor hem kendine hem bize gereksiz üzüntüler ve kaygılar oluşturuyor.. Allah(C.C)'ın izniylen devir artık o dinazorların devri değil bunları bilip o şekilde destek verseler ve bir bütünlük oluşturabilsek daha etkili olacak ancak siyasi rant uğruna birbirimizi bitirmeye çalışıyoruz... Sayın Saadetli arkadaşlarım ihvanlarım şunu söylüyebilirim ki bir DSP kadar olamadınız...

K

Kaçak

Guest
Takkiye konusunda Şia'ya olanca gücümüzle yüklenip ...
Zemin kaypak , şimdi gizli gündem zamanı bahanesine sıgınanların yaptıgı ne ola ki ?
"Adalet"in uygulanma şartı muktedir olmakmıdır ?
Evet bizim özümüz neyse sözümüzde odur ...
Yıllarca en çok oyu almasına ragmen sırf "müslüman" diye atanmayan rektörleri göze sokmaya çalıştık ...
Sırf "müslüman" diye ordudan atılanları, ataması yapılmayanları göze sokmaya çalıştık ...
Şimdi aynı şeyi sırf "kemalist" diye biz yaparsak ...
Kalmaz bir farkımız ...
Onların adaletine teslim olmuş oluruz ...
Bununda savunulacak bir tarafı yoktur ...
Heleki siyasete kurban etmenin hiç bir bahanesi yoktur ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
En çok oyu alan atansın diye bir uygulamada direten Gül'dü ...
Özerk ilan edilen üniversitelerin , özerkliğinin birinci şartı olan seçme hakkını elinden alan "atama" da ısrarcı olunması hatalı zaten ...
Madem öyle neden seçim yapıyorsun ...
Lay lay lom ...

Gül en az oyu alan adayı rektör atadı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Davut Aydın'ı atadı.
07:29 | 24 Kasım 2009

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül'ün, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne, Anayasanın 130'uncu ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13'üncü maddeleri uyarınca, Yükseköğretim Kurulunun önerdiği adaylar arasından Prof. Dr. Davut Aydın'ı atadığı bildirildi.

BÜYÜK HAKSIZLIK
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli, AÜ'ye 96 oy alan Prof. Dr. Davut Aydın'ın rektör olarak atanmasının, üniversiteye ve demokrasiye yapılan en büyük haksızlık olduğunu savundu.

Prof. Dr. Sürmeli, yaptığı açıklamada, ''yakın zamanda ulusal basında ''AÜ'nün mevduatının yüzde 50'sine Maliye Bakanlığınca el konulduğu'' yönünde haberlerin çıkartıldığını, bunun hemen ardından da Prof. Dr. Davut Aydın'ın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından AÜ Rektörlüğüne atandığını'' ifade etti.

Prof. Dr. Sürmeli, şöyle konuştu: ''Bu seçimde 334 oy aldım. Akademisyenlerden en fazla oyu ben aldım. Prof. Dr. Davut Aydın 96 oy aldı. AÜ'ye 96 oy alan Prof. Dr. Aydın'ın rektör olarak atanması üniversitemize ve demokrasiye yapılan en büyük haksızlıktır. Birileri Prof. Dr. Aydın'a 'Ne kadar oy alacağın önemli değil, önemli olan adaylığını koyman, gerisi bize ait' demiştir. AÜ herkese bırakılabilecek, hele hele basit uygulamaları olan kişilere bırakılacak bir üniversite değildir.'' Rektörlük seçimlerinde Prof. Dr. Fevzi Sürmeli 334, Prof. Dr. Hasan Mandal 295, Prof. Dr. Davut Aydın 96, Prof. Dr. Ahmet Tuncan 28 oy, Prof. Dr. Nazmi Ulutak, Prof. Dr. Zühtü Altan, Prof. Dr. Yılmaz Benligiray, Prof. Dr. Mustafa Çakır, Prof. Dr. Nüvit Gerek ve Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ise birer oy almıştı.

YÖK'e 6 aday bildirileceğinden birer oy alan akademisyenler arasında kura çekilmiş, Prof. Dr. Ulutak ve Prof. Dr. Gerek, YÖK'e bildirilecek adayların arasında yer almamıştı.

Adayların sayısını üçe indiren YÖK de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayına Prof. Dr. Davut Aydın, Prof. Dr. Hasan Mandal ve Prof. Dr. Fevzi Sürmeli'nin ismini bildirmişti.

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1165722

Siz diyorsunuz ki en çok oy alanı atamakta GÜL DİRENİYORDU*!

Peki bu haber ne zaman: 2009

Ne yapmış: EN AZ OY ALANI ATAMIŞ!

Keşke biraz okusanız, gündemden haberiniz olsa ve YANDAŞınız da olsa tenkit edebilme hassasiyetine sahip olsanız!

Yanlışa yanlış demem için yanlışın kesinliğini görmem lazım.
Atamadığı insanı tanıyor musunuz? Başörtüsüne özgürlük imzası atması o göreve atanması için yeterli midir? Gerçekten özgürlükçü olduğu, işini yapabilecek kapasitede olduğunu biliyor musunuz? Elbette bilmiyorsunuz.
O zaman yanlışı doğruyu kendi kafamıza göre belirleme yetkimiz de olmuyor.

Atamadığı insanı bilmiyoruz, ama ATADIĞI İNSANI BİLİYORUZ!

Yıllardır başörtülülere zulmeden kişiler, sezeren rektörleri!

Yukardaki arkadaşa yazdığımı sana da yazıyorum:

YANDAŞınız da olsa yanlışına yanlış deyin!

Haberi buraya taşıyan kıymetli ihvan kardeşim her zaman ki gibi muhalefet duygularını tatmin edici bir haber üzerinde ortalığı karamsar bir havaya sürüklemek ve bundan kendi siyasi görüşünün nemalanmasını sağlmak istiyor sanıyorum... ama bu şekilde yazık ediyor hem kendine hem bize gereksiz üzüntüler ve kaygılar oluşturuyor.. Allah(C.C)'ın izniylen devir artık o dinazorların devri değil bunları bilip o şekilde destek verseler ve bir bütünlük oluşturabilsek daha etkili olacak ancak siyasi rant uğruna birbirimizi bitirmeye çalışıyoruz... Sayın Saadetli arkadaşlarım ihvanlarım şunu söylüyebilirim ki bir DSP kadar olamadınız...

bir DSP kadar olamadık doğru söylüyorsun!

DSP bu rektörlerin yeniden atanmasına alkış tutuyordur, ama biz tutamıyoruz, haklısınız onlar kadar olamadık!

hatta bu rektörlerin sezerin rektörlerinin yeniden atanmasını ergenekoncular da alkışlıyordur!

Bakın biz ergenekoncular kadar da olamıyoruz!

çünkü bu rektörler başörtülülere zulmeden kişiler ve biz bunların rektör olmasını alkışlamıyoruz!

ne kadar kötü değli mi ihvan kardeş?????

Bu haber VAKİT GAZETESİNİN, HABERVAKTİM SİTESİNİN haberi!

Vakit gazetesi hükümeti destekleyen bir yayın organı.

Oraya buraya lüzumsuz yere saldıracağınıza kaynağa dikkat edin.

Biz yanlış gördüğümüze yanlış diyeceğiz, doğru yaptıklarında da doğru diyeceğiz.

Siz buyrun yandaşlığa devam edin!

Takkiye konusunda Şia'ya olanca gücümüzle yüklenip ...
Zemin kaypak , şimdi gizli gündem zamanı bahanesine sıgınanların yaptıgı ne ola ki ?
"Adalet"in uygulanma şartı muktedir olmakmıdır ?
Evet bizim özümüz neyse sözümüzde odur ...
Yıllarca en çok oyu almasına ragmen sırf "müslüman" diye atanmayan rektörleri göze sokmaya çalıştık ...
Sırf "müslüman" diye ordudan atılanları, ataması yapılmayanları göze sokmaya çalıştık ...
Şimdi aynı şeyi sırf "kemalist" diye biz yaparsak ...
Kalmaz bir farkımız ...
Onların adaletine teslim olmuş oluruz ...
Bununda savunulacak bir tarafı yoktur ...
Heleki siyasete kurban etmenin hiç bir bahanesi yoktur ...

SIRF MÜSLÜMAN olmasından rahatsız mı oluyordun onların?

Al sana sırf müslüman olmayan atamalar!

Hayrını gör!

demek SIRF MÜSLÜMAN DİYE ORDUDAN ATILANLARI da kendi pis siyasetine alet ediyorsun şimdi ha!

Yazıklar olsun sana!

yazıklar olsun, yazıklar olsun!

Bu ne garip bir mantık yahu: sırf müslüman diye ordudan atılanlara biz sahip çıkmaya devam edeceğiz ey yandaş kişi!

sen de git insanları SIRF MÜSLÜMAN DİYE ORDUDAN ATANLARA sahip çık!

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Müslümanlar iktidarını korumak uğruna AKP ve zihniyetinin her icraatına sessiz kaldıkça sonuçları bu olacak.

Mesela, hükümet başörtüsü meselesinde müthiş baskılara maruz kalıyor. Belki gerçekten darbe ile tehdit ediliyor.
Ama halk olarak bu hal bizi ilgilendirmez. Biz ısrar ile istemeye devam ettikçe hükümet güçlenecektir. Sukut edince güç kaybedecektir.

Türkiyeye en büyük zarar, her bir meselede "bundan daha önemli meseleler var" söylemidir.

Cunta ve statükonun en mühim ve bariz vasfı toplum mühendisliğidir. Toplumun önceliklerini onlar belirlemek ister.

Bakıyorum, artık AKP ve yandaşları bu role soyunmuş.

Akıla, "acaba AKP ve zihniyeti onla mı çalışıyor?" sorusunu getiriyor.

Bu iftira olmaz. Sen onlar gibi hareket edersen, domates 10 lira oldu diye kızdığımda Türkiyenin daha önemli sorunu var dersen böyle düşünsem suç ve kusur sende olacak.

K

Kaçak

Guest
Sayın Redyellow ...
Hürriyet yazarı İsmet Berkan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Rektör atamalarıyla ilgili açıklamalarına köşesinde yer verdi.
Berkan, Abdullah Gül’ün ağzından şu görüşleri aktardı; Üniversiteler patlama yapacak: Üniversitelerimizdeki değişimi 4-5 sene sonra göreceksiniz. Türkiye üniversitelerindeki başarıyı. Artık üniversitelerimiz eğitime araştırmaya kilitlendi. Kendilerini buldular. Benim zamanımda hatırlıyorum TÜBİTAK'la işbirliği yapmayacaksınız diye kağıt gelirdi. Herkes birbiriyle uğraşırdı. Bugünse bütün rektörlerimiz eğitim için seferber oldu. Alevi kesimden rektörler atadım. CHP'nin bilim kurulundan rektör atadım. YÖK mutlaka değişmeli. Bizdeki üniversite sistemi kesinlikle değişmesi lazım. Kadro kapmak için değil başarı için yarışmalı üniversiteler. Bir üniversitenin kadrosu verilmemiş filan olmamalı. İlk oluşturulduğunda YÖK yapısı üniversiteleri kontrol etmeye yönelikti. Rektörlerin böyle seçim ve sonra atama şeklinde belirlenmesi sistemi gibi bir şey olmamalı artık.

Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı seçildikten sonra , önce YÖK ün belirledigi adayı atayıp bunun ters oldugunu dile getirdigini sanırım biliyor olmalısınız ...
Atamaları yaptı ama bir yandan da bu sistem degişmeli diye açıklamalarda bulundu ...
Yukarıdada bunlardan biri ...
Bunu defalarca dile getirdi , bu çark böyle dönmez ...
Ve bu son atama döneminde YÖK'e sistemini degiştir , artık atama işini ben yapmak istemiyorum diye ikaz etti medya önünde ...
Bana oku diyorsunuz ama bir sürü haber var bu konuda yapılan açıklamalar var ..
Ve nitekim bu son atamalarda artık YÖK ün listesini kabul etmedigini bildirdi ve gösterdi ...
Ha bunu yapmamış olsa bile ...
Ahmet Necdet Sezerin 1 oy alanı atamasına itiraz ettigimiz gibi , Gül'ünde 1 oy alanı atamasına itiraz ederim , edecegim ...

Gelelim yazıklı kazıklı mevzunuza ...
Çok özür diliyorum yazmam , cevap vermem bile hata ...
şu kadarını ben yazıyım gerisini siz anlayın ...
Yazımı ya gözlüksüz okudunuz , yada başka yerlerden okudunuz ...
Farklı hiç bir şey söylemedik ...
Bir farkla siz işe "pis"i bulaştırdınız ...
O yüzden bir kez daha okuyun öyle konuşalım ...
Yoksa "pislik" hasıl olacak ...
Ben bundan beriyim ..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bu sistem değişmeli diye sezer de açıklamalarda bulunuyordu ama verilen yetkiyi de sonuna kadar kullanıyordu.

sana gülün 1 oy alanı atamasına itiraz etme diyen mi var?

şimdiye kadar kabul etmiş de şimdi niye kabul etimyormuş yökün listesini beyfendi?

hayrunnisa hanımın başörtüsü konusudaki konuşmasından sonra neler oluyor diye soruyorum?

yökün listesini kabul etmesin, en az oy alanı atamasın, iyi de ikinci defa rektör olanı atarken de biraz ince elesin, zulüm yapan adam yerine ikinci adamı atasın!!!!

Elini tutan mı var?

sırf yandaşlık için yazmayın arkadaşım.

Ben yazıları BAŞKA YERLERDEN OKUMAM! çünkü yandaş değilim.

bunlaır sen yazmadın mı?

asıl PİSlik bu değil mi?

senin BERİ olan halin bu mu?

Bir kez da ha okudum ve bu kanaata vardım.

K

Kaçak

Guest
Sayın Redyellow , ne desem boş ama ...
Genede dokundurmadan geçemeyecegim ...
Gözünüz nura gark olsun da , "Kaçak"ı göremeyesiniz inş.

İki kör karşılıklı üzüm yerlermiş ...
Yerlerken biri diğerine demiş ki ..
Hay gözü kör olmayasıca neden üzümleri iki iki yutuyorsun ...
Beriki de ...
Nereden gördün iki iki yuttugumu badem gözlü demiş ...
İlki demişki ...
Ben iki iki yiyorumda ordan anladım demiş ...

Sahi nereden bildiniz yandaş oldugumu ?

Evet o zamanda hop hop hopluyorduk , bir insan "müslüman" oldugu için ordudan atılamaz , rektörlük hakkı elinden alınamaz , bumu sizin adaletiniz diyorduk ...
Bugun gene insanları "adil" olmaya davet ediyoruz ...
Hoş kime ve neye anlatıyorum bunu ondan da şupheliyim ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ben kör değilim ki, ben tek tek yiyorum üzümleri, kendinden örnek veriyorsan iki iki yutuyorsan üzümleri o başka:)

bana dokundurmayı bırakın da bu çümlenizi izah edin.

o zaman "bir insan müslüman olduğu için ordudan atılamaz..." diyordu iseniz bugün ne değişti ki bu cümleyi yazabiliyorsunuz.

K

Kaçak

Guest
Ne diyim abi sana, ne desem boş yani ..
Melekler keraat cetvelinden sorguya çeksin seni inş.

Hiç umdugun gibi degil biliyormusun ...
Hiç iş çıkmayacak o cümleden , hemde hiçç ...
İyi oku dememin sebebi o ...
O cümlenin anlamı ...
Alın sizin adaletiniz bu , siz insanları sırf inançları için ayrımcılıga tabii tutuyorsunuz ...
Gözünüze dizinize dursun sizin adaletiniz ..
İşte delilleri , müslüman oldugu için ordudan atılanlar , hakları ellerinden alınanlar diye gözlerine sokuyorduk ...
Yani ordudan atanlara degil, atılanlara sahip cıktık ...
Şİmdi zatınızda yaşına uygun hareket edip ..
Gençlere örnek olup , erdemli bir hareketle şu "pisliği" temizlese pek sevinirim ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ya bırak iş çıkıp çıkmayacağını madem bir şey yazdın açıkla, netcen benim umduğum şeyi:) emin ol ben o cümlenden bi şey çıkarayım da şunu bi perişan edeyim umudunda değilim, benim ordan anladığım anlamın olmadığını yazmanı bekliyorum senden.

bak iki de bir PİSLİKten bahsediyorsun, ben de aynı uslupla yazınca kızıyorsun.

Gerek var mı böyle ağzına sürekli PİSLİK almaya?

Yazdığın cümleyi açıkla bir, bu konuyla ilgili yaz iki. Pislik ne sana yakışır ne bana. Ne dersin?

K

Kaçak

Guest
Paşam daha neresini açıklayım ...
Suyunun suyu oldu ..
Çıkanla abdest bile alınmaz yahu ...
"pis" işleride siz karıştırdınız yani , ben masumum hiç pası bana atma ...