Özellikle Galatasaraylılar okusun.....Ben mi? ben Fenerliyim:)

prizma

Üye
Arkadaşlar ortamı germeye gerek olmadığını düşünüyorum...

Ben de bir Galatasaraylı olarak fıkrayı çok beğendim....

Fakat yukarıdaki yorumları okuyunca gerçekten insan üzülüyor...

Bu noktada birbirimize karşı nükte yapalım ama kalpleri kırmayalım...

Selametle kalınız....

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
gereksiz bi topic mi? yoksa -yorumlarla- gereksiz bi yere mi geldi?
bence gayet güzel bi fıkraydı ..geseli olsamda gülerdim sanırım ..
neyse ben de dahil olmiim şimdi tartışmaya :S

Böyle bir takım yok.

Mod olarak bazı deyımlere özen gösterecegıne basta takım ısımlerıne saygılı olmak gerek..

kristal

Üye
Arkadaşlar ortamı germeye gerek olmadığını düşünüyorum...

Ben de bir Galatasaraylı olarak fıkrayı çok beğendim....

Fakat yukarıdaki yorumları okuyunca gerçekten insan üzülüyor...

Bu noktada birbirimize karşı nükte yapalım ama kalpleri kırmayalım...

Selametle kalınız....

Kardeş FBli olarak çok teşekkürler........

kristal

Üye
Kardeş FBli olarak çok teşekkürler........

hagiArif kardeş bak biz rahatca Febe Diyoruz dimi. Kendinizi kaf dağının ardında görmeyin rica ederim.Febe Gese Kardeş, istemeyen kalleş :)

Ayrıca Feyza ablamada takılmaya luzüm yok.Amacının o olmadığını sende biliyosun.

Feyza abla hakkını helal et ya benim yüzümden oldu bunlar :(

Gerçekten uzadı muhabbet..Kalın sağlıcakla

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
Böyle bir takım yok.

Mod olarak bazı deyımlere özen gösterecegıne basta takım ısımlerıne saygılı olmak gerek..

herkesi değerleri aynı olmaz tabi ;)
kullandığın deyimlerle(uygun olmadığı için silinen) takım isimleri arasında nasıl bi bağ kurduğunu da anlamadım doğrusu.. içinde kalmış sanırım ..

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
Sende fenerli olarak Febe diyorsan valla o senin sorunun.. Benim bulundugum ortamda takımların febe gese bejeke şeklinde isimleri görmek istemem. bundan da son derece rahatsız olurum. He burda bu sekılde olur cok dogal vs derseniz ben giderim cokta sorun degıl sizde nasıl biliyorsanız o sekılde yazmaya devam edersiniz mutlu mutlu..

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
hagiArif kardeş bak biz rahatca Febe Diyoruz dimi. Kendinizi kaf dağının ardında görmeyin rica ederim.Febe Gese Kardeş, istemeyen kalleş :)

Ayrıca Feyza ablamada takılmaya luzüm yok.Amacının o olmadığını sende biliyosun.

Feyza abla hakkını helal et ya benim yüzümden oldu bunlar :(

Gerçekten uzadı muhabbet..Kalın sağlıcakla

helal olsun:) ayrıca maç muhabbetiyle üzülecek değilim..

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
herkesi değerleri aynı olmaz tabi ;)
kullandığın deyimlerle(uygun olmadığı için silinen) takım isimleri arasında nasıl bi bağ kurduğunu da anlamadım doğrusu.. içinde kalmış sanırım ..

Bak ne guzel dedın işte.
"herkesın degerlerı aynı olmaz tabı"
bizimde anlatmak ıstedıgımız bu. GS benım ıcın aılem + sevgilim + dostlarım gibi agırlıgı varsa, sende mod isen, benim gibi sadece bir userın bile degerıne sahıp cıkmak zorundasın.

Yok ya ne içimde kalacak =) Bugün bünyas anlattı da, benım jeton yeni düştü.. O bakımdan söyledim. Neyse..

zorbey

Paylaşımcı
Bir fıkra anlattık, nerelere geldi sohbet :(

Burada bitirelim bence topic'i. Allaha emanet olun inşallah...

İmandanihsana

Doçent
inandım kardes ben bı sey demdım
dogal olarak senı tanımadıgım ıcın sadece dısarıdan gorunenı soyledım
muhakkak senın dedıgın sekıldedır zten ;)

eyvallah :) yaw tartışmaya gerek yok Galatasaraydan Allah razi olsun az mucadele etmedi avrupada Ehli küffarın takımlarına..Az gogsumuzu kabartmadı..Hala aklımda arsenalı yenıp kupayı aldında benım dısarı fırlıyasım bı fenerlı olarak...Derby de ise biz her ne kadar bire birde cimboma üstün olsakta Diyorumkii KEŞKE BİZ CİMBOMA YENİLSEKTE AVRUPADA FIRTINA GİBİ OLSAK..TÜRKİYE KUPALARINDA BAŞARILI OLSAK..BEN CİMBOMA 3 4 5 FLN ATMASINI DEGİL AVRUPA KUPASINDA 1 0 MİLANI BARCELONAYI ARSENALI YENMESİNİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMASINI ISTIYORUM...

zorbey

Paylaşımcı
eyvallah :) yaw tartışmaya gerek yok Galatasaraydan Allah razi olsun az mucadele etmedi avrupada Ehli küffarın takımlarına..Az gogsumuzu kabartmadı..Hala aklımda arsenalı yenıp kupayı aldında benım dısarı fırlıyasım bı fenerlı olarak...Derby de ise biz her ne kadar bire birde cimboma üstün olsakta Diyorumkii KEŞKE BİZ CİMBOMA YENİLSEKTE AVRUPADA FIRTINA GİBİ OLSAK..TÜRKİYE KUPALARINDA BAŞARILI OLSAK..BEN CİMBOMA 3 4 5 FLN ATMASINI DEGİL AVRUPA KUPASINDA 1 0 MİLANI BARCELONAYI ARSENALI YENMESİNİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMASINI ISTIYORUM...

İşte gerçek fenerli, kardeş o gün bir fenerli olarak bende sokaklardaydım.UEFA final gecesi.Ankarada Öğrenciyken katıldık bir konvoya.Demetevlerden Kızılaya kadar. Harika bir geceydi.Ta ki metronun kapanma saatini geçirinceye kadar :) Sonra eve tabanvayla gitmek zorunda kaldık...O kupa için değdi ama. Allah onlardan razı olsun:clap2:

prizma

Üye
Avrupada ki başarılardan her Türk takımı kendi payına düşeni alacaktır. İSteğimiz daha fazla takımla, daha büyük başarılara imza atmak. :)

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
galatasaray benim gözümde bir başka ama yabancı takımlara karşı yüreğimiz bir çarpar bütün türk takımları kardeştir keşke kavgalar olmasa...

mirya

Asistan
ya vahşet olmuş bi fenerli olaraktan tebrikler

zeynebb

Üye
bence hiç tartışmaya gerek yok MAZİYİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY sözünden herşey anlaşılıyor...futbolda yenmekde var yenilmekte.
BU ARADA FIKRA ÇOK KOMİK EMEĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN........