Ordu Iraka Girsin mi Girmesin mi

ordu kuzey ırak a girsinmi girmesinmi

• evet girsin

Oy: 9 40.9%
  • hayır girmesin

Oy: 13 59.1%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Hasan

Kardeşiniz
Oyunuzu verdikten sonra sebebini de yazarsanız daha verimli olur arkadaşlar.

Ben girmesin diyorum çünkü bu bir tuzak,halkı tahrik ederek bizi içinden çıkılmaz bir soruna itmeye çalışıyorlar,bu gün 3-5 şehit için yakılan ağıtlara o zaman verilecek olan 100 lerce şehit ağıtı eklenecek bu ayrı bir duygusal yönü konunun.

Bu arada arkadaşlar ben yanlışlıkla evete bastım dikkate almayın lütfen.SELAMETLE.

reca

Üye
Güzel anket teşekkürler.

gulesevdali

Asistan
Girilmeli.....

Hergün 3-5 şehit Vereceğimize Hergün çiğerimiz Bir Kere Daha Yanacağina Bi Kere Gireriz 100 şehit Veririz Ama şerefden Yoksun Adi Pkk Yi Temizleriz....

Zaten Bizim Dememizle Birşey Olmuyor :d:d

Zamaninda Eşref Bitlis Paşaya Suikast Yapilmasaydi Biz şimdi Musulda Dolaniyor Olacakdik....

reis

Kıdemli Üye
PKK terörünün başladığı 1985 yılından bu yana Irak'a kaç kez girildiğini bilen var mı..?
Ya Irak'a yapılan onlarca hava operasyonundan haberi olan,
Ya da 'özel birliklerin' Irak'ta yapageldiği operasyonlardan,
İçeride yapılan operasyonları ise belirtmeye gerek yok.

Sonuç

Koskoca bir sıfır.
Şimdi Irak'a girelim diyen arkadaşlar sanıyor ki siz oraya girdiğinizde oradakilerin eli armut toplayacak.

Bizce Irak'a Ordu değil, Giresun girmelidir... :eek:leyo:

gulesevdali

Asistan
PKK terörünün başladığı 1985 yılından bu yana Irak'a kaç kez girildiğini bilen var mı..?
Ya Irak'a yapılan onlarca hava operasyonundan haberi olan,
Ya da 'özel birliklerin' Irak'ta yapageldiği operasyonlardan,
İçeride yapılan operasyonları ise belirtmeye gerek yok.

Sonuç

Koskoca bir sıfır.
Şimdi Irak'a girelim diyen arkadaşlar sanıyor ki siz oraya girdiğinizde oradakilerin eli armut toplayacak.

Bizce Irak'a Ordu değil, Giresun girmelidir... :eek:leyo:

HA HA HA HA HİİİİÇÇ GÜLECEĞİM YOKTUU...

TÜRKİYE IRAK' A HAVA SALDIRISI YAPMIS HE VAY CANINA HOCAM RÜYALAR ALEMİNDE Mİ YAŞIYORSUN SEN...

ÖYLE BİR ŞEY OLSA YER YERİNDEN OYAR.....

KURMACA FİKİRLERİ DEĞİK REEL ŞEYLERİ YAZALIM.....

BANA Bİ KAYNAK GÖSTEREBİLİR MİSİNİZ?

reis

Kıdemli Üye
gulesevdali;
Anlaşılan o ki senin bu konuları konuşmaya yaşın müsait değil. İstersen git yaşı müsait olanlara sor.

fakiri

Kıdemli Üye
PKK'yı sadece Kuzey Irakta zannedenler büyük bir yanılgı içindedirler. Resmi dairelerinizdeki ve özel sektördeki hizmetlilerinizi, şöförlerinizi ve hatta müdürlerinizi bir iyi takip edin; bunların içinde bir sürü PKK'lı olduğunu göreceksiniz.

Semazen

Üye
Web sitesi
www.marifetyolu.com
Benim canım kardeşlerim nasıl olurda ordunun ıraka girmesini istersiniz. bizim davamız ırakla değil, Ordu kendine çeki düzen verse ne PKK kalır ne törör. birtane İT geliyor karakolu basıyor ve 7 tane türk askerini şehit ediyor. bırakın allah aşkına bizim askerimiz o kadar aciz değil. istese 15 günde terörün kökünü kazır. Ama bitmesini isteyen kim.. Rabbim ordumuza,Yurdumuza, devletimize, milletimize, zeval vermesin. Ülkemiz üzernde oynanan oyunları tez elden bozsun. Bu oyunları oynayan iç ve dış düşmanlarımızı kahru perişan eylesin..

gulesevdali

Asistan
gulesevdali;
Anlaşılan o ki senin bu konuları konuşmaya yaşın müsait değil. İstersen git yaşı müsait olanlara sor.

1. si yanlışlıkla teşekkür ettim...

2.si yaşım her türlü konuyu konuşmaya müsait vercek cvp bulamayıncahep böyle yapıyor nedense insanlar...

bana kanıt belge göster.....bizim karnımız havadan bilgiye tok zamanında çok yedirdiler o yüzden şimdi böyleyiz...

battalgazi,malkoçoğlu filmlerinin etkisinde kalmışsınız sanırım siz...

dünyada bir çöp bile yerinden oynasa derin amerika ve mossadın bundan haberi olur...

türkiye ıraka hava saldırısı yapmıs pehhhhhhhhh....

eğer öyle bir şey olsaydı devamı gelirdi....

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Ordu, K.ırak'a girerse işler sarpa sarar... Girmemeli benim görüşüme göre...

SirayeT

Asistan
seçimi engellemeye yönelik faşist ve solcuların işbirliğinde hortladı terör. 22 temmuzda bitecek nasıl olsa ne gerek var ırağa girmeye.

gırmelı bence cunku bu bole devam edersee sehıt sayılarıda cogalacaktır.

yosun

Asistan
PKK'yı sadece Kuzey Irakta zannedenler büyük bir yanılgı içindedirler. Resmi dairelerinizdeki ve özel sektördeki hizmetlilerinizi, şöförlerinizi ve hatta müdürlerinizi bir iyi takip edin; bunların içinde bir sürü PKK'lı olduğunu göreceksiniz.

HAKLISINIZ.

Hasan

Kardeşiniz
Pekii girelim diyen arkadaşlar,sizce PKK sorunu kuzey ırak kaynaklımı yani ırak taki unsurlar vurulunca bu iş bitermi ve bu unsurları vurmamıza içerde izin verirlermi yani abd ve irak hükümeti.

öggeş

Asistan
bence her konuda ve bu konuda iranla işbirliği yapmalıyız onlarında pkk gibi bir sorunu var.Bizzat pkk lıların içinde olduğum için onların nekadar ucuz insanlar oldukalrını daha yakından biliyorum...

Hasan

Kardeşiniz
Bence her konuda ve bu konuda iranla işbirliği yapmalıyız onlarında pkk gibi bir sorunu var.Bizzat pkk lıların içinde olduğum için onların nekadar ucuz insanlar oldukalrını daha yakından biliyorum...

İran ile işbirliği bu konuda biraz ters düşmez mi ,çünkü iran ın ırak üzerinde istediği şeyler var ve iran ın en büyük düşmanı ABD iranı vurmak için şu anda kuzey ırak ta yapılanıyor.Yani bu konuda taraf olmak bize zarar getirmezmi.

Hem sonra 10 yıl öncesine kadar PKK iranla iyi muhabbetteydi sonradan işler değişti ama işin içine kuzey ıraktaki bir türk ordusu varlığı girince İRAN ın tavrı ne olur acaba işbirliğimi,yoksa aksi yöne destek mi.SELAMETLE.

öggeş

Asistan
İran ile işbirliği bu konuda biraz ters düşmez mi ,çünkü iran ın ırak üzerinde istediği şeyler var ve iran ın en büyük düşmanı ABD iranı vurmak için şu anda kuzey ırak ta yapılanıyor.Yani bu konuda taraf olmak bize zarar getirmezmi.

Hem sonra 10 yıl öncesine kadar PKK iranla iyi muhabbetteydi sonradan işler değişti ama işin içine kuzey ıraktaki bir türk ordusu varlığı girince İRAN ın tavrı ne olur acaba işbirliğimi,yoksa aksi yöne destek mi.SELAMETLE.
İranla pkk arasında son zamanlarda nasıl gelişmeler yaşanmış fzla bilğim yok yanlız bildiğim onların askeride tc. nin askeri gibi pkk tarafından öldürüldüğü.Ama yinede ıran ı öcü gibi görmek yerine biraz kardeşliğimizi pekiştirmeliyiz.