Operasyon mu çekiyorsun AVUKAT?

Enes

İhvan Forum Üye
Saadet Partisinin Ankara adayı bir avukatı var. Bir süre önce dikkatimi çekmişti ve takip ediyordum. Üslubundaki kibir, sözlerindeki intikam duygusu, sürekli nefret pompalayan söylemi ile iyice çirkin yüzünü gösteriyordu.

Ve bu akşam
indir.png

Neymiş efendim "cemaat tabanı masum" imiş! ULAN ne cemaati? Hadi Allah'tan korkmuyorsun tertemiz şehit olmuş milli görüşçü şehitlerden de mi utanmıyorsun?

Bu gurubun en normal insanları bu forumda vardı, yanımızda çalışanlar vardı. En sümsüğünden şu lafı kulaklarımla duydum (15 temmuzdan 3 ay önce) "fetulah karını boşa dese boşarım, içki iç dese içerim" bu kafadaki adamı kime kazandırıyorsun? Bu adam 15 temmuzu destekliyor zerre pişmanlık duymuyor ama tabi bir kısım nefretine esir olmuş adamla aynı kinde birleşiyor!

YUH YUH YUH milyon kere YUH!

Bu konunun altına gelip geçmişte akp şöyle yaptı şuna yol verdi demeyin. Bu siyasi bir konu değil! Kişinin siyasi bir düşünceye temsilci olması ayrı bir ayıp ama fetö konusu siyasetin çok üzerinde bir konu!

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
Hep soyledim yine soyluyorum fetoculuk bir virustur. Tek caresi idamdir.
Din saikiyle kandirilan adamin kandirildigina inanmasi neredeyse imkansizdir.
Bu isle ciddi manada tayyip reisten baska ugrasan yok maalesef. Ak parti burokratlari vekiller mucadele ediyormus gibi yapiyorlar.
İsim vermeyecegim bir iki kisiyi ak partili meshur bir vekile ihbar ettik, adamlar yurtdisina kacinca sorusturma acildi...

Enes

İhvan Forum Üye
Fetö konusu hassas. Fetö konusu bu gibi siyasi rantlara konu edilemeyecek kadar hassas. Ancak sosyal medyada gaza getirilen bu gibi adamlar söylediği sözlerin nereye gittiğinin farkında bile değil. Tayyip Erdoğan gitsin gerekirse fetö geri gelsin ziniyetinde yığınla insan bunları destekliyor. Bunların attığı bu gibi tweetlerin altına bakın fetöcüler zafer sarhoşluğu ile geziyor. İtiraz ettiğinde "Tayyip Erdoğan da ne istediler de vermedik" dedi diye geziyorlar. E tayyip erdoğan her istediklerini verdi diye sende mi vereceksin? Tayyip Erdoğan hatasının bedelini çekti-çekiyor ve çekmeye devam edecek. Yaşadığı müddetçe hatası yüzüne vurulacak, siyasi karşıtlarının diline düşecek. Bu gayet normal. Ama bakıyorum da yine Tayyip Erdoğan'ın partisi dışında hiç kimse fetö ile ilgili mücadelede tek kelime etmiyor. Ben bu seçimde ak partiye oy vermeyecek büyük yemin etmiştim ama bir de baktım ki tüm muhalefet el birliği ile fetöyü aklama derdinde. Ufak ufak onlara yol yapıyorlar. Onca hata yanlışa rağmen ve ilk defa bu kadar soğumama rağmen gittim yeminimin kefaretini ödedim.

Benim en hassas noktam fetö. Bu alçaklar bizim ahiretimize kast ettiler. Bu köpekler bizim temiz duygularımızı lekelediler. Bir siyasi parti olsalar en çok "bizi kandırdı biz de onu indirdik" dersin ama bunlar bizzat bizim maneviyatımıza travma geçirttiler. Bunları affedeni Allah affetmesin, bunlarla siyasi ittifak işine gireni Allah ebu cehile komşu etsin, bunlara umut dağıtanın Allah umudunu söndürsün.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Fetö konusu hassas. Fetö konusu bu gibi siyasi rantlara konu edilemeyecek kadar hassas. Ancak sosyal medyada gaza getirilen bu gibi adamlar söylediği sözlerin nereye gittiğinin farkında bile değil. Tayyip Erdoğan gitsin gerekirse fetö geri gelsin ziniyetinde yığınla insan bunları destekliyor. Bunların attığı bu gibi tweetlerin altına bakın fetöcüler zafer sarhoşluğu ile geziyor. İtiraz ettiğinde "Tayyip Erdoğan da ne istediler de vermedik" dedi diye geziyorlar. E tayyip erdoğan her istediklerini verdi diye sende mi vereceksin? Tayyip Erdoğan hatasının bedelini çekti-çekiyor ve çekmeye devam edecek. Yaşadığı müddetçe hatası yüzüne vurulacak, siyasi karşıtlarının diline düşecek. Bu gayet normal. Ama bakıyorum da yine Tayyip Erdoğan'ın partisi dışında hiç kimse fetö ile ilgili mücadelede tek kelime etmiyor. Ben bu seçimde ak partiye oy vermeyecek büyük yemin etmiştim ama bir de baktım ki tüm muhalefet el birliği ile fetöyü aklama derdinde. Ufak ufak onlara yol yapıyorlar. Onca hata yanlışa rağmen ve ilk defa bu kadar soğumama rağmen gittim yeminimin kefaretini ödedim.

Benim en hassas noktam fetö. Bu alçaklar bizim ahiretimize kast ettiler. Bu köpekler bizim temiz duygularımızı lekelediler. Bir siyasi parti olsalar en çok "bizi kandırdı biz de onu indirdik" dersin ama bunlar bizzat bizim maneviyatımıza travma geçirttiler. Bunları affedeni Allah affetmesin, bunlarla siyasi ittifak işine gireni Allah ebu cehile komşu etsin, bunlara umut dağıtanın Allah umudunu söndürsün.

yani diyorsun ki,15 temmuz darbesi ile hiç alakası olmasa bile, eskiden, (cemaat demiyorum), bu yapının sohbetlerine katılmış, bankasına para yatırmış, okuluna veya dersanesine gitmiş herkez, içeri alınmalıdır veya işine son verilmelidir, doğrumu anlıyorum...

evet, o kadar travma geçiriyoruz ki, 40 yıllık saadet yönetim kurulu üyesi, ki herkez tarafından fetö ye mesafesi ile bilinir,biliyorsun içeri alında ve sonra serbest bırakıldı, kusura kalma denilerek, he bunun kul hakkı nasıl ödenir onu da bilemem de.....

ben mesela, arasıra İHH ya yardım ediyorum, yarın öbür gün, Allah korusun, IHH hakikatten devlete zarar verecek bir pozisyona düşerse, bende suçlu olurmuyum veya suçlu sayılmalımıyım...

Enes

İhvan Forum Üye
yani diyorsun ki,15 temmuz darbesi ile hiç alakası olmasa bile, eskiden, (cemaat demiyorum), bu yapının sohbetlerine katılmış, bankasına para yatırmış, okuluna veya dersanesine gitmiş herkez, içeri alınmalıdır veya işine son verilmelidir, doğrumu anlıyorum...

evet, o kadar travma geçiriyoruz ki, 40 yıllık saadet yönetim kurulu üyesi, ki herkez tarafından fetö ye mesafesi ile bilinir,biliyorsun içeri alında ve sonra serbest bırakıldı, kusura kalma denilerek, he bunun kul hakkı nasıl ödenir onu da bilemem de.....

ben mesela, arasıra İHH ya yardım ediyorum, yarın öbür gün, Allah korusun, IHH hakikatten devlete zarar verecek bir pozisyona düşerse, bende suçlu olurmuyum veya suçlu sayılmalımıyım...

diyorum ki 15 temmuza kadar onların içinde olan sohbetlerine giden herkes fetöcüdür. bunun başka bir izahı yok. eskiden yani 15 temmuza kadar bunların sohbetine gitmiş bankasına para yatırmış bir tane sıradan insan yoktur! hele 17-25 aralıktaki ayrışmadan sonra bunların bankası da sohbetleri de kendilerine özeldir.

öyle her bankada hesabı olan alınmıyor. öyle her sohbete katılan da alınmıyor. bunu bu kadar basite indirgemek de fetönün algı operasyonuna hizmettir. bak benim bank asya kartım halen açık. daha 2 gün önce hesap ekstresi geldi. tasfiye halindeki bankadan mail geliyor. ama ben 2014 ocağından itibaren hiç kullanmadım. kapatmak için aramayı unutmuşum ama 17 tl falan alacağım görünüyor. beni de alsınlar o zaman?

abdullah abim güzel abim sen bu adamların içinde galiba hiç bulunmadın. özellikle 17-25 aralıktan sonra bunlar içe kapandı. bunlar dışarıdan kimseyi içlerine almadı. ayrıca parasız pulsuz sıradan vatandaşın bunlar selamını bile almaz. bunların içinde kaldıysan, bas bas bağırmalara karşı yine de onları desteklemeye devam ettiysen ama çok ama az bir cezası vardır ve bu cezayı çekmen lazım.

gerçek manada mağdur olan insanlar var onlar inşallah haklarına kavuşur ama yukarıdaki ahlaksız avukatın "cemaat tabanı" dediği kesimi yakından tanıyan, akrabalara sahip olan bir kimseyim. benim bir akrabam vardı bak bu mübarek zamanlarda Allah'ın adı ile yemin ediyorum ki o bile 15 temmuzdan çok az zaman önce "yakında neler olacak göreceksiniz" demiştir. darbeden haberi vardı demiyorum ama bunları elde tuttular umut pompaladılar bunlar da bile isteye destek oldu. Beter olsunlar. 250 kişinin kanı en sıradan üyelerinin bile elindedir. Öksüz Yetim kalmış yavruların ahı bunların yakasındadır.

abi içlerinde bulunmadığın için sen bunları bilmiyor olabilirsin. Allah bizi ıslah etsin bizi affetsin ama bunlar bizim ahiretimizle oynadı!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

SAADET PARTİLİ vatandaş "Cemaatin TABANI topluma kazandırılmalı!" demiş!

TABAN, yani akp genel başkanının deyimiyle İBADET olanlar!

Enes efendi OPERASYON MU ÇEKİYORSUNNNNNNN diye kükremiş!

Enesin tabiriyle yazalım o zaman:

6630.jpg

OPERASYON MU ÇEKİYORSUN AKP GENEL BAŞKANI????????????

!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Adamcağız kocaman FETÖ YARGILANMALI diyor ama SAADET DÜŞMANLARI bunu tutup OPERASYON MU ÇEKİYORSUN AVUKATTTTTT olayına çevirebiliyorlar!

Vah vicdan vah!

Hakperest

Kıdemli Üye

Suçlu olmazsın ama niyazi olursun
Normal bir gemiyle yolcu olduğunu düşünüyorsun
Gemi meğer korsan gemisi
Kraliyet donanması ile savaşıyor
Kraliyet topları gemiyi batırınca ne diye bağıracan
Bu durumda masum olduğuna kim inanır
Bilinen bir geçmişin yoksa tabi

Enes

İhvan Forum Üye

SAADET PARTİLİ vatandaş "Cemaatin TABANI topluma kazandırılmalı!" demiş!

TABAN, yani akp genel başkanının deyimiyle İBADET olanlar!

Enes efendi OPERASYON MU ÇEKİYORSUNNNNNNN diye kükremiş!

Enesin tabiriyle yazalım o zaman:

6630.jpg

OPERASYON MU ÇEKİYORSUN AKP GENEL BAŞKANI????????????

!!!

Bırak demogoji yapmayı. Vicdan sizde ne gezer? 250 kişinin katillerini aklamak ancak siz gibi vicdanlilara düşer.

Bu ali aktaş denen operasyoncu adamın işi gücü fetö davalarını sulandirmak.

Utanmadan hala cemaat diyor birde. Terör örgütü ulan ne cemaati

abdullah birisi

Kıdemli Üye
diyorum ki 15 temmuza kadar onların içinde olan sohbetlerine giden herkes fetöcüdür. bunun başka bir izahı yok. eskiden yani 15 temmuza kadar bunların sohbetine gitmiş bankasına para yatırmış bir tane sıradan insan yoktur! hele 17-25 aralıktaki ayrışmadan sonra bunların bankası da sohbetleri de kendilerine özeldir.

öyle her bankada hesabı olan alınmıyor. öyle her sohbete katılan da alınmıyor. bunu bu kadar basite indirgemek de fetönün algı operasyonuna hizmettir. bak benim bank asya kartım halen açık. daha 2 gün önce hesap ekstresi geldi. tasfiye halindeki bankadan mail geliyor. ama ben 2014 ocağından itibaren hiç kullanmadım. kapatmak için aramayı unutmuşum ama 17 tl falan alacağım görünüyor. beni de alsınlar o zaman?

abdullah abim güzel abim sen bu adamların içinde galiba hiç bulunmadın. özellikle 17-25 aralıktan sonra bunlar içe kapandı. bunlar dışarıdan kimseyi içlerine almadı. ayrıca parasız pulsuz sıradan vatandaşın bunlar selamını bile almaz. bunların içinde kaldıysan, bas bas bağırmalara karşı yine de onları desteklemeye devam ettiysen ama çok ama az bir cezası vardır ve bu cezayı çekmen lazım.

gerçek manada mağdur olan insanlar var onlar inşallah haklarına kavuşur ama yukarıdaki ahlaksız avukatın "cemaat tabanı" dediği kesimi yakından tanıyan, akrabalara sahip olan bir kimseyim. benim bir akrabam vardı bak bu mübarek zamanlarda Allah'ın adı ile yemin ediyorum ki o bile 15 temmuzdan çok az zaman önce "yakında neler olacak göreceksiniz" demiştir. darbeden haberi vardı demiyorum ama bunları elde tuttular umut pompaladılar bunlar da bile isteye destek oldu. Beter olsunlar. 250 kişinin kanı en sıradan üyelerinin bile elindedir. Öksüz Yetim kalmış yavruların ahı bunların yakasındadır.

abi içlerinde bulunmadığın için sen bunları bilmiyor olabilirsin. Allah bizi ıslah etsin bizi affetsin ama bunlar bizim ahiretimizle oynadı!

50 yaşındayım, akıl baliğ olduğumuzdan beri, Fetö denilen örgütün başındaki diye anılan kişiyi, hiç kendi mahallemizden görmedik, bizden hiç saymadık, bu yüzden malum kişiye söyleyecek bir cümlem yok, nasılki kahrol abd, niye gavurluk yapıyorsun demiyeceğim gibi, çünkü, abd nin işi zaten gavurluk yapmak, ben ne yapıyorum ona bakarım....
aslında yanlış anlaşılmaya müsait cümleler kurmak zorunda kalabiliyoruz, artı, fetö ağzı gibi isnat, siyasi muhalif olan herkezi kapsayacak duruma gelmiş şu anda...
bu eski cemaatin hakikatten samimiyet ile katılmış olanlarını, yani,siyasi hükümete muhalif olacakken, devlete muhalif olmuş olanlar dışında kalanlar, cari hukuka göre yargılanmaları gerekmezmi, atıyorum, avukatın işi de cari hukuka göre yargılatmak değilmidir,, mesela , şu cevabımı okuyan biri, bizi tanımasa, bundada fetöcülük var gibi demiyormudur, sence....nasıl adaleti sağlayacağız öyleyse....ki, ergenekon da tv lerde gösterilen her subaya tüktürüldü...sonra sı, kocaman kul hakları.... 256 şehidin sonuna kadar hakkını arayalım, hakkını arayalım derkende, yeni kul haklarına girilmesin, söylediğimiz bu....nasılki babanın suçu oğula yüklemeyi yasaklamışsa islam, kanunda suç olmayan bir şeyi, sonrasında suç saymak, şapka kanununda evvel , şapkaya karşı yazdığı kitaptan idam edilen, iskilipli atıf efendinin işine dönmesin.... Devlet işi zor ve mesuliyetli iş, Allah idarecilere yardım etsin,... Cumhurbaşkanının diplomasını fetöcüler çaldı veya kaybetti diyen kişi, eğer, Cumhurbaşkanını zor duruma düşürmek için söylemiyorsa, ben bu siyasetten bir bok anlamıyorum arkadaş,....Fetö konusundada, cumhurbaşkanının en başta, at izi it izine karıştı cümlesini iyi irdelemek lazım...Allah devlete ve millete zeval vermesin...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Suçlu olmazsın ama niyazi olursun
Normal bir gemiyle yolcu olduğunu düşünüyorsun
Gemi meğer korsan gemisi
Kraliyet donanması ile savaşıyor
Kraliyet topları gemiyi batırınca ne diye bağıracan
Bu durumda masum olduğuna kim inanır
Bilinen bir geçmişin yoksa tabi

bu örneği verirsen eğer, cumhurbaşkanının aldatıldık itirafına inanmamamız gerekir, ne yapalım sence,,,inanmayalımmı...

Hakperest

Kıdemli Üye
bu örneği verirsen eğer, cumhurbaşkanının aldatıldık itirafına inanmamamız gerekir, ne yapalım sence,,,inanmayalımmı...
Barış sürecinde de aldatıldık
Ama hendeklerde ve darbede millet kazandı
İstediğine inan artık
Feto ne istedi de almadı
Ama abd kuyruğu olmaktan vazgeçmedi
Sen bu bitik kuyruğa yapışacaksan senin problemin

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İstediğine inan artık
Feto ne istedi de almadı

nefsin, aklın önüne geçmiş koşturuyor...
senin bitik kuyruk dediğin yanılmıyorsam Fetö oluyor, bunlara çok şükür ne dilimiz eyvallah dedi, ne elimiz, 1991 yılında beri, Rahmetli Hocamızla beraberdim ve halen ordayım, bu yüzden bu pislik bize bulaşmaz, bunu put haline getirdiklerinle beraber siz eyvallah dediniz, her türlü eliniz necis, bu fetöye her şeyi vermekle elinizi necis ettiniz, Iraktaki müsümanlara bomba atanlara yardım etmekle, elinizi necis ettiniz, zinayı serbest bırakmakla necis ettiniz, ve daha niceleri, korkarımki, itikadında necis olmak üzere..... neyse iftar vakti, çirkinleştirmeye gerek yok, mümkünse karşılıklı cevap vermeyelim...olurmu kardeşim...

Enes

İhvan Forum Üye
İstediğine inan artık
Feto ne istedi de almadı

Kardeş Abdullah abiyi redyellow gibi kininden nefretinden konuşuyor sanma. Abdullah abiyi bildim bileli mert muhaliftir. Doğruya doğru yanlışa yanlış der. Her doğrusuna katılmam o ayrı ama üslubuna hakim bir abimizdir. Abi tavsiyesi sen de üslubuna hakim ol.

Abdullah abi zikrettiğin üzere sıkıntı çok ama hakikaten içinde hiç bulunmadığın için bilmiyorsun; bunların içinde taban olarak barınıp 15 temmuza kadar da içlerinde kalabilen tek bir masum olduğuna inanmıyorum. Şunu da söyleyeyim zaten devlet yukarıda adı geçen operasyoncu avukatın iddia ettiği gibi kendi halindeki insanları da lider kadroyla bir tutmuyor. Onlar da cezasını çeksin. Gereksiz duygusallık ve içi boş duyarlılık merhamet değildir. Bunlar erken saatte kontrol altına alinamasa binlerce insanı öldüreceklerdi. Merhamet etmeyene merhamet gosterilmez

Hakperest

Kıdemli Üye
nefsin, aklın önüne geçmiş koşturuyor...
senin bitik kuyruk dediğin yanılmıyorsam Fetö oluyor, bunlara çok şükür ne dilimiz eyvallah dedi, ne elimiz, 1991 yılında beri, Rahmetli Hocamızla beraberdim ve halen ordayım, bu yüzden bu pislik bize bulaşmaz, bunu put haline getirdiklerinle beraber siz eyvallah dediniz, her türlü eliniz necis, bu fetöye her şeyi vermekle elinizi necis ettiniz, Iraktaki müsümanlara bomba atanlara yardım etmekle, elinizi necis ettiniz, zinayı serbest bırakmakla necis ettiniz, ve daha niceleri, korkarımki, itikadında necis olmak üzere..... neyse iftar vakti, çirkinleştirmeye gerek yok, mümkünse karşılıklı cevap vermeyelim...olurmu kardeşim...
İyi niyetli olmak yetmiyor Abdullah abi
Erbakan hocanın iyi niyetli takipçileri oynanan oyunun farkında olmalıdır
Yapılan hatalar yüzünden cehapeye destek çıkma anlaşılır değildir
Saadet cehapeyi başa getirirse neler olur düşündünüz mü hiç
Yahu saadetli olun eyvallah ama değerlerinizle çelişmeyin
Pirince gidelim derken bulgurdan olmayın

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bırak demogoji yapmayı. Vicdan sizde ne gezer? 250 kişinin katillerini aklamak ancak siz gibi vicdanlilara düşer.

Bu ali aktaş denen operasyoncu adamın işi gücü fetö davalarını sulandirmak.

Utanmadan hala cemaat diyor birde. Terör örgütü ulan ne cemaati

Ali aktaş ADAM GİBİ ADAMDIR!

Ali aktaş HUKUKÇUDUR, GUGUKÇU değil!

Ali aktaş ADALETİN, HUKUKUN HERKESE EŞİT OLMASI GEREKTİĞİNİ bilen bir insandır.

Bazı HAZIMSIZLAR GİBİ YANDAŞ değildir!

HAZIMSIZ değildir!

MÜFTERİ değildir.

du5fcl424zgrhr57h.jpg

FETÖ DAVALARINI SULANDIRANLAR ALİ AKTAŞ GİBİLER TAM TERSİ FETÖNÜN YANINA GİDİP BOY BOY FOTOĞRAF ÇEKTİRENLERİ TEKRAR TEKRAR VEKİL YAPANLARDIR!

qweq_4129.jpg

FETÖ OLAYINI SULANDIRANLAR AYLARCA FETÖCÜÜÜÜÜÜ DİYE BAĞIRIP BAĞIRIP SONRA DA ONLARI ADAY YAPANLARDIR!

AYNAYA BAKIN AYNAYA!

Hakperest

Kıdemli Üye
Devam edelim DEMİRTAŞ olayına!

Cumhurbaşkanı adayı olmak için ne gerekiyor; ÜNİVERSİTE MEZUNU VE TEMİZ KAĞIDI!!!!

TERÖRİST; 250 KİŞİNİN KATİLİ DEDİĞİNİZ KİŞİYE TEMİZ KAĞIDI VEREN AKP İKTİDARI MI UTANMAZ yoksa başkaları mı?

Akparti partilere bakışı duruşu stabil oldu hep
Partiler değil kişiler sorumludur
Bu ilkesi olmasa kapatılması için uğraşırdı zaten
Kapatılmayan bir parti yardımı alır bu yasal düzenlemedir bildiğim

Enes

İhvan Forum Üye
Bu konunum demirtasla siyasi yardimlarla ne alakası var? Barajı aşmış partinin yasal hazine yardımının iktidar ile Ne alakası var? 250 kişinin katili hazineden 90 milyon aliyor diyorsun da red amca 15 temmuzu pkk ya yıkıp fetoyu aklamaya mi çalışıyorsun? Işın gücün demogoji. Operasyoncu kindar avukatın fetoyu sulandırıyor sen gelip konumu sulandiriyorsun bu ülkenin başındaki en büyük bela sinsice davrananlar oldu hep.

Bu avukat operasyoncudur, şimdi de bylock suç delili olamaz diye yırtınıyor. FETÖ için dizayn edildiği ortada olan, fetöcü olmayanların üye olamadığı bir programı da bu şekli ile aklayıp binlerce fetocuyu kurtarmaya çalışıyor. Adam avukat gerçi vekalet ücretini dolgun almışsa fahri muvekillerini savunur.

Bu adam asla tekin değil ve ortaya çıkacak insallah.

Yönetime sikayetimdir bu adam konumu sabote ediyor, avukatı gibi sulandırıyor. Alakasız mesajların silinmesini talep ediyorum.

ihvanistanbul

AkhenAton
Konuyla alakasız son 2 mesaj silindi.

konu içeriğinden devam lütfen.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Akparti partilere bakışı duruşu stabil oldu hep
Partiler değil kişiler sorumludur
Bu ilkesi olmasa kapatılması için uğraşırdı zaten
Kapatılmayan bir parti yardımı alır bu yasal düzenlemedir bildiğim

Bak ne güzel YASAL DÜZENLEME diyorsun.

YASADAN bahsediyorsun, HUKUKDAN bahsediyorsun.

Peki Temel bey bir bir hukuki durumu söyleyince niye kızıyorsunuz?

90 trilyonu vereceksin, yasal diyeceksin ama temel bey veya bir başkası "MADEM ADAY OLUYORSA; KANUNEN SUÇLU DEĞİLSE çıksın KENDİNİ ANLATSIN" deyince niye hain oluyor?

Kaldı ki ben bir şey daha yazıyorum, diyorum ki, AKP VE MHP SEÇİM YASASINI; PARTİLER YASASINI YENİ DEĞİŞTİRDİLER, DEMİRTAŞ, HDP KONUSUNDA AKP BU KADAR SAMİMİ İSE NEDEN O DEĞİŞİKLİĞİN İÇİN HDPNİN YARDIM ALMASINI, DEMİRTAŞIN ADAY OLMASINI ENGELLEYECEK BİRER MADDE KOYMADI?