• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Öneri-İstek Arşiv

• Konbuyu başlatan .BeYzA.
  • Başlangıç tarihi
B

.BeYzA.

Misafir
**ihvan dua gecesi** katılın!!

birlikte bişeyler yapılabileceği duygusu güçlenmeye başlayınca farklı fikirler geliyor aklıma ve sizinle paylaşmak istiyorum hemen...

bir dua gecemiz olsa ve birlikte gecenin belli bi vaktinde kalksak o belirlenen günde ve zamanda (katılan üyelerle birlikte) dua etsek...ne dersiniz???

SeNoL

MUEYABYA
İhvan Üyesi
Bence de güzel bir fikir...Mesela perşembe geceleri olabilir mi

ÇiLe-i AşK

Asistan
İhvan Üyesi
evet bencede cok güzel olur isteyenlerle anlasılır kalkılır ve böylece kardeslik baglarımızda güclenir....

B

.BeYzA.

Misafir
haftanın sadece bir günü gece kalkmak ve dua etmek korkutmasın bizi arkadaşlar...hep birlikte edilen dualar daha makbul olmaz mı???

tuuba_53_

Üye
İhvan Üyesi
şahadet kardeş allh razı olsun böyle bişeye yönlendirdiğin için.. bence güzel olur hatta kalktığımız gecelerde teheccütte kılabiliriz. nasıl olur? selam ve duayla

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Şehadet kardeş önerin için çok teşekkürler..

Katılmak isteyen arkadaşlarla birlikte bu perşembe gecesi dualarda buluşalım o zaman..Gece saat 2,30 gibi uygun olur bence sizler ne dersiniz?

şahadet kardeş allh razı olsun böyle bişeye yönlerdiğin için.. bence güzel olur hatta kalktığımız gecelerde teheccütte kılabiliriz. nasıl olur? selam ve duayla
:good[1]: evet teheccütte olabilir tuba iyi fikir ;)

tuuba_53_

Üye
İhvan Üyesi
€G€Lİ_€F€;106854' Alıntı:
Şehadet kardeş önerin için çok teşekkürler..

Katılmak isteyen arkadaşlarla birlikte bu perşembe gecesi dualarda buluşalım o zaman..Gece saat 2,30 gibi uygun olur bence sizler ne dersiniz?

:good[1]: evet teheccütte olabilir tuba iyi fikir ;)
2.30 uygun bence efe senin fikrinde iyi fikir ;)

ÇiLe-i AşK

Asistan
İhvan Üyesi
€G€Lİ_€F€;106854' Alıntı:
bencede uygundur insAllah persembe günü dualarda bulusuyoruz :good[1]:

katılacak daha fazla kişi olsaydı keske :uzgunum[1]:

B

.BeYzA.

Misafir
bencede uygundur insAllah persembe günü dualarda bulusuyoruz :good[1]:

katılacak daha fazla kişi olsaydı keske :uzgunum[1]:
:shake2[1]: :shake2[1]: ilerleyen zamanlarda katılmak isteyenler olacaktır belki çünkü "duamız olmasa ne ehemmiyetin(m)iz var!!" özel dua isteyen var mı bu arada :D

can üstadım

Üye
İhvan Üyesi
çok güzel bir fikir ben daha yeniyim forumda,boş bir alan değil üyeler de çok seviyeli.Allah razı olsun kardeş tabi hep beraber dua edersek Rabbi Zulcelalimizi daha çok razı ederiz.Bide zaten ben gece uyuyamıyorum yani benim kalkma problemim yok:D
selametle...

nur_u dilara

Üye
İhvan Üyesi
inşallah persembe gecesi bende dua edicem.Allahu teala yapılan hiçbir duayı geri çevirmez.hazinesi geniştir.istemek lazım.ne istediğini bilmek lazım.

nur_visal

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
birlikte bişeyler yapılabileceği duygusu güçlenmeye başlayınca farklı fikirler geliyor aklıma ve sizinle paylaşmak istiyorum hemen...

bir dua gecemiz olsa ve birlikte gecenin belli bi vaktinde kalksak o belirlenen günde ve zamanda (katılan üyelerle birlikte) dua etsek...ne dersiniz???
Rabbim razı olsun..Bende varım inşallah.

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
İhvan Üyesi
:shake2[1]: :shake2[1]: ilerleyen zamanlarda katılmak isteyenler olacaktır belki çünkü "duamız olmasa ne ehemmiyetin(m)iz var!!" özel dua isteyen var mı bu arada :D
evet şehadet kardeş ben istiom
beni dualarınızda unutmayın olur mu??duaya çok ihtiyacım var
şimdiden Allah razı olsun perşembe gecesi inşallah bende kalkarım (tabi Allah nasip ederse)uyku sorunum yok günlük 3saat uyku yetiyo hem çok uyuyan çok konuşan çok yemek yiyen bizden değildir...
ALLAHA EMANET OLUN

: E n E S :

Asistan
İhvan Üyesi
:shake2[1]: :shake2[1]: özel dua isteyen var mı bu arada :D
bana dua eder misiniz?? sınavlarım için .........

arkadaşlar cuma 12 den sonra olsa olmaz mı ben hafta içi okula gidiyorum o yuzdenn benim için zor olur...... selametle

:confused1[1]: :confused1[1]: :confused1[1]:

B

.BeYzA.

Misafir
bana dua eder misiniz?? sınavlarım için .........

arkadaşlar cuma 12 den sonra olsa olmaz mı ben hafta içi okula gidiyorum o yuzdenn benim için zor olur...... selametle

:confused1[1]: :confused1[1]: :confused1[1]:

perşembe olması daha iyi değil mi...zorluk olmaz aslında bir gün dene istersen:thinking:
olmaz mı???