Önemli bir İstek

elmnightmare

Profesör
Yönetimden konularım/mesajlarım eklentisinin aktif edilmesini rica ediyoruz.

Cevap verdiğimiz mesajları takip etmekte ya da açtığımız konuları bulmakta zorlanıyoruz..

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
katılıyorum ve umuyorum ki yönetim az bi süre içinde yaptıkları bu taşıma olayının yorgunluğunu attıktan sonra o mevzuya da el atackalr

girdap

Ordinaryus
Yönetimden konularım/mesajlarım eklentisinin aktif edilmesini rica ediyoruz.

Cevap verdiğimiz mesajları takip etmekte ya da açtığımız konuları bulmakta zorlanıyoruz..
. Evet duygularımıza tercüman oldunuz abi. Sabırızlıkla bekliyoruz konularım/cevaplarım eklentisini. Böyle gerçekten de zor oluyor yazdığımız mesajlara verilen cevapları bulmamız.

sword

flawless Victory
Yararlı Linkler bölümünden Aboneliklerimi Göster'e tıklayarak mesajlarınızı takip edebilirsiniz. Hangi konuda mesajınız varsa orada güncellenmektedir.

Enes

İhvan Forum Üye
bu butonları inş. ayarlayacağız...

biraz sabır gerekiyor...

Sinner

"Suskun, Hüzün-Bâz..."
Yararlı Linkler bölümünden Aboneliklerimi Göster'e tıklayarak mesajlarınızı takip edebilirsiniz. Hangi konuda mesajınız varsa orada güncellenmektedir.

Bütün konulara abone olmak şartıyla evet, ama abone olmayanlar için geçerli değil bu..

Bunu bulmanın yolu var ama, biraz uzun.

Profilinizden, istatistik'lere geldiğinizde, yazmış olduğunuz mesajlar ve açtığınız konulara ulaşabilirsiniz..

Muhabbetle..

Ç

Çöl Aslanı

Guest
Forum Saati

Selamünaleyküm. Yeni bir başlık açmak istemedim. Forum Saati yaklaşık bir saat geri. Onu güncellersek iyi olur. Teşekkürler...