one minute için hayatımı verirdim ( herşey one minute ile başladı)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
şu da çok güzel bir sözdür. anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

Bunada aynen katılıyorum :)

106664.jpg

AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAVUL ZURNA ÇALIYOR.

AZ geliyor size.

iqra

Asistan
Bunada aynen katılıyorum :)

106664.jpg

AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAVUL ZURNA ÇALIYOR.

AZ geliyor size.

biraz orjinal olun. kendinize ait cümleleriniz olsun. ayrıca dürüst olun. saadet ne yaptı, başa gelse de ak partiden daha mı başarılı ve kusursuz olacak. ak partiye katılsın ve hayalindeki hizmet tarzı neyse hayata geçirsin. yoksa bu şekilde konuştukları vaad ettikleri hep havada kalacak. işiniz gücünüz ortalığı karıştıranların, bölenlerin, teröristlerin ekmeğine yağ sürmek. ne amaçla böyle söyledi kurtulmuş onu biliyor musunuz ki kötüye yordunuz. biz hepsine güveniyoruz. neyi ne için yaptıklarını bilen insanlar. hataları olabilir belki bir öz eleştiri yaptı. sizin çamur atmanız bizi etkilemez biiznillah.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
biraz orjinal olun. kendinize ait cümleleriniz olsun. ayrıca dürüst olun. saadet ne yaptı, başa gelse de ak partiden daha mı başarılı ve kusursuz olacak. ak partiye katılsın ve hayalindeki hizmet tarzı neyse hayata geçirsin. yoksa bu şekilde konuştukları vaad ettikleri hep havada kalacak. işiniz gücünüz ortalığı karıştıranların, bölenlerin, teröristlerin ekmeğine yağ sürmek. ne amaçla böyle söyledi kurtulmuş onu biliyor musunuz ki kötüye yordunuz. biz hepsine güveniyoruz. neyi ne için yaptıklarını bilen insanlar. hataları olabilir belki bir öz eleştiri yaptı. sizin çamur atmanız bizi etkilemez biiznillah.

Ben dürüstüm... hatta AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞTAN daha dürüstüm! Hiç olmazsa HIRSZZZZZZZ diye suçladığım, harun gibi gelip karun gibi gitmeyeceğiz dediğim, israil en büyük zaferi onlar sayesinde kazandı dediğim partiye oy vermiyorum, o partiye girmiyorum.

d3en7jweh05qugt7r.jpg

Saadet akpye katılsın diyorsun :)

sonra da DÜRÜSTLÜKten bahsediyorsun :)

HARUN GİBİ GELİP KARUN GİBİ GİTMEK için mi akpye katılsın saadet?

Ben demiyorum haaaaa, AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI diyoooooo :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu patentli milli görüşçülerin ekseriyeti o kadar dürüsttür ki Ozan Ceyhun der iftira atar,Süleyman Şah Türbesi için bomba iddia der Sırrı Süreyya nın iddiasını ortaya atar,Binali Yıldırım ın Fatih Altaylı ile yaptığı mülakattan 2 cümle alır iftira atar,Zina der iftira atar,eşcinsel der iftira atar,domuz eti der iftira atar,Kemalistlerin videolarını yayınlarlar iftira atarlar,ortak video havuzlardan 2 dk lık videolarla iftira atarlar,2 cümlelik manşetlerden iftira atarlar,Ehli sünnet alimlere dahi taarruz etmekten dahi haya etmezler

iqra

Asistan
Ben dürüstüm... hatta AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞTAN daha dürüstüm! Hiç olmazsa HIRSZZZZZZZ diye suçladığım, harun gibi gelip karun gibi gitmeyeceğiz dediğim, israil en büyük zaferi onlar sayesinde kazandı dediğim partiye oy vermiyorum, o partiye girmiyorum.

d3en7jweh05qugt7r.jpg

Saadet akpye katılsın diyorsun :)

sonra da DÜRÜSTLÜKten bahsediyorsun :)

HARUN GİBİ GELİP KARUN GİBİ GİTMEK için mi akpye katılsın saadet?

Ben demiyorum haaaaa, AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI diyoooooo :)

Hatasını kabul etmek ne büyük erdem. kulluğun en birinci özelliğidir bu. diğer bir adıyla tevbe etmek.ne mutlu Numan kurtulmuş hatasını anlayıp aramıza katılmış. hatasını telafi etmek için çabalıyor. siz bu gidişle iyiye gitmiyorsunuz. bu size son sözüm kendime de size de olan bir saygı sınırım var. bunu aşmayacağım. Selametle.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hatasını kabul etmek ne büyük erdem. kulluğun en birinci özelliğidir bu. diğer bir adıyla tevbe etmek.ne mutlu Numan kurtulmuş hatasını anlayıp aramıza katılmış. hatasını telafi etmek için çabalıyor. siz bu gidişle iyiye gitmiyorsunuz. bu size son sözüm kendime de size de olan bir saygı sınırım var. bunu aşmayacağım. Selametle.

Hatasını kabul etmek mi? yoksa KOLTUK mu?

Ben iyi gidiyorum da siz partizanlık gözlüğünü çıkartamadığınız için iyi görmüyorsunuz.

Kardeşim:

Numan kurtulmuş akpye HIRSIZ diyor.

Şimid düşün:

Akp hırsız ise bu adam hırsız dediği yere niye gidiyor?

Akp hırsız değilse akp kendine HIRSIZ DİYEN birini niye alıyor?

Yok mu başka adam bu ülkede?

Allah aşkına bir kere de yanlışınıza yanlış deyin yahu.

Süleyman soylu.

Ne geçmişi var ya Allah aşkına akp davasıyla, milli görüşle, İslamla?

Akpye o kadar hakaretler yağdırdı.

Sonra bi baktık hooooop akpde. Hem de en yetkili makamlarda.

Yok tevbeymiş yok felanmış, geçin bunları.

Çekin altlarından koltukları bakalım tevbeler nereye gidiyor?

Ebu Computer

Kıdemli Üye
20-25 sene önce bize siz particisiniz derlerdi.

Bizse parti araç amaç değil derdik.

Bu güne geldiğimizde bakıyoruz ki, parti bazı arkadaşlar için amaç olmuş.

Bu zor günlerde oyunuzu ziyan etmeyin.

Selam ve dua ile...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
20-25 sene önce bize siz particisiniz derlerdi.

Bizse parti araç amaç değil derdik.

Bu güne geldiğimizde bakıyoruz ki, parti bazı arkadaşlar için amaç olmuş.

Bu zor günlerde oyunuzu ziyan etmeyin.

Selam ve dua ile...

Üstad: Ben 55 yaşındayım.

Şimdiye kadar oyumu hiç ziyan etmedim.

Çünkü hep inandığım, güvendiğim yere verdim, inandığın, güvendiğin yere verilen oy hiç bir ziyan değildir.

Ama inanmadığın halde, güvenmediğin halde bir yerlere verilen oy ziyandır, benim öyle bir derdim olmadı şimdiye kadar.

Selamlar.