Önder Sav Şimdi Kazan'a Danışacak mı?

agbi

Yasaklı
CHP deki son olaylardan herkesin haberi var ilginçtir KABE ile Peygamberimiz sav ile alay eden ÖNDER SAV ı kılavuz seçen akıl danışan KAZAN bu durumda ne düşünüyor?

Bereket ki İslam ahlakı ile ahlaklanan kol kırılır yen içinde kalır düşüncesinde olan KURTULMUŞ SP ninden ayrıldı bir zamanlar Gül ve Erdoğan arkadaşlarının yaptığı gibi.

agbi

Yasaklı
Kılıçdaroğlu'nun listesine onay

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, ''CHP Genel Başkanı tarafından Başsavcılığa dün gönderilen yazı ile parti tüzüğünün 39. maddesi gereğince, parti genel başkanı tarafından Parti Meclisi üyeleri arasından seçilen MYK üyelerinin isimleri, Siyasi Partiler Yasası'nın 10. maddesi uyarınca, siyasi partiler siciline, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri olarak işlenmiştir'' duyurusunda bulundu.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni MYK listesini onayladı.

Başsavcılık Basın Bürosu'ndan yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:

“Tüzük değişikliği uyarınca gerekli kararların alınarak işlemler yapılması için Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına yazılan 26.10.2010 gün ve 2010/787 sayılı yazımız üzerine, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı tarafından Başsavcılığımıza gönderilen 03.11.2010 günlü yazı ile parti tüzüğünün 39. maddesi gereğince Parti Genel Başkanı tarafından Parti Meclisi Üyeleri arasından seçilen Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin isimleri bildirilmiş, bu isimler 2820 sayılı Siyasi Partiler Yasası'nın 10. maddesi uyarınca siyasi partiler siciline Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olarak işlenmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Kılıçdaroğlu kanadı, Başsavcılığın bu onayını “kaosa son veren karar” olarak değerlendirdi.

Ancak, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Önder Sav ve arkadaşlarının da başvurusu bulunuyor. Başsavcılığın Sav'ın başvurusuyla ilgili nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

HABERVAKTİM.COM

agbi

Yasaklı
Kılıçdaroğlu'nun listesine onay

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, ''CHP Genel Başkanı tarafından Başsavcılığa dün gönderilen yazı ile parti tüzüğünün 39. maddesi gereğince, parti genel başkanı tarafından Parti Meclisi üyeleri arasından seçilen MYK üyelerinin isimleri, Siyasi Partiler Yasası'nın 10. maddesi uyarınca, siyasi partiler siciline, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri olarak işlenmiştir'' duyurusunda bulundu.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni MYK listesini onayladı.

Başsavcılık Basın Bürosu'ndan yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:

“Tüzük değişikliği uyarınca gerekli kararların alınarak işlemler yapılması için Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına yazılan 26.10.2010 gün ve 2010/787 sayılı yazımız üzerine, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı tarafından Başsavcılığımıza gönderilen 03.11.2010 günlü yazı ile parti tüzüğünün 39. maddesi gereğince Parti Genel Başkanı tarafından Parti Meclisi Üyeleri arasından seçilen Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin isimleri bildirilmiş, bu isimler 2820 sayılı Siyasi Partiler Yasası'nın 10. maddesi uyarınca siyasi partiler siciline Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olarak işlenmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Kılıçdaroğlu kanadı, Başsavcılığın bu onayını “kaosa son veren karar” olarak değerlendirdi.

Ancak, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Önder Sav ve arkadaşlarının da başvurusu bulunuyor. Başsavcılığın Sav'ın başvurusuyla ilgili nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

HABERVAKTİM.COM

Yanlış değerlendirmedi isem KURTULMUŞ un bu hakkı vardı AMA KULLANMADI deeerlendirmem doğru ise KURTULMUŞ kişiliğini ortaya koydu.

Yanlış değerlendirdi isem lütfen uyarın BİLMEMEK önemli değil Önemli olan ÖĞRENMEMEK.

bakış

Kıdemli Üye
Önder savın bence sp'ye danışması lazımdır.Hatta prof.mustafa kamalak eğer chp gereğini yapmazsa parti kayyuma devredilir dedi..
Önder sav yardımcı oldu.Sn kazan ve kamalakta yardımcı olabilir.partilerin bu şekilde birbirleri ile diyalog yapmaları temiz siyaset açısından çok iyi.

bakış

Kıdemli Üye
CHP deki son olaylardan herkesin haberi var ilginçtir KABE ile Peygamberimiz sav ile alay eden ÖNDER SAV ı kılavuz seçen akıl danışan KAZAN bu durumda ne düşünüyor?

Bereket ki İslam ahlakı ile ahlaklanan kol kırılır yen içinde kalır düşüncesinde olan KURTULMUŞ SP ninden ayrıldı bir zamanlar Gül ve Erdoğan arkadaşlarının yaptığı gibi.

Aklıma bir ata sözü geliyor.

KILAVUZU KARGA olan
........ Duam ise bunun yaşama geçmemesidir.
Ağbi dediğin gibi ulusalcılar saadetten ayrıldılar.Bak bekaroğlu ile kurtulmuş aynı partide hemde kurtulmuş,bekaroğlunu çağırmış.
Birde kurdukları partiye müslüman sol parti diyorlarmış.bayrakları ödp ve ulusal parti bayraklarına benziyor.
cevap versene bana ağbi?
başka konuda bi soru daha sormuştum onuda cevapla.Şuydu soru.
Fetullah gülen 28 şubatta darbecilerle neden kolkolaydı.Hadi AKLINLA cevapla bu soruları

serhen

Asistan
Peygamberimiz (s.a.v) bile yahudilerle görüşmüştür,Önder savla ilkez görüşülmüyorki ,74 de ki msp-chp hükümetinde de aynı Öndersav vardı.O hükümet kurulurken Chpnin nasıl sabıkalı olduğu da biliniyordu,R.T Erdoğan ,F. Gülen de yahudilerle görüşmüştür,müslüman önderler gayri müslimlerle görüşebilir aradaki büyük fark elhamdülillah bizim yahudi üstün cesaret ödüllerimiz yok ;)

agbi

Yasaklı
Peygamberimiz (s.a.v) bile yahudilerle görüşmüştür,Önder savla ilkez görüşülmüyorki ,74 de ki msp-chp hükümetinde de aynı Öndersav vardı.O hükümet kurulurken Chpnin nasıl sabıkalı olduğu da biliniyordu,R.T Erdoğan ,F. Gülen de yahudilerle görüşmüştür,müslüman önderler gayri müslimlerle görüşebilir aradaki büyük fark elhamdülillah bizim yahudi üstün cesaret ödüllerimiz yok ;)

HAAH işte

Benimde anlatmak istediğim bu sizlerin ÇİFTE STANDART UYGULAMANIZ.

Erbakan veya Arkadaşları veya SP i yaptımı ANINDA PEYGABERİMİZ sav DESTEKLEYİCİ ÖRNEK ler ama Erdoğan , Şimdi Kurtulmuş , Gül vb.YAPTIMI TENKİT.

Dürüst olun yaaa.

agbi

Yasaklı
Ağbi dediğin gibi ulusalcılar saadetten ayrıldılar.Bak bekaroğlu ile kurtulmuş aynı partide hemde kurtulmuş,bekaroğlunu çağırmış.
Birde kurdukları partiye müslüman sol parti diyorlarmış.bayrakları ödp ve ulusal parti bayraklarına benziyor.
cevap versene bana ağbi?
Fetullah gülen 28 şubatta darbecilerle neden kolkolaydı.Hadi AKLINLA cevapla bu soruları

Hani siz beni muhatap olarak kabul etmiyordunuz FİKRİNİZMİ değişti ?

Konun F.Gülen ile ne alakası var şimdi ?

Ayrıca

Ben SP sinde ULUSALCILAR var diye burada iddialarda bukunurken SİZ HEP RET EDİYORSUNUZ ŞİMDİ bu tavır niye ÇİFTE STANDARTLIK YAPMAYIN SİYASETTE DÜRÜSTLÜK ÇOK ZOR AMA SİZ OLMAYA ÇALIŞIN.

Bekaroğlu ve diğer ulusalcıları ben burada tenkit ederken bana hep karşı çıktınız NE OLDU ŞİMDİ HALK DEYİMİ İLE AKIL HİDAYETİNEMİ VARDINIZ da ŞİMDİ BEKAROĞLUNU ULUSALCI KABUL ETTİNİZ.

Şuanda forumda aktif olan arkadaşınız ÖNDER SAV ile görüşmeyi Peygamberimiz sav den örnek vererek DOĞRU BULUYOR ama siz hemen TENKİT EDİYORSUNUZ.

DÜRÜST OLUN

ÇİFTE STANDARLIK YAPMAYIN.

ummuhan

Kıdemli Üye
Önder SAV şimdi KAZAN a danışacakmı ?

Helbeet...... Hatta zeki müren de onları görecek :D

agbi

Yasaklı
cevap versene bana ağbi?

BAKIŞ ve SERHEN

Sizleri burada daha önce kendi yazdığınız mesajlarla SİZLERİ MAHÇUP EDERİM ama mahçup olacak yüz yokki.

Bak BAKIŞ Hatırlarmısın BEKAROĞLUNUN SOLCU VE ULUSALCI OLDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİM sen ne diyordun hep karşı çıktın ne oldu da şimdi halk deyimi ile AKIL HİDAYETİNE mi vardın veya AKIL BALİĞ mi oldunda BEKAROĞLUNUN ŞİMDİ SOLCU ve ULUSALCI olduğunu kabul ettin.

Bak boşuna söylemiyorum seni senin mesajlarınla ÇÜRÜTÜRÜM ama aklen utanma yokki sizde.

SİZLER YALNIZ ÇİFTE STANDARTLIK YAPARSINIZ

Hadi git beni Forum yönetimine şikayet et yaptığınız bu akıl bazında mücadele edemedinizmi ŞİKAYET

Şimdi dersin agbi bana akılbaliğ diye hakaret ettiyönetimde konun gelişimine bakmadan bana uyarı verir zaten bu Forumda bugünlerde ençok uyarı alan bizleriz.

Azimli

Ordinaryus
BAKIŞ ve SERHEN

Sizleri burada daha önce kendi yazdığınız mesajlarla SİZLERİ MAHÇUP EDERİM ama mahçup olacak yüz yokki.

Bak BAKIŞ Hatırlarmısın BEKAROĞLUNUN SOLCU VE ULUSALCI OLDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİM sen ne diyordun hep karşı çıktın ne oldu da şimdi halk deyimi ile AKIL HİDAYETİNE mi vardın veya AKIL BALİĞ mi oldunda BEKAROĞLUNUN ŞİMDİ SOLCU ve ULUSALCI olduğunu kabul ettin.

Bak boşuna söylemiyorum seni senin mesajlarınla ÇÜRÜTÜRÜM ama aklen utanma yokki sizde.

Hadi git beni Forum yönetimine şikayet et yaptığınız bu akıl bazında mücadele edemedinizmi ŞİKAYET

Şimdi dersin agbi bana akılbaliğ diye hakaret ettiyönetimde konun gelişimine bakmadan bana uyarı verir zaten bu Forumda bugünlerde ençok uyarı alan bizleriz.

bakış ın dokundurmasını bile anlayamamışsınız :D
ulusalcı diyen bakış değil sizsiniz oda sizin deyiminizle yazmış :D
cevap vermek yerine lafı dolandırmayı tercih etmişsiniz

her zaman ki gibi

serhen

Asistan
BAKIŞ ve SERHEN

R.T Erdoğan ,F. Gülen de yahudilerle görüşmüştür,müslüman önderler gayri müslimlerle görüşebilir aradaki büyük fark elhamdülillah bizim yahudi üstün cesaret ödüllerimiz yok ;)

:ıslık::ıslık:

bakış

Kıdemli Üye
Bekaroğlu ve diğer ulusalcıları ben burada tenkit ederken bana hep karşı çıktınız
Diğerden kastın numan kurtulmuş mu yoksa?
iyi ama sen numan ulusalcıları kovacak diyordun,şimdi ise tam tersi oldu.:pNuman ulusalcıları partiye doldurdu.parti logosunada ulusal partinin logosuna benzetti.
ne kadar ulusalcı varsa hepsini partiye doldurdu.
Bu numan kurtulmuş bizdeyken iyiyidi,ne olduysa abant toplantılarına katıldı birden ayağı kayıverdi.
Çok kötü kaydı hemde,ulusalcı(!) bekaroğlunu kovacakken,birde ne görelim partiye alıvermiş...

agbi

Yasaklı
bakış ın dokundurmasını bile anlayamamışsınız :D
ulusalcı diyen bakış değil sizsiniz oda sizin deyiminizle yazmış :D
cevap vermek yerine lafı dolandırmayı tercih etmişsiniz

her zaman ki gibi

Her zamanki gibi lafı ortaya atıyorsunuz daha sonra da her zamanki gibi ya görmemezlikten geliyorsunuz.

Ben BAKIŞ ın mesajını anladım herzamanki gibi ve anladığımıda İSPAT EDERİM hani siz bir başka konuda gönderme yapmıştınız KURTULMUŞ u destekleyenler nerede.

Hadi benim konu olan BAKIŞ ın mesajını ANLAMADIĞIMI İSPAT EDİN bende ANLADIĞIMI ispat edeyim fakat her zamanki gibi KAÇMAYIN.
:ıslık::ıslık:

ISLIK larla kapasitenizi o kadar güzel gösteriyorsunuz ki KENDİ KENDİNİZİ ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞSİNİZ.

Diğerden kastın numan kurtulmuş mu yoksa?
iyi ama sen numan ulusalcıları kovacak diyordun,şimdi ise tam tersi oldu.:pNuman ulusalcıları partiye doldurdu.parti logosunada ulusal partinin logosuna benzetti.
ne kadar ulusalcı varsa hepsini partiye doldurdu.
Bu numan kurtulmuş bizdeyken iyiyidi,ne olduysa abant toplantılarına katıldı birden ayağı kayıverdi.
Çok kötü kaydı hemde,ulusalcı(!) bekaroğlunu kovacakken,birde ne görelim partiye alıvermiş...

KURTULMUŞ Erdoğan ın izinden gitmek istiyor ama hata yapıyor çünkü yanında ARINÇ gibi GÜL gibi kapasitede DAVA ARKADAŞLARI yok.

Ben KURTULMUŞUM yeni partisi hakkında tüm münazaralara açıkım peki ya siz ?

saliha kalem

Profesör
agbi bey kusura bakmayın ama böyle bir konuyu açmanız sizin niyetinizin pekde iyi olmadığını ortaya koymuş.
müslümanlar arasında nifak olacak işlerle uğraşacağınıza insanları doğru bilgilerle bilgilendirin.

agbi

Yasaklı
agbi bey kusura bakmayın ama böyle bir konuyu açmanız sizin niyetinizin pekde iyi olmadığını ortaya koymuş.
müslümanlar arasında nifak olacak işlerle uğraşacağınıza insanları doğru bilgilerle bilgilendirin.

Siz galiba yenisiniz.

BENİM NİYETİM ortada.

DOĞRU hemde BELGELİ iddialarla yazıyorum ama CEVAP yerine TENKİT ler SALDIRILAR.

KAZAN ın Önder SAV dan KURTULMUŞ u diskalifiye etmek için AKIL alması BAŞLICA FİTNE neye KAPI AÇMAKTIR.
Ben gerçek olya değindim ve soru sordum.

saliha kalem

Profesör
Siz galiba yenisiniz.

BENİM NİYETİM ortada.

DOĞRU hemde BELGELİ iddialarla yazıyorum ama CEVAP yerine TENKİT ler SALDIRILAR.

KAZAN ın Önder SAV dan KURTULMUŞ u diskalifiye etmek için AKIL alması BAŞLICA FİTNE neye KAPI AÇMAKTIR.
Ben gerçek olya değindim ve soru sordum.

uzun zamandır bu forumu biliyorum ama yeni üye oldum.sizinde konularınıza çoğunlukla foruma girdiğimde bakıyorum ama şunu gözlemledim sürekli milligörüşçülerle tartışma merakınız var ve sürekli milligörüşü tenkit etme çabanız var.samimiyet bunun neresindeki?
bu konuda neyi belgelediğinizide merak ediyorum.
önder sav ile kazan arasındaki diyaloğu büyütüp farklı yerlere çekmeye çalışmak nifakçılık fitnecilik yapmak değilmidir?neyi neye belgelediğinizi merak ediyorum.karşınızda çocuk yok kimi kandırıyorsunuz? biz tayyip erdoğanın ilk başbakan olma zamanlarında deniz baykal ile bir evde özel görüşmelerini ve yaptıkları karşılıklı anlaşmalarıda biliyoruz
şimdi bu mevzuları sizin gibi deşmekmi lazım?
sizin bu yaptğınız hayırlı değil.hayırda geç kalmışda değilsiniz düzeltin bu tavırlarınızı herkes size saygı duysun.
rica ediyorum agbi bey.

agbi

Yasaklı
uzun zamandır bu forumu biliyorum ama yeni üye oldum.sizinde konularınıza çoğunlukla foruma girdiğimde bakıyorum ama şunu gözlemledim sürekli milligörüşçülerle tartışma merakınız var ve sürekli milligörüşü tenkit etme çabanız var.samimiyet bunun neresindeki?
önder sav ile kazan arasındaki diyaloğu büyütüp farklı yerlere çekmeye çalışmak nifakçılık fitnecilik yapmak değilmidir?neyi neye belgelediğinizi merak ediyorum.karşınızda çocuk yok kimi kandırıyorsunuz? biz tayyip erdoğanın ilk başbakan olma zamanlarında deniz baykal ile bir evde özel görüşmelerini ve yaptıkları karşılıklı anlaşmalarıda biliyoruz
sizin bu yaptğınız hayırlı değil.hayırda geç kalmışda değilsiniz düzeltin bu tavırlarınızı herkes size saygı duysun.
rica ediyorum agbi bey.

şunu gözlemledim sürekli milligörüşçülerle tartışma merakınız var ve sürekli milligörüşü tenkit etme çabanız var.samimiyet bunun neresindeki?

Demişsiniz
lütfen bu gözlemlerinizi destekleyen MİLLİ GÖRÜŞ ü tenkit ettiğim yalnızca bir tek mesajımı gösterin iki demiyorum BİR TEK MESAJIMI gösteremezsiniz.

önder sav ile kazan arasındaki diyaloğu büyütüp farklı yerlere çekmeye çalışmak nifakçılık fitnecilik yapmak değilmidir?

Demişsiniz Siz bunu SİYASİ TARAFGİR temelli kendilerini MİLLİ GÖRÜŞ çü tanıtan üyelere söyleyiniz.

neyi neye belgelediğinizi merak ediyorum.karşınızda çocuk yok kimi kandırıyorsunuz? biz tayyip erdoğanın ilk başbakan olma zamanlarında deniz baykal ile bir evde özel görüşmelerini ve yaptıkları karşılıklı anlaşmalarıda biliyoruz

Demişsiniz bir yere kadar doğrudur yalnız karşılıklı anlaşma yoktur bu dediğiniz FİTNE ye neden olmuyormu ?

Bildiğiniz bir anlaşma var sa lütfen açıklayın kişileri SUİZAN a yönlendirmeyin buda BÜYÜK FİTNE ye neden olur. Bana FİTNE yi ÜRETMEYİN derken aksine siz yapıyorsunuz.

rica ediyorum agbi bey.

Benim yaptıklarımın HAYIRDA ki yerini sizin tespit etme yetkiniz olmacağını sanıyorum.

Mesajınızdaki cümlelerden anlaşıldığıüzere sizdw SİYASİ TARAFGİR lisiniz yeni üyesiniz ama uzun süre beni takip ediyorsunuz anlattığınız kadarı ile İHVAN FORUM a üye kazandırmada vesile olduğum için MUTLU oldum ( ERDEM bak nefsim ne diyor size )

saliha kalem

Profesör
şimdi geç oldu yazmaya kalkışsam 1-2saati bulur,müsait zamanda size cvp veririm zaten açtığ-ınız konuları incelemek yeterli olacaktır.
bide bu siyasi tarafgirlik meselesini anlamadım nedir bu bunuda açıklayın artık yarına okurum.
herkese iyi geceler

agbi

Yasaklı
rica ediyorum agbi bey.

Beni bu konuyu açmakla FİTNE ye kapı açtığımdan dolayı veya ürettiğimden dolayı İTHAM EDİYORSUNUZ.

Fakat
neyi neye belgelediğinizi merak ediyorum.karşınızda çocuk yok kimi kandırıyorsunuz? biz tayyip erdoğanın ilk başbakan olma zamanlarında deniz baykal ile bir evde özel görüşmelerini ve yaptıkları karşılıklı anlaşmalarıda biliyoruz

Düşüncenizle ASLINDA SİZ FİTNEYE KAPI AÇMAKLA KALMAYIP FİTNE nin doğmasına vesile oluyorsunuz.

Tüm Kamuoyuna mal olmuş KAZAN ın ağzından da TEYİD edilen bir konu üzerine yorum yapıyorum.

Peki ya siz ne yapıyorsunuz ?

Varsayımlar üzerine fikir yürütüyorsunuz ŞAHİDİNİZ VARMI ? Yoksa siz ORADA mı idiniz ? MADEM BİLİYORSANIZ AÇIKLAYIN ŞU ANLAŞMALARI Bilmiyorsanız AHİRETİ DÜŞÜNÜN ve SUSUN.

Birde benim MİLLİ GÖRÜŞ karşıtımı olduğum İDDİASINDASINIZ İDDİANIZI İSPATLAYACAK Bir konumu veya mesajımı gösterin ben başkaları gibi değilim bu bana RUHEN HAKARETTİR Yalanla iftiradır böyle kabul ederim ama ŞİKAYET ETMEM

Nedenmi ?

Bu hakareti karşımdaki kişinin akıl bazında zayıflığına bağlarım ve diğer ruhani konuda Allah a bırakırım.

Lütfen BİREY leri yaftalamayın