Önce Kürdistan Şimdi Ekümeniklik ya Yarın?

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Ortamlarda beka meselesi dersin kim ne bilecek...

Daha önce demiştim oylarının 5 puan artacağını bilsinler kürt açılımı da başlar fener patriği ekümenikte olur, özerklikte gelir...

---

Binali Yıldırım'dan "Kürdistan" açılımı

---

1525

---

1526

---

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
İhvanistanbulun yazdıklarının ardından apo sahneye çıktı. Sonra kardeşi trtde yer aldı. Haaa ama chp teröristti değilmi? Şu forumda chpnin hdp politikasına benim kadar kızan yoktur. Hatta pekçok kişi seviniyor bile olabilir oy kaybeder diye. Fakat chpnin hdpyle temasını gören gözler akpnin yaptıklarını, söylemlerini, ihvanistanbulun yukarıdaki yazdıklarını görmez, görmek istemez. Kazara görsede bir mazeret bulur her daim.

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
biri çıkıp seçimler bitti desin. Garipler takılı kaldılar. 😟

Hakperest

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
biri çıkıp seçimler bitti desin. Garipler takılı kaldılar. 😟
İçindeki alanyalı depreşiyor
Bozuk plak gibi
Kandili es geçip apo mesaj verdi diyecekler
Boşver hocam cevap yazdıkça azıtıyorlar
Objektif olsalar neyse
Tek tarafı bozuk diğer tarafı kötü plak çalaçak
Muhatap olup keyfimizi kaçırma bence

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Evet seçimler bitti hocam. Ama senin için bitmediği için, hala 2 lafından biri chp olduğu için bizde sahnedeyiz. Bir bakıma senin aynan sayılırız. Sen bitirsen bizde bitiririz
1900 lerin başında dünyayı yeniden dizayn edenler ülkemizde de adı gecen partiyi kurup bıraktılar. Örneğin japonya iki atom bombası yedi ama bu gün bizden ilerde. Çünkü onlarda o partiden yoktu ve geleneklerini bırakmadan kalkınmayı seçtiler. Harf inkılabı, ßapka kanunu gibi tahribatlara gitmediler. Bu yüzden o parti halen batının taşeronu olarak tüm ihaleleri almaya adaydır. Sadece seçimlerde değil her zaman bu dokusu farklı yapıyı hatırlatmak gerekir. Son bilderberg toplantısına katılmayan ve katılanlara bak. Tayyibe Gülek e bak olacak olanları anlarsın.

Bu saatten sonra bu ülkeyi kolay günler beklemiyor...

Baksana memlekette ne kadar cinsi sapık varsa Tayyip karşıtı yürüyüş yapıyor. Tek yöne doğru gidiyoruz.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
1900 lerin başında dünyayı yeniden dizayn edenler ülkemizde de adı gecen partiyi kurup bıraktılar. Örneğin japonya iki atom bombası yedi ama bu gün bizden ilerde. Çünkü onlarda o partiden yoktu ve geleneklerini bırakmadan kalkınmayı seçtiler. Harf inkılabı, ßapka kanunu gibi tahribatlara gitmediler. Bu yüzden o parti halen batının taşeronu olarak tüm ihaleleri almaya adaydır. Sadece seçimlerde değil her zaman bu dokusu farklı yapıyı hatırlatmak gerekir. Son bilderberg toplantısına katılmayan ve katılanlara bak. Tayyibe Gülek e bak olacak olanları anlarsın.

Bu saatten sonra bu ülkeyi kolay günler beklemiyor...

Baksana memlekette ne kadar cinsi sapık varsa Tayyip karşıtı yürüyüş yapıyor. Tek yöne doğru gidiyoruz.
Bir zamanlar bilderberge fehmi korular ve ali babacanlar katılıyordu. O vakit karşı çıktınız mı akpye. Ben o zamanlar akpye karşıydım. Çünkü ABciydi çünkü abdciydi çünkü atlantikçiydi. Şuan sayın cumhurbaşkanımız onlara sırt dönünce onlar dümeni chp ye kırdılar ve ben chpyi bıraktım. Reisçi oldum. Son seçimde oyumuda reise ve partisine verdim. Demekki dünyayı dizayn edenler bilderbergciler hep senin dediğin partiyi değil, senin desteklediğin partiyide kullanıyormuş. Bilderbergciler dünyayı dizayn edenler senin gibi dindarlığa solculuğa takılmıyor hocam. İstersen ışidci ol. Onların menfaatineysen desteklerler. Dindarlık yada din karşıtlığı değil onların kriteri. Bunlar sizin kriteriniz ve bu yüzden hep sığ bakıyorsunuz olan bitene.

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Bir zamanlar bilderberge fehmi korular ve ali babacanlar katılıyordu. O vakit karşı çıktınız mı akpye. Ben o zamanlar akpye karşıydım. Çünkü ABciydi çünkü abdciydi çünkü atlantikçiydi. Şuan sayın cumhurbaşkanımız onlara sırt dönünce onlar dümeni chp ye kırdılar ve ben chpyi bıraktım. Reisçi oldum. Son seçimde oyumuda reise ve partisine verdim. Demekki dünyayı dizayn edenler bilderbergciler hep senin dediğin partiyi değil, senin desteklediğin partiyide kullanıyormuş. Bilderbergciler dünyayı dizayn edenler senin gibi dindarlığa solculuğa takılmıyor hocam. İstersen ışidci ol. Onların menfaatineysen desteklerler. Dindarlık yada din karşıtlığı değil onların kriteri. Bunlar sizin kriteriniz ve bu yüzden hep sığ bakıyorsunuz olan bitene.

Reisci olmak iyidir çünkü reis halkcidir. Burjuvazinin değil halkın bağrından gelmiştir. Dün de karşıydım bilderbergciler vb milli varlığı düşman cemiyetlere bu gün de karşıyım.

Sığ bakmaktan kastın senin gibi bakmamak ise o normal bir şey zira insan kadar fikir var. Ben reise güveniyorum.