Ömrün bu hazan mevsimi ah ile nasıl geçti!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Gönlüm bu hayatın yalnız zehrini mi içti!

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hisleniyorum düşündükçe[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğimin titrediğini hesap edince, ruhum bir başka kederin deminde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar sükut etsemde, boynumu büküp melalimi ummana döksemde dil hazan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun en bakir insicamında çıkmıyor hicran, gam ile yaşamak ne elim buhran[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neyleyim ki hayat bu diye geçemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akla karayı bazen zihnim kararıyor seçemiyorum, boşver diye geçemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefsim için bahanelere sığınıp kalbimi emele feda edemiyorum, sessizlik istiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ahenk içinde nefeslenmeyi diliyorum, dünya için kaybolmayıda aşka veremiyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne gönlümün derdimi sor bana[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne karalar içinde ağla, yüreğin burukluğunu ruhunun serencamında yaşama[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Eğer çıkacak olursan bir sevda yolculuğuna, umudu ve ihlası bir tarafa bırakma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne derlere göre yaşayıp, takiye içinde boğulma, aşk kalbi inşiraktır yakınen anla[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hani temiz bir kağıt alırsın yazmak için[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sırların sultanını anlatmak, sevda ve salanın nidasıyla ve açılırsın bir umutla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dert değil seni buğulayan, aklın kıt değil bir ferahlığı sunmayan, bahtın hiç değil[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gayretin ve azmin, ihsan içinde anlamlaşan terazinin, nasibi taksimat kimin için[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sabır nedensizliğe kurban edilemez[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yeniden silkiniş için vecdin ve tahkikin ilimsiz bir hal ile vucuda gelmez[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar sükut etsen, baheler içinde inşaallahka yetinsen, aşka asla eriştirmez[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhun ve kalbin, bir niteliğe ulaşmak için takvayı cihetin, hilm için boşa gitmez[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​