Oktar'dan Cüppeli Hakkında Şok İddia!

GENCAKINCI

Profesör
25969.jpg

Oktar'dan Cüppeli Hakkında Şok İddia!

Adnan Oktar, Cübbeli Ahmet'in görüntülerini izlediğini ve montaj olmadığını açıkladı!...

Adnan Oktar, harunyahya.tv adlı internet sitesinde yaptığı programında Cübbeli Ahmet Hoca'nın görüntülerini izlediğini ve montaj olmadığını açıkladı!

Harun Yahya olarak bilinen Adnan Oktar, internetten harunyahya.tv'de yaptığı programda Cübbeli Ahmet'in uygunsuz kasedeni izlediğini ve görüntülerin montaj olmadığını söyledi. Daha önce Cübbeli Ahmet'le söz düellosuna giren Adnan Oktar, Cübbeli'yi “Ergenekoncu sahtekâr Hoca” ilan etmişti. Cübbeli ise Oktar'ı kendisini Mehdi ilan etmekle ve Mehdilikle uzaktan yakından alakası olmamakla suçlamıştı.

Oktar, “Cübbeli'nin filmini izledim. Ben çok istedim o filmin gerçek olmamasını. Ama baktık film gerçek baya net. Çok tiksindirici sahneler. Aklım durdu. Hayretler içerisinde kaldım. Ben istiyordum ki flu resimler olsun, montaj olduğu ortaya çıksın. Eklemeler, ilaveler yapılmış olsun. Ohoo baktım film gayet net. Mahalle nasıl montaj olsun? Yüzlerce noktada ışığın tek tek ayarlanması gerekiyor. Onu nasıl tutturacaksın, böyle bir teknoloji yok! Işık da tam uyumlu gölgeler de tam uyumlu.” diyerek kasetin montaj olmadığını söyledi.

Oktar, kasetin çekildiği sokağın, caddenin belli olduğunu belirterek Cübbeli'nin eve görünmemek için çarşaf içerisinde girdiğini ifade etti. Oktar, “Gözlerime inanamadım. Ve çok İğrenç insan tiksiniyor sahnelerden. Tam anlamıyla rezalet Çok net, inkar edilecek bir şekli yok. Yabancı kadını getiriyorlar yanında bir adamla beraber. Kadınla gülüşüyorlar Cübbeli. Sonra.... Şu an Cübbeli'den utanç duyuyorum. Ya yanındaki kişilere ne demeli, hiç mi bunu uyaran adam yok. Evin içi dolu aracı adam var, kadını getiren var. Kaynıyor ortalık yani. Bütün mahallenin gözü önünde pervasızlığa bak yani. Bir de bir kere iki kere de değil. . Başka bir sahne var yine böyle. Yayınlayım dedim baktım yayınlayacak durumum yok. Kadın da olayın içinde olduğu anlaşılıyor, biliyor kadın, kameraya doğru bakıyor çünkü. Tam bunu net görünecek poz verdirilmiş. En çirkin şekilde bunu göstertecek şekilde diyerek Cübbeli'nin kasetinin detaylarını anlattı.

“Fatih Altaylı'nın yerlere yatarak gülmesini şuan anlıyorum. İnsan kendini o hallere düşürür mü?” diyen Oktar, “Bu ne cahillik, bu ne cesaret. sen çok temiz bir cemaate mensupsun. Mahmut Hocamıza nasıl kıyıyorsun. Diğer orda ki tertemiz insanlara nasıl kıyıyorsun” şeklinde konuştu.

http://www.habereditor.com/news_detail.php?id=73688

hacifersat

Doçent
وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ
selam al birini vur ötekini. harum yahya müslümana yakışıyormu (gerçekse) ayıbını teşhir etmek veya gayri eşru olan o sahne veya filmlere bakmahk. ya ahmet ünlü (gerçekse) müslümana yakışıyormu kebairi ekber olan zina etmek. varın ikinizde tevbe edin. kapı açık. bu pisliğin üstünüde açmayın.

hirahos

Kıdemli Üye
Ahmed hocanın, Tv'de bir açıklaması oldu. Yapmadım dedi. Ardından ekledi, velev ki gerçekten yapmış olsam ve görmüş olsalar, o günahımı izhar etmek de haramdır. Hadi ben haram işliyorum, sen ne diye haram işleyip aşikar ediyorsun?

Hocanın yapıp yapmadığını Allah bilir. Hoca masum değildir. Allah nefse bırakmasın, o da biz de hepimiz de günaha düşebiliriz. Allah korusun. Biz günahın aşikar edilmesine karşıyız. Ayıptır, o da yasaktır.

Fakat, Ahmed hoca, zinayı över ya da haram olan başka bir cinsi işi reklam eder; tamam insanlar korunsun diye onu aşikar edersiniz. Hep beraber, aşikar edip nasihat edelim. Ama etti ettmedi yaptığı fiili ortalığa çıkarmak yakışık almıyor. Bel altına vurmak dediklerinden...

_Berceste_

bir tutam delilik...
bu konu da baydi artik...isitip isitip önümüze koyuyolar..igrenc baska bisey degil

girdap

Ordinaryus
Adnan Oktar'ın gözüne bak, Tübitak gibi mübarek. Bakınca anlıyor montaj olmadığını. Böyle bir teknoloji yok demiş, peki yeryüzünde böyle bir göz var mı üstad?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Adnan Oktar'ın Cübbeli Ahmet hocaya yönelik bu nefsi+kasti yorumları ancak kendisini küçültür.
Şeriata dikkat etmeyen adamdan şeriat dinlemeyiz. Ama Cübbeli Ahmed hoca şeriata dikkat eden birisidir onu dinleriz.
Cübbeli Ahmed hoca bu montajlı videoaların tehdidini çok öncelerden haber vermişti. Ve kimlerin bu işde olduğuda yakında ortaya çıkınca anlarız.
Montaj olayında da Oktar'ın bu kadar cahilce sözler sarfetmesi inanın yakışmamış. Bizde kendisini teknolojiden anlar sanıyorduk.
Öyle bir montaj teknolojisi var ki istediğiniz insanı istediğiniz hale koyabilirsiniz. Bunu bilmeyen artık yok.
Allah c.c. Adnan Oktar'ın kalbindeki fesadı temizlesin.amin
fi emanillah

-Muhammed-

Profesör
Gözleri Yüksek dalga boylarını görüyor Ultraviyole ve X ışınları Alperin dediği gibi,

Vay anasını ışık heryerden aynı tonla ve aynı gölgeleri yaparak yansımış he :)

Serare

Profesör
Dili insanın hakikatinin aynasıdır.

Konuya yorumum olmayacak da bir şeye dikkat çekmek istedim; Harun Yahya ismi dikkatinizi çekti mi hiç?

Neden Harun Yahya da başka bir isim değil?

Sevgiler.

GENCAKINCI

Profesör
:) mehdi ya sonuçta... X ışınıyla bakmıştır, süpermen gibi...
belki de bu hazırlattı o filmi...

Arkadaş çok önemli bir söz söyledi.Diyorki:"belki de bu hazırlattı o filmi"

Belkide o hazırlattı. Niye olmasın? Ben Oktar'dan şüpheleniyorum. Çünkü geçmişinde bu tür kasetlerle mahkemelik oldukları şahısları şantajla tehdit etmişler. Medya'yı takip edenler az çok bilirler ve hatırlarlar.

manifesto

Yasaklı
Cübbeli Ahmet'in uygunsuz kasedeni izlediğini ve görüntülerin montaj olmadığını söyledi

Ben de görmedim bilmiyorum.Ne desek şuan için erken.
Gönül ister ki tabiki gerçek olmasın montaj olsun

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Insaallah Kaset Montajdir.

Eger kaset Adnan hocanin dedigi gibi Montaj

degilse, Cübbeli hoca kimsenin gözüne gözükmesin.

Bakalim bu aksam Flash tv de Cübbeli hoca

Adnan hocanin söylediklerine ne diyecek?

_Berceste_

bir tutam delilik...
önce kendi pisliklerini temizlesin oktar sonra cübbeli hocayla ugrassin..
din kardesinin ayibini örtecegine daha olayi büyütmenin derdinde..

Hikem

Kıdemli Üye
Adna Oktar veya Adnan hoca lakablı şahsın , kasedi izledim demesi bile, kendisinin ne tiyniyette olduğunu gösterir..

Böyle bir şahsın sözlerine itibar edilmez....

_Berceste_

bir tutam delilik...
Ahlaksiz iste ...bide izledim diyor ..töbe ya Rabbim ...