Öğrenciyken En Çok Sevdiğiniz Ders Hangisiydi?

En Çok Sevdiğiniz Ders Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    90

RaBiA

Asistan
en sevdiğim ders diye ayırım yapamam ama Biyolojiye hayrandım...sistemler..hücreler..mükemmellik beni cezbediyordu..hala da cezberder..Biyoloji öğrt. olmak vardı hayalimde ama engel oldular..neyse..

sayısal derslerinden bir tek Fizik ile uyuşmazdık..2 sene çok çektirdi..ama sınavda 15 net yapmıştım :D ne hikmet anlamadım :D

kitap delisi olduğum için sözelim çok iyiyidi :) 5 dk yazdığım kompozisyon ilçede 2. olmuştu..sınıfça hayli gülmüştük bu duruma :D

coğrafya hariç severim sözel derslerini..tarihe pek güvenmediğim için yani doğruluğundan emin olamadığım için hep ihtiyatla yaklaşmışımdır..

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
orada bulunan derslerin hiç birisini sevmiyorum çükü yapamıyorum ve anlamıyorum....şuan okudugum bölüm itibari ile Muhasebe ....

sevgiler...

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
tarih dersi ile ingilizce dersine bayılırım ,ama son 3 yıldır ingilizce öğretmenleri beni bu dersten soğuttular .neyse tarih ve birazda edebiyat

Hasan

Kardeşiniz
Tarih dersini çok severdim.Bence tarihtoplumların ve bireylerin zaman içindeki aynalarıdır ve daima gerçeği ,doğruyu bulma çabasındadır,yalan söylemez.Bide benim yabancı dilim almanca idi ingilizce diyenlere katılamıyorum:O .Ayrıca belirtmeden geçemiyeceğim ,en sevmediğim ders inkılap tarihi dir:wallbash[1]:

serair

Asistan
Edebiyat...
Duyguların,düşüncelerin,fikirlerin,benliklerin,görünen ve görünmeyen herbirşeyin kalemlerden kağıda dökülebildigi bir dal oldugundan...O dal ki bir nimet,yaradanin lütuf ettigi...

öggeş

Asistan
Coğrafya matematik ti
matematik işaretledim

Leyl...

Profesör
Anatomi :O
hem nefret ederdim hem severdim :)

ISSIZ

Asistan
EDEBİYAT_ Gönül vermişiz hala hemhaliz şükür :)

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
kimya ve resim dersini çok severdim.resme ayrıca bir hayranlıgım vardı.sonunda da başardım resim ögretmeni oluyorum inşallah.:dancing::dancing::dancing: ama resim dersini koymamışsınız.:lac::lac:

CoĞraFYa'yı sevmek değil daha farklı bir şey bendeki. Coğrafyayla ilgilenince kendimi kaybediyorum. Eee boşunu öğretmenliğini seçmedim ya.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
hep matematik ve edebiyat önde gitti bende..zaman zaman hoca hoca değişti..

hamd olsun matematikçi olduk Çıktık :)