Öğrenci müdür yardımcısını bıçaklayarak öldürdü

ihvanistanbul

AkhenAton
Kocaeli Gebze İnönü Mahallesi İbrahim Ağa Caddesi'nde bulunan Atatürk Anadolu Lisesi'nde 11'inci sınıf öğrencisi F.C., henüz bilinmeyen bir nedenle Müdür Yardımcısı Necmeddin Kuyucu'yu bıçakladı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Kuyucu'yu kanlar içinde gören öğretmenler, hemen ambulans çağırdı. Okula gelen sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan Kuyucu, yakındaki özel hastaneye kaldırıldı. Müdür yardımcısı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ryn_4905.jpg

Polis, lise öğrencisini gözaltına alırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"TAKİPÇİSİYİZ"

Vali Hüseyin Aksoy ile birlikte Necmeddin Kuyucu'nun hayatını kaybettiği hastaneye gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, "Şu an konu araştırılıyor. Emniyet ekipleri konunun neden olduğunu inceliyor. Soruşturma başlatıldı, konunun takipçisiyiz." dedi.

GEBZE'DE OKULLAR YARIN TATİL

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçedeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime 1 gün ara verileceğini duyurdu.

Gebze'de bir öğrenci müdür yardımcısını bıçaklayarak öldürdü

---

Konuyu detaylı bilmemekle birlikte eğitim sisteminin öğrenci odaklı olmasını kınıyorum. Yeniden şekillendirilmeli. %20 okuyan kesim yeterlidir. okumada gözü olmayan öğrenciyi okulda tutmak tamamen israftır, okuyanlara da zulümdür.

1.Aile
2.Eğitim
3.Askeriye

Hükümet askeri savunma sanayinde ne kadar iyiyse diğer iki noktada o kadar kötü bir grafik çiziyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Öncelikle Allah rahmet eylesin.Kalanlara sabır ve metanet versin.

Sonra, Bu cümlenin sahibini de bıçaklasınlar bu gecenin hürmetine.

Hükümet askeri savunma sanayinde ne kadar iyiyse diğer iki noktada o kadar kötü bir grafik çiziyor.

İyice manyadınız. Nerelerden prim çıkarmaya çalışıyorsunuz. KOCAMAN YUH OLSUN !

ihvanistanbul

AkhenAton
Bir gun o ogretmenin yerinde kovamadigin/okuldan atamadigin bir talebe yuzunden SEN olursan ne demek istedigimi anlarsin sanirim.

4,5 yil secim yok biiznillah prim kasmaya luzumda yok. Egitim icin dusunduklerimi ilk kez yazmiyorum, tekrar ediyorum. İstanbulu kaybetmek suurunuza da etki etmis sanirim.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir gun o ogretmenin yerinde kovamadigin/okuldan atamadigin bir talebe yuzunden SEN olursan ne demek istedigimi anlarsin sanirim.

4,5 yil secim yok biiznillah prim kasmaya luzumda yok. Egitim icin dusunduklerimi ilk kez yazmiyorum, tekrar ediyorum. İstanbulu kaybetmek suurunuza da etki etmis sanirim.

İşine bak ihvan. Hangi alanda uzmansan o alanda akıl yürüt. İstanbul tapulu malımız değildi ki kaybedelim. Sen kazandığını sanıyorsan sevinebilirsin. :)

alanyali07

Kıdemli Üye

İyice manyadınız. Nerelerden prim çıkarmaya çalışıyorsunuz. KOCAMAN YUH OLSUN !

muallim cozurtmuşsun sen yahu..
bundan önceki Eğitim politikalarından şikayetçi olanlardan birtanesi de sendin yahu..
yeni eğitim bakanının daha iyi umut vaadettiğine dair yazıların vardı..heralde önceki sayısız bakanı CHP li zannediyordun..

seçimde yenilgi size yaramamış ayarlarınız iyice error veriyor ..

her gelen eğitim bakanı öncekini kötülüyor önceki sistemi kötülüyor,
her gelen aile bakanı farklı birşeyler denerken,
her gelen tarım bakanı önceki uygulamaları silip kötülerken sen hala kalkmışsın sanki ülkeyi mükemmel yönetiyormuş gibi bir tavır içindesin..
resmen sizde beyin çökmüş demek istiyorum.. ama umarım düzelirsiniz..