O gecenin katılımcıları AK Parti tabanıyla ve MHP tabanı

ihvanistanbul

AkhenAton
Hahahaa saadet yine gume gitti :p

Bu arada merak ediyorum milletin parasinin basaksehir spor klubune akitilmasi hakkinda ak gezenler ne dusunuyor?

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan sen ak gezerken de Başakşehir vardı?Ayrıca Ziraat bank,Şampiyonlar şampiyonu Vakıfbank,Halkbank değişik branşlarda yıllardır faaliyet gösteriyor.Mke ismi bir şey hatırlatıyor mu!Değişik il adlarıyla büyükşehir belediye takımları bir şey ifade ediyor mu!Yani bugünkü mevzular değil!Birden muhalif ayağına ayağa kalkmak insanı ne hallere getiriyor:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
O gece, 15 temmuz gecesi ben, eşim, oğlum, damadım, yeğenim toplam 5 kişi GENEL KURMAYIN ÖNÜNDEYDİK.

Ama ben akp tabanı değilim!
MHP tabanı da değilim!

Akp genel başkanına duyurulur!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Kamalak'ın darbe girişiminin yaşandığı gece Genelkurmay bölgesindeki görüntüleri

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece, saldırıların yoğun bir şekilde yaşandığı TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı bölgesine giderek darbecilere tepki gösterdi.

VİDEO:

Kamalak'ın darbe girişiminin yaşandığı gece Genelkurmay bölgesindeki görüntüleri - Anadolu Ajansı

Bu HABER ANADOLU AJANSI HABERİDİR.
DEVLETİN RESMİ HABER AJANSI.

AKP GENEL BAŞKANINA SORUYORUM:

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI o gece HİÇ BİR GENEL BAŞKAN ORTALIKTA YOKKEN; HİÇ BİR GENEL BAŞKAN MEYDANLARA İNEMEZKEN GENEL KURMAYIN ORADAYDI.

SAADET GENEL BAŞAKIN AKP TABANI mı, MHP TABANI mı Sayın akp genel başkanı?

tengiz

İhvan Forum Üye
Kamalak'ın darbe girişiminin yaşandığı gece Genelkurmay bölgesindeki görüntüleri

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece, saldırıların yoğun bir şekilde yaşandığı TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı bölgesine giderek darbecilere tepki gösterdi.

VİDEO:

Kamalak'ın darbe girişiminin yaşandığı gece Genelkurmay bölgesindeki görüntüleri - Anadolu Ajansı

Bu HABER ANADOLU AJANSI HABERİDİR.
DEVLETİN RESMİ HABER AJANSI.

AKP GENEL BAŞKANINA SORUYORUM:

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI o gece HİÇ BİR GENEL BAŞKAN ORTALIKTA YOKKEN; HİÇ BİR GENEL BAŞKAN MEYDANLARA İNEMEZKEN GENEL KURMAYIN ORADAYDI.

SAADET GENEL BAŞAKIN AKP TABANI mı, MHP TABANI mı Sayın akp genel başkanı?

O gece vurulan hesapta tepki göstermiş kahraman general yaveri vardı. Şimdi fetöcü olduğunu kendisi itiraf etti. Sanırım cezadan kurtulmak için itirafcı..
Ne yapacaz şimdi geçmişte başkanın kameralara kendi isteği ile fetoş övdüğü videosunu? Ne amaçla orada olduğunu kim bilir? Kimse..
Kalplere vakıf değiliz nihayetinde.. Ama feto sever olduğunu kendisi ilan etmiş dünyaya :) Şimdi sevmiyormuş olabilir. Beni ilgilendirmez. Yargının işidir. Yargı isterse ne dereceye kadar aralarında bir ilişki olduğuna dair soruşturma yürütebilir. Bizzat Sohbetlerinemi katılmıştırda kendisini tanımıştır. Veya başka türlü sıkı fıkı ilişkilermi yaşamıştır geçmişinde de o zaman bu terör başı na böyle emin ifadelerle övgüler sunmuştur orasını ben bilmem.. Yargı araştırmalıdır.

Fazla içmenin sonuçları.. :rolleyes:

tengiz

İhvan Forum Üye
Zıkkım iç, fazla içme diyoruz dinlemiyorsun :)

Bu çocuk kim arkadaşlar???

Yaşı 5 mi 4 mü?

:)

İçki miçki bunlar lüks işler(1 şişe rom 200 lira olabilir/Abdülhamid rom severdi garibim..). Bedava kaliteli içki bulursan yolla ben içerim :) Başka türlü çekilmez bu ülkenin sorunları gari :)