O an annem ağlıyordu, demek ki yüreği kanıyordu!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Sylfaen, serif][/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Nedense pek bilmezdim, hissiyatın lisanından bihaberdim[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Adeta her zaman çocuk gibiydim mesuliyeti hissetmezdim[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Ne kadar aklı selimdim, idrakin feyzinden habersizmiydim[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Hiç tahkik etmeyi hakkıyla nefeslenmeyide beceremezdim[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Demekk ki şartlar zorundan o an korkudan yetişememiştim[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Sabahın köründe çıkılırdı yola, bin hüzün ile sabır umut ola[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Dikta edilenler adına kıtkanat geçinmek azimetmiş kim sora[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Sanki yaşadığım her an zemheriydi, şevki ,süruru bilemedim[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Bazen bakmaktan çok usanır, duvar üzerine yatar uyurdum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Gelen geçenden medet umarcasına nazarlarımı savururdum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Elbette çok acıkırdım, lakin ekmeği bulmak için çırpınırdım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Kıyıda köşede ne varsa bulup çıkarırdım yudumluk sanırdım[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Ne ölümün hakikatine sadıktım, ne farkında olan bir candım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Bilmediğim o kadar çok mesele vardı ki, hangisine yanaydım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Bazen susarım ve bazen konuşsamda hali fakirliğime yanarım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Yitik bir mal gibi yıllarca afakımın firkatine sancılar bırakırım[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Ruhumun bendinde bir eziklik var, sessiz çığlıklarım öyle akar[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Bir duyan olsa, eşkalim nasıl bir hüccete ihtiyacı duyarsa bakar[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Sineme dinmeyen bir kar yağar, hazan her zaman içimdedir yar[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Ne ağlayanım var, ne derdi gamıma deva olacak o aşk bini anlar[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]