Nusra komutanının çürümeyen bedeni | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Nusra komutanının çürümeyen bedeni

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
fofomontajdır.....!!!!!!..?...........veya, toprağın özelliğindendir...!!!!..?

Mugalata

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
bihusben kardeşim sen de afedersin ama odun gibi adamsın.

Abdullah orada ismi şimdi aklıma gelmeyen bir sanat yapıyor.
yalnız, husben senin bu "odun gibi adam" lafını raporlarsa, bir yönetici olarak işlem yapmak zorundayım, biliyorsun. :)

lafons7275

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
yalnız, husben senin bu "odun gibi adam" lafını raporlarsa, bir yönetici olarak işlem yapmak zorundayım, biliyorsun. :)
Niyekine?

Ben de orda sanat yaptım.

Yoksa sen sanata ve sanatçıya karşı mısın?

Mugalata

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Niyekine?

Ben de orda sanat yaptım.

Yoksa sen sanata ve sanatçıya karşı mısın?
hayır, tersine sanatı ve sanatçıyı teşvik ederim.

senin bu sanatın adı teşbih oluyor diyebiliriz ama teşbihde hata olmazmış. :)

yah_ya

Üye
İhvan Üyesi
ne demek bu ? ölünce toprak olmak önemli..

Mugalata

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
ne demek bu ? ölünce toprak olmak önemli..
inancına güvenemeyenler, işte böyle öldükten sonra çürümeyen ceset olmaya önem verirler. bu da bir tür putataparlık.

lafons7275

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
inancına güvenemeyenler, işte böyle öldükten sonra çürümeyen ceset olmaya önem verirler. bu da bir tür putataparlık.
Kalplerin itminana gelmesi için zaman zaman bu tür haberler güzeldir. Teşvik edicidir. Bunun inancına güvenmemek ile alaksı yoktur.

Din adına konuşma selahiyyeti sanki herkese verilmiş gibi boş boğazlık etmek işte asıl bu büyük bir tehlikedir.

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
İhvan Üyesi
Fravununda ceseti çürümemiş::D

yah_ya

Üye
İhvan Üyesi
Bizler ( müslümanlar) zalimlere karşı tepki olarak meydana çıkar savaşırız ,yenmek veya yenilmek Allahın bize tayin ettiği kaderdir..Ve bizler kadere inanırız yani hep biz yeneceğiz galip geleceğiz diye bir şey asla söz konusu olmadığı gibi kişilerin cesetlerinin toprak olup olmaması üzerinden neyin İSPATI peşindeyiz ? Firavunların cesetleri de toprak olmamışsa ?..
mucizeye ihtiyacımız mı var ? şüphe mi var ki ?

yah_ya

Üye
İhvan Üyesi
İbret olması için ayetle sabit bir konuyu, şehit olmuş birisini (inşaAllah) küçümseme maksatlı kullanmadığını düşünüyorum.
Asla öyle bir şeyi hiç bir Müslüman düşünmez

Mugalata

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Kalplerin itminana gelmesi için zaman zaman bu tür haberler güzeldir. Teşvik edicidir. Bunun inancına güvenmemek ile alaksı yoktur.

Din adına konuşma selahiyyeti sanki herkese verilmiş gibi boş boğazlık etmek işte asıl bu büyük bir tehlikedir.
mesela bu adamın bedeni doğal şartlardan dolayı gerçekten çürümemiş de olabilir. bundan mucize ve keramet ve de işaret aramak doğru değil. mesela ışid'li bir barbarın da bedeni çürümeyebilir. bundan işaret ve keramet mi çıkaracağız? elbette hayır.

kafalarının içi, kin ve irinden, nem ve rutubetten, kan ve pıhtıdan tıkanıp çürüyenlerin ölen bedenleri sağlam kalsa ne olur ki?