Numan'sız Saadet Partisi Önümüzdeki Seçimlerde Yüz Kaç Oy Alır? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Numan'sız Saadet Partisi Önümüzdeki Seçimlerde Yüz Kaç Oy Alır?

zeynephanne

Aşka Meftûn…
İhvan Üyesi
zaten azdı;artık çok daha düşük olur diye tahmin ediyorum..

manifesto

Yasaklı
İhvan Üyesi
Hoca oğlunu SP ye getirirsen kesin tek başına bi başına iktidar.Yazık ki o yaşta ki insan,zorla yürüyebiliyor hala siyaset yapmaya zorluyorlar.

K

Kaçak

Misafir
% 41 alır ...
41 kerede maşallah alır ..
Sonra bir şey almasına gerek kalmaz ...
Çunku sabah olur gün doğar hayat yeniden başlar ...

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Genel Başkan'ın kim olduğuna bağlı ki eğer Fatih Erbakan genel başkan olursa % 1,5 ancak alır. Ama güçlü bir genel başkan partinin başına getirilirse de taş çatlasın % 3... "Erbakan'a sadakat şerefimizdir" diyen cihad edebiyatçıları partiden ayrılmaları "arınma" olarak yorumlayarak kendilerini önümüzdeki seçimde yaşanacak muhtemel hüsrana psikolojik olarak hazırlamaktadırlar.

arifan yolcusu

Profesör
İhvan Üyesi
bu ne merak yahu...

K

Kaçak

Misafir
F.Erbakan genel başkan olursa ve % 1,5 alırsa cidden bana çok koyar bu durum ...
Resmen sinir ve üzüntüden ağlarım ben yahu ...
Şakası bile geriyor beni yahu ..
Sustum ben F. Erbakan konusunda ...
Cinnet hali hasıl oluyor ..

girdap

Ordinaryus
İhvan Üyesi
%1 ve %2 arası değişir diye düşünüyorum.
Daha fazlası sürpriz olur gerçekten.

Alper...

MarmaranınKralı
İhvan Üyesi
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
tahminimce, numan bey kuracağı yeni partiyle saadet'in oy oranını düşürdü.Yeni seçimde numan beyden sonra gelecek sıralaması...tabi buda benim tahminim.

manifesto

Yasaklı
İhvan Üyesi
İlk seçimde Kurtulmuş hocaya fark atar eğer partisini yetiştirebilirse :) çok gülerim ama haa

hirahos

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Sp, 2011'de tek başına iktidar olacak. Hoca'nın yanıldığı görülmemiştir.

hirahos

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
çok iddialı bir cümle...ama hayal kurmakta güzel.
Erbakan Hocamız öyle buyurdular. 2011'de iktidarız dediler. Hoca boşa kürek sallamaz. Vardır bir gördüğü...

hirahos

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Bakarsınız, başarılı bir darbe, Akp gümbürdeyivermiş! Topuna siyasi yasak... Hatta yetmez, Bahçeli ile el ele verip bunları astıracaksın... Kökünden çözüm. Erzurum Urganı da hediyesi... O urganı hatıra diye saklayan Mhpli mutlaka ortaya çıkacaktır. Ne öyle, mahkeme kadı'nın mülkü mü kardeşim! Numan'ın yeni partisini de kapattın mı, oh keyfi keka. 2011'de Sp'den başka kimse kalmasıın. Tuncay'ı salınız. Ergenekon diye bir örgütten haberimiz yok. Tuncay, Medyasının en etkili tv'sine/gazetesine geçip gazasına kaldığı yerden devam etmeli...