Numan Kurtulmuş'dan inanılmaz sözler.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını iyi dinlemek lazım.Orada taşkınlık yapanlardan,alköllü halde araba kullanıp cana maal olanlardan bahsediyor.Bu söz çok büyütülmemeli ve kimse gurur yapmamalı.

İçki içen ve taşkınlık yapan bir insanın sarhoşluk halinde ne gibi insani davranışları kalıyor?

Tayyip erdoğan yüzde yüz haklıdır o konuşmasında.

bakış

Kıdemli Üye
Şimdi numan kurtulmuşun üslubu güzel dedik ya.Artık içeriğe değil,devamlı lafın şekline bakıyor.

Şimdi tayyip erdoğan fazla içip ortalığa zarar verenleri,halk diliyle eleştirmiş.Ne var bunda.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Tayyip erdoğan günlerdir içki yasaklanıyorrrrrrr diye yaygara yapan ayyaşlara, yalancılara tıksırıncaya kadar içiyorsunuz daha ne istiyorsunuz diyor ama siz sırf ben açtım konuyu diye bana muhalefet olsun diye nerdeyse tayyip erdoğan muhalifi olacaksınız!

Eğer tayyip erdoğan bu konuşmasıyla hata etmiştir diye bir başlık açsaydım eminim ki ilk muhalif gene senin gibiler olurdu!

senin derdin icki micki degilki,tek amac numan kurtulmusu karalamak,bir acigini veya hatasini yakalayip kötülemek...milli-görüscü gecinen milli-dövüscüleri iyi bilirim.
Grubcusunuz,tefrikacisiniz,particisiniz...particilik adina ayet ve hadisleri kendi cikarlariniza göre yorumlamayi,yalan konusmayi,abartmayi,hata ve kusur aramayi mübah sayarsiniz,biri bir iyilik yapsa sirf sizin partinizden degil diye görmemezlikten gelirsiniz cünkü eger destekleseniz partinize zarar verecegini düsünüyorsunuz,davaniz birilerinin görüsü olmus,tekelcisiniz,davayi babanizin maliymis gibi istismar ediyorsunuz,at gözlüklüler siziii...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
senin derdin icki micki degilki,tek amac numan kurtulmusu karalamak,bir acigini veya hatasini yakalayip kötülemek...milli-görüscü gecinen milli-dövüscüleri iyi bilirim.
Grubcusunuz,tefrikacisiniz,particisiniz...particilik adina ayet ve hadisleri kendi cikarlariniza göre yorumlamayi,yalan konusmayi,abartmayi,hata ve kusur aramayi mübah sayarsiniz,biri bir iyilik yapsa sirf sizin partinizden degil diye görmemezlikten gelirsiniz cünkü eger destekleseniz partinize zarar verecegini düsünüyorsunuz,davaniz birilerinin görüsü olmus,tekelcisiniz,davayi babanizin maliymis gibi istismar ediyorsunuz,at gözlüklüler siziii...

senin derdin icki micki degilki,tek amac numan kurtulmusu karalamak

Hadi canım sende!

Tam anlamıyla çuvallamışsın! Tam anlamıyal hezeyanlar içindesin!

bak bu başlıkta TAYYİP ERDOĞAN DOĞRU SÖYLEMİŞTİR diyorum.

Eğer senin dediğin gibi benim derdim birilerini karalamak olsaydı tayyip erdoğanı da karalardım, ama gördüğün gibi tayyip erdoğana destek veriyorum!

Yazdığın tüm kelimeler sana yakışıyor.

Cünkü iftira atıyorsun.

Numan Kurtulmuşu ben milli görüş forumlarında bile savundum doğru söylediği konularda.

Ama sen gene de iftiralarına devam edebilirsin!

Sırf laf olsun diye yazıyorsun, yazılara bakmıyorsun, nicke bakıyorsun hah bu benden değil sallayım diye yazıyorsun.

Komik oluyorsun haliyle:)

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Cuma gecesi oldugundan dolayi ve tüm yanlis anlasilmaya ve fitneye alet olabilecek yazilarimi silme niyetiyle foruma girdim fakat mümkün degil,silinmiyor,...yukardaki mesajimida silecektim fakat gec kalmisim.
Redyellow ve diger kardeslerim abilerim.Sui zanda bulunduysam özür dilerim.
Ben milli-görüsün icinde yatismis biri olarak bazi meseleler hakkinda bilgim var.Yillar oldu milli gazeteye aboneyim.TV 5 i bilirim.Milli-Görüs adina acilan forumlarda yazan dengesizleride bilirim ve bu araclarda yapilan haberlerin ve icraatlerin bir kismi maalesef benim yukardaki suclamalarimi dogruluyor.
Kendiniz disindakileri degerlendirirken bardagin sirf bos kismina bakiyorlar ve karalamak icin bahaneler araniyor,cogu zaman abartiliyor...bunu cogu insan biliyor.
Onun icin zaten milli-gazete olsun tv 5 olsun erbakan olsun sözleri ve haberleri ciddiye alinmiyor,hep ard niyet araniyor.Bundan dolayi hep karsi tarafi suclamayin.neden böyle oldu,neden insanlarin güvenini kazanamiyoruz,neden inandirici degilisiz diye biraz olsun öz elestiri yapin.
Ama genelleme yapmak istemiyorum.her kesimde oldugu gibi milli-görüstede yamuk insanlar var.Bunu kabul etmek sizi isyanci yapmaz,biraz özelestiri yapsaniz isbirlikci olmazsiniz,siyonist usagi olmassiniz.
Bu Milli-Dövüscüler bu harekete cok zarar verdi,derin yaralar acti.
Sizi dislasalarda damgalasalarda yanlislar karsisinda susanlardan olmayin vesselam.

Hakkinizi helal edin.

bakış

Kıdemli Üye
Sn yeni osmanlı bu sizde alışkanlık oldu.Önce kafa,göz patlatıp,sonra helalleşmekten bahsediyorsun.Heryerde yamuk insan olabilir bu doğrudur.

Tespih tanelerini düşünürsek,bir ipe bağlı olduklarında ne kadarda muazzam oluyorlar ama başıboş olduklarında ise hem bir işe yaramıyorlar hemde kaybolup gidiyorlar.

İşte milli görüş hareketi imamesiyle,tespih taneleriyle ehli sünnet ipine bağlıdırlar.Senin savunduğun oluşumlar ipsiz'dir,dağınıktır ve siyonizme yem olmuştur.Keramet erbakanda değil,ip'tedir.

Ben milli-görüsün icinde yatismis biri olarak bazi meseleler hakkinda bilgim var
Doğru seni milli görüş içinde yatıştırmışlar ama daha sonra nasıl olduysa senin ipini birileri kopartmış ve dağılmış gitmişsin.Belkide ipi sen koparttın

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

İşte milli görüş hareketi imamesiyle,tespih taneleriyle ehli sünnet ipine bağlıdırlar

Bunda ciddi süphelerim var.
O ip zahid kotku hazretleri zamanindaymis...sonra o ipin temsilcileri erbakan ile yollarini ayirmislar.
Bu ipin en saglam temsilcileri o ipten asla ayrilmayan cemaatler ve tarikatlardir.
nasil oluyorsa bu cemaatler ve tarikatlar erbakani ve milli-görüs hareketini sürekli elestiriyorlar...
Dolayisiyla asli sizin ipiniz dağınıktır ve siyonizme alet oluyor.Bunun en büyük delili 28 subat.
Benim ipimi birileri kopamadi dağılmış gitmedim.Aksine ehli-sünnet ipine,tasavvuf ipine sarildim.Bu ip bana milli-görüsün yamukluklarini gösterdi elhamdulillah...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yeni-osmanlı:

Hem yazımı silecektim, cuma akşamı, hakkınızı helal edin diyorsun hem de aynı yazının içinde olmadık şeyler yazıyorsun be arkadaş, bu nasıl turşu nasıl perhiz yahu?

Milli-dövüş vs. gibi hitap ettiğin sürece emin ol ki yazına zerre kadar seviye kazandıramazsın, milli görüşü eleştir dostum ama bu şekilde değil, sen eleştirmiyor, aşağılıyorsun, hakaret ediyorsun.

Suizanda bulunduysam özür dilerim diyorsun helen peşinden suizan üstüne suizan yapıyorsun.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ben milli-görüscüler ile milli-dövüscüleri birbirinden ayiriyorum.
Milli-Görüsün icindeki yamuklari kastediyorum.
Bunlari milli-görüscü olarak tanitmak vebaldir,zarar verir.Milli-Dövüscüleri milli-görüsten bilmiyorum.
Dolayisiyla milli-görüs hakkinda sui-zanda bulunmus degilim.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
o tefrikacılardan, o su-i zancılardan birisi de sen iken nasıl olurda kökünü kazımaktan bahsedersin?

Şurda numan beyin yanlış bir söylemini eleştirdim diye demediğini bırakmadın, böyle mi fitneye alet olanlara kızıyorsun, yoksa asıl fitneye sebep olanlardan birisi de sen misin?

Uslubun çok çirkin, bu uslupla hiç bir şey yapamazsın.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Baskalarinin kapisinin önünü süpürmeden önce kendi kapinin önünü süpür...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
:)

Bu başlıkta durup dururken gelip bana:

senin derdin icki micki degilki,

tek amac numan kurtulmusu karalamak,bir acigini veya hatasini yakalayip kötülemek...

milli-görüscü gecinen milli-dövüscüleri iyi bilirim.

particil ik adina ayet ve hadisleri kendi cikarlariniza göre yorumlamayi,

abartmayi,hata ve kusur aramayi mübah sayarsiniz,

biri bir iyilik yapsa sirf sizin partinizden degil diye görmemezlikten gelirsiniz

davayi babanizin maliymis gibi istismar ediyorsunuz,

at gözlüklüler siziii...

Bütün bunları yazan senin kapının önü çok temiz herhalde!!!!

Büyükşehir belediyesinin tüm çöp arabaları gelse temizleyebilirler mi?

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ben milli-görüscüler ile milli-dövüscüleri birbirinden ayiriyorum.
Milli-Görüsün icindeki yamuklari kastediyorum.
Bunlari milli-görüscü olarak tanitmak vebaldir,zarar verir.Milli-Dövüscüleri milli-görüsten bilmiyorum.
Dolayisiyla milli-görüs hakkinda sui-zanda bulunmus degilim.

Redyellow ve diger kardeslerim abilerim.Sui zanda bulunduysam özür dilerim.
.

Ben son olaylari yakindan takib ettim.Numan beye nasil saldirildigini,nasil dislandigini hepimiz gördük.Hem disla hemde ayriliyor diye sucla...ardindanda kötülemek icin zirt pirt hata ve kusur ara.
Milli-Dövüscülerin metodu böyle oldugu icin sizide bir an bunlardan zannettim.

Madem milli-görüscüsünüz bu milli-dövüscülerin yamukluklarina benden cok siz karsi olmaniz gerekiyor.kendiniz disindakilere ikidebir saldiracaginiza kendi kapinizin önünü süpürün,kendi kapinizin önü kir icinde olmasi yetmiyormus gibi baskalarinin kapilarina camur atarsaniz bende o camuru alir suratinizin ortasina yapistiririm.ne yapayim,camur atana gül ile karsilik verecek dereceye gelemedim maalesef, vesselam.

bakış

Kıdemli Üye
Aksine ehli-sünnet ipine,tasavvuf ipine sarildim.Bu ip bana milli-görüsün yamukluklarini gösterdi elhamdulillah...
Önce milli görüşte yamuklar var dedin,olabilir dedik.Şimdi milli görüş yamuk diyorsun.Sen ipi koparmakla kalmamış,taneleride dağıtmışsın.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Harikasın:)

Milli görüşçüler şöyle yaptılar, numan bey dışlandı vs.vs. diye sen gel benim yazımın içine bakmadan bana saldır öyle mi?

Benim yazımın içinde böyle bir şey var mı?

Yok...

Benim başka yerlerde numan beye karşı bir tavrımı biliyor musun, beni bu konuda tanıyor musun?

yine hayır!

Sadece önyargıyla gelip direk bodoslama saldırıya geçiyorsun.

Bi de hala sizi de bir an bunlardan zannettim diyorsun.

İyi de yazım ortada, yazıyı okuyup öyel yazman gerekmez mi?

Ben ne diyorum sana: Bakıyorsun nicke, yazıyı okumadan etmeden saldırıyorsun!

İşte bu tavır yanlış, çirkin.

"kötülemek için zırt pırt hata arıyorlar" demişsin, bu cümle sana cuk oturuyor, tam olarak kendini tarif etmişsin!

Milli-dövüşçüler diye yazdığın sürece ciddiye alınmayacaksın yeni-osmanlı.

Sen bilirsin.

Ya uslubunu düzelteceksin, ya da ciddiye alınmadan devam edeceksin.

Hoşçakal.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

Önce milli görüşte yamuklar var dedin,olabilir dedik.Şimdi milli görüş yamuk diyorsun.Sen ipi koparmakla kalmamış,taneleride dağıtmışsın.

milli görüşte yamuklar varsa milli görüş ne olur?
yamuk olur.
yalniz yanlis anlasilma olmasin diye:
kastettigim milli-görüs bizi biz yapan milli ve manevi degerlerimiz degil...milli-görüsten kastettigim sey, bizim Allah rizasi icin kurdugumuz teskilatlari kendi tekelindeymis gibi istismar eden dengesiz milli-dövüscülerin yamukluklari.O bölümü alintilayip yanlis anlasilmaya aciklik getirmeme sebeb oldugun icin tesekkürler.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
redyellow,milli-dövüscü degilsen alinma,seni kastetmedim.Benimle ugrasarak kiymetli vaktini bosa harcama.ben iyi biri olmadigimi biliyorum.ben iyi biri olmasamda siz kötü olmayin.Ben dengesizim,pislikim,alcakim tamam anladik...durum böyle olsada sizin milli-görüs icindeki dengesiz yamuklari desteklemenizi gerektirmez vesselam.